The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 30-01-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dei Irati Вижте мненията
Две неща винаги са ме вбесявали - англичанин да дава акъл и България + Румъния в пакет.
За добро или зло, България никога не е имала колонии по целия свят, както и никога не е затривала цели раси, по примера на Англия, Холандия и Испания. За България никога не са работели милиони роби(в прекия смисъл на думата) и никога нашата икономика и просперит не са били градени от ограбените природни богатства на стотици нации. Отделно точно тия мазници от калния остров са в основата за откъсване на 1/3 изконна Българска територия след 1-вата Световна война. Пак те са имали пръст и по-рано - ужасяващият Берлински договор, както и при разделянето на страната на две - Княжество България и Източна Румелия. Да си затварят плювалниците и да си кътат милионите индийци и азиатци, които те с охота пуснаха на острова в последните 50 години. Ние сме им виновни! Как не!
А относно поставянето в кюп с Румъния, крайно време е някой високопоставен тиквеник да изиска от ЕС да се сложи край на тази порочна практика. "30млн българи и румънци ще залеят острова". Алооууу - ние сме оле-мале 7млн, кви са останалите 23млн?? Румънци, естествено - те точно от тях се страхуват, но за да не бъдат обвинени в пристрастия, включват и България в групата. Лицемери смачкани.

Принципно, скапаняка е прав за ситуацията в БГ, но ние това си го знаем. Лошото е, че допълнително смачква и без това никаквия ни имидж в Европа.
Аз като разправям, че имаме нужда от приятелството на братска Русия, никой не ми вярва и само се нахвърляте върху мен. Но те никога няма да се обърнат срещу нас по този начин.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на GeorgiD за този полезен пост :
Посветения (30-01-2013)
  #22  
Стар 30-01-2013
Аватара на an
an an е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,230
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Политиката на Русия и народа на Русия са две коренно различни неща.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на an за този полезен пост :
polomski (30-01-2013)
  #23  
Стар 30-01-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Аз като разправям, че имаме нужда от приятелството на братска Русия, никой не ми вярва и само се нахвърляте върху мен. Но те никога няма да се обърнат срещу нас по този начин.
Така е, те го правят по друг начин. Дори успяват да накарат доста народ да си мисли, че го правят безкористно от приятелски чувства .
Относно изхождането на въпросния политик по наш адрес, то е правено за вътрешна консумация. Естествено е, че няма да каже "ако бях пакистанец, щях веднага да избягам от там". Сега ние сме чучелото, утре ще са други - това е политиката, там няма вечни приятели или врагове, а има вечни интереси.
Тъжното е, че ние не можем да си формулираме БЪЛГАРСКИТЕ интереси, ами все се делим на "фили" и "фоби" и само гледаме да пригласяме на нечии чужди интереси, формулирайки го като проява на родолюбие.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
zita74 (01-02-2013), Пламен Тачев (30-01-2013)
  #24  
Стар 30-01-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Така е, те го правят по друг начин. Дори успяват да накарат доста народ да си мисли, че го правят безкористно от приятелски чувства
Офф, по какъв начин трябва да се напише, за да го проумеете.
Интересът на Русия е да сме единни и силни, всички славяни приятели. Интересът на шибаните англичани е да сме разделени на племена на Балканския полуостров, слаби, без физиономия.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30-01-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Офф, по какъв начин трябва да се напише, за да го проумеете.
Интересът на Русия е да сме единни и силни, всички славяни приятели. Интересът на шибаните англичани е да сме разделени на племена на Балканския полуостров, слаби, без физиономия.
Ето го потвърждението на тезата от последното изречение на предния ми пост...
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30-01-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Ето го потвърждението на тезата от последното изречение на предния ми пост...
Е аз си мисля, че ясно сме си формулирали интереса и той съвпада в момента с този на англичаните.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30-01-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Интересите на България наистина трябва да са нещо от рода на "да сме единни и силни, всички приятели" но не само славяните, както др. Георги Д. го формулира, защото това го намирам като опит за разделение по други критерии.
Отношението ми съм панславизма е същото като към пантюркизма, или към фундаменталния ислям.
Това са неща, които обединяват, но обединяват едни хора срещу други хора.
Нямам нищо против руснаците и рускините.
Радвам се, че наш Гришо пори Шарапова. Евала на хасковлията!
Хубаво - пишем на кирилица, езиците са ни сходни, православни сме - чудесно (нали наши духовници са им занесли книгите и са им предали религията преди повече от хиляда години), но пък имаме люти чушки, чесън, червено вино, манджи с ориз и емоция като на редови средиземноморци. Имаме и мушкато по балконите и вино в мазетата като при испанците и франсетата от юга. Печем агнета, а не варим пелмени. Пийваме ракийка със салата, а не сецкаме водка със сельодка.
И предпочитаме ГОУФОВЕ, а не жигулки и москвета!
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30-01-2013
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Георги се мъчи всячески да покаже, че русофилията е диагноза. Добра работа, Георги.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30-01-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,824
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,812 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Офф, по какъв начин трябва да се напише, за да го проумеете.
Интересът на Русия е да сме единни и силни, всички славяни приятели. Интересът на шибаните англичани е да сме разделени на племена на Балканския полуостров, слаби, без физиономия.
интересът на русия винаги е бил геостратегически, искат да сложат ръка на всички невралгични точки, било проливи, било енергийна зависимост, каквото и да е , ама те да са на кранчето.
путин как се разпищя като ужилен, след като осъдиха газпром в европа

винаги съм питал , защо варна е освобедена на 27 юли 1878 година - почти 4 месеца след подписване на сан стефанския договор

винаги в любовта на русия трябва да се търси истинската причина, а не алабализми като панславизъм, световен комунистически лагер, братски партии ( защо ли братски като партия е от женски род?).
кажи бе другарю димитров, какво предлагаш ?
пак поцелуйковци да ни управляват, такива мъже с главно Ж като станишев и приятели?
как беше за комунизма?
ти по рождение или по полов път си заразен?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30-01-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от burlbury Вижте мненията
Георги се мъчи всячески да покаже, че русофилията е диагноза. Добра работа, Георги.
Това е шега, разбира се, убежденията са си убеждения, но наистина фрапиращо при русофилията е онова непоколебимо убеждение, че кланяйки се пред друга държава, всъщност прояваш патриотизъм.
Веднъж вкоренена в съзнанието, тази проста логическа връзка предизвиква една характерна специфика, навяваща асоциация за някакво патологично състояние.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
Cavalry (30-01-2013), Пламен Тачев (30-01-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ако, българин, бях, веднага, Да, избягам, оттам, щях


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Първия българин със сателитна антена ТИНТИН САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 91 02-09-2013 17:46
Българин впечатли сър Алекс, Бербатов, Гигс и Ван дер Сар ТИНТИН Дъра-Бъра 1 06-05-2011 13:10
Първият българин завършил в „Дакар“ по RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 22-01-2011 01:17
70 цигани убиха българин Джак Дъра-Бъра 1 06-07-2010 17:57
Българин вдига Карлинг Къп тази вечер Джак СПОРТ 5 28-02-2010 19:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.