The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 06-06-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

+1
Имам 3 смартфона, които събират прах из нас.
Ползвам една древна Нокиа, която няма дори камера. Най ме кефи да съм с него. За мен най-важното условие е GSM-а да е малък като размер.
Всекиму според нуждите.
Ако искам да браузвам си имам лаптопче колкото книга. 7 инчов дисплей ми малее, а за телефон да не говорим. Въпрос на вкус.
  #22  
Стар 06-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Далеч не е само до мода, твоя комуникатор е толкова бавен спрямо един от мУдерните телефони, че чак спокойно може да се опише сравнението като трабант и някое бмв например, и двете возят, но едното вози повече от другото На теб ти върши работа - еми ОК, аз пък искам докато си пия кафето спокойно да си браузвам в нета от телефона, без да чакам по 30-40 секунди за да ми отвори 1 страница.
А що се отнася до ОС въобще няма място за сравнение м/у която и да е мобилна ОС с тези на иОС и андроид, всички останали са светлинни години назад.
Феновете на иСлушалките никой не може да ги разбере, освен някой които притежава или е притежавал телефона, който е удобен, лесен за употреба(все пак е правен за американци) с приятен външен вид... но си силно ограничен от към индивидуалност.
При андроида е съвсем различно, имаш пълната свобода да бъдеш себе си..
  #23  
Стар 06-06-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Далеч не е само до мода, твоя комуникатор е толкова бавен спрямо един от мУдерните телефони, че чак спокойно може да се опише сравнението като трабант и някое бмв например, и двете возят, но едното вози повече от другото На теб ти върши работа - еми ОК, аз пък искам докато си пия кафето спокойно да си браузвам в нета от телефона, без да чакам по 30-40 секунди за да ми отвори 1 страница.
А що се отнася до ОС въобще няма място за сравнение м/у която и да е мобилна ОС с тези на иОС и андроид, всички останали са светлинни години назад.
Феновете на иСлушалките никой не може да ги разбере, освен някой които притежава или е притежавал телефона, който е удобен, лесен за употреба(все пак е правен за американци) с приятен външен вид... но си силно ограничен от към индивидуалност.
При андроида е съвсем различно, имаш пълната свобода да бъдеш себе си..
Странно каде ги видя тия 30-40 сек като за 10-12 сек макс.се отварят страниците с последната (Opera mobile 11). Отделно щом съм седнал на кафе(или в маршрутка за работа) то е пределно ясно че аз заникъде не бързам.
Отделно ако е само за "бразуване" -таблетите вече започнаха с всеки изминал ден да им завземат сегмента. Много по удобни са за това.
За андроид съм съгласен със тебе в момента е на върха, но когато стане въпрос за цена и възможности (150-250лв)все още не откривам телефон с андроид с екран по-голям от 4" на подобна цена. Когато се появи на небосклона може и да ъпгрейдна но все пак си мисля че има още доста време дотогава.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
  #24  
Стар 06-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Брех тая опера мини много я забързали ама да нямаш предвид страници на които има само текст, я замери на някоя "по-накичена" страница, нещо с повече картинки, флаш, това-онова...
Няма смисъл от този спор, едно морално остаряло устройство по никакъв начин не може да се мери с мУдерните такива.
  #25  
Стар 06-06-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Брех тая опера мини много я забързали ама да нямаш предвид страници на които има само текст, я замери на някоя "по-накичена" страница, нещо с повече картинки, флаш, това-онова...
Няма смисъл от този спор, едно морално остаряло устройство по никакъв начин не може да се мери с мУдерните такива.
Да неможе да се мери съгласен съм -когато става въпрос за удобство и функционалност. Целта не ми беше да го сравнявам 1:1, въпроса е друг -на мене все още ми върши много добра работа за нещата които го ползвам -скайп(разнасям го из целия апартамент), VOIP(вграден клиент за евтини разговори през интернет)браузване(страниците се показват на 90 процента по хоризонтала), гледане на конвертирано видео на целия екран(благодарение на видео ускорителя от TI), Читанка -със zxreader,qreader, GPS навигация(Води ме подробно до всяко кътче кадето му задам със Sycic,Garmin xt и Ndrive), органайзер + още куп незначителни за мен неща които предлага платформата но не смятам да изброявам.
Е като му тегля чертата всичките тия неща ще ги ползвам реално и на едно HTC или Samsung и то предимно към този момент във високия клас( дисплей по голям от 4") При по малък ако е избора е голям но аз го смятам за голяма крачка назад. Само заради тъча и по пъргавата работа аз не съм склонен да дам сума от 3 до 4 пъти по висока от моментната стойност на комуникатора, като реално ще го ползвам 80-90 процента пак за същите неща. Просто лично за мене няма никакъв смисъл.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
  #26  
Стар 06-06-2011
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Карай си с Нокията и си свиркай, аз съм с изостаналата Н8, която не отстъпва по нищо от съществуващите до момента телефончета. Даже напредналите OS един свестен GPS нямат , когато се наложи правя снимчици с 12 мегапикселова камера с карл-цайс оптика и т.н. Само някой да не каже аз за снимки имам фотоапарат, че по тази логика и GPS трябва, също така и лаптопа да нося, и медийно плеърче да слушам музика и т.н.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
  #27  
Стар 07-06-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Карай си с Нокията и си свиркай,...
Maлко е трудно да разбереш кое към кого е, предполагам това е за мен.
Като влезеш между по-забутани чукари, между високи сгради или в трамвай - повечето от телефонните GPS-и губят сигнал. Голям майтап беше как всички останали изгубиха сигнал във влака в Искърското дефиле. И ме питаха с древното Nuvi кога ще пристигнем, щото само аз имах обхват. За чий ми е GPS на телефона, когато ще спре баш когИ най ми требе? Един колега си купи външен GPS за няк'ва модерна Нокия, щото вътрешния хич го няма. Модела не помня.
Браузване или музика хич не ми трябват извън нас. И без това всякакви дисплеи и слушалки ми идват в повече. Пък да снимам нещо, което си заслужава е толкова рядко явление, че за мен не си струва да нося и пазя някое скъпо устройство. Тая Нокия колкото пъти е изтървана - съмнявам се някой IPhone още да е жив след това.
Та, въпрос на вкус. Като ги направят (телефоните) да се сгъват или навиват като хартия - ще се замисля да издрънкам четирицифрена сума. Дотогава има по-смислени приложения на парите.

Последно редактирано от Rabin : 07-06-2011 на 10:28
  #28  
Стар 07-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Карай си с Нокията и си свиркай, аз съм с изостаналата Н8, която не отстъпва по нищо от съществуващите до момента телефончета.
Явно не си виждал на живо съвременно "телефонче"?
Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Даже напредналите OS един свестен GPS нямат ...
Доообре, вЕрвай си, това само потвърждава, че не си разджурквал съвременно "телефонче".

Я отвори някоя по-накичена страничка с опера мини да видим пък при теб за колко време отваря.

Цакал си се, цакал си се с тая нокия, ама поне не я сравнявай с останалите, че ще ти се смеят хората.
  #29  
Стар 07-06-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това с гпс-а и губенето на сигнал е дъфкано много пъти -всичко зависи от това каде производителя на платката е сложил гпс чипа и какъв гпс чип е сложен -куалком,навлинк мтк или сърф 2,3 като най често срещани. То и на първата галактика самсунг се бяха издънили -докато не пуснаха ъпдейт за фикс на проблема. Чакаше се няколко минути докато фиксне, а след това не се държеше стабилно.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
  #30  
Стар 07-06-2011
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Доообре, вЕрвай си, това само потвърждава, че не си разджурквал съвременно "телефонче".

Я отвори някоя по-накичена страничка с опера мини да видим пък при теб за колко време отваря.

Цакал си се, цакал си се с тая нокия, ама поне не я сравнявай с останалите, че ще ти се смеят хората.
Ти поне като си разджурквал съвременните и несъвременните, сподели каква е разликата?

По-накичените странички си ги отварям бързо безпроблемно с вградения браузър, с опера не съм пробвал, а и не виждам защо като нямам проблеми до сега.

Като гледам хората не само се пръсват от смях
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
galaxy, ii, iphone, samsung, казва, на, се, Убиецът


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Как се казва живков МУЗИКА 4 07-05-2011 17:23
Apple съди Samsung за копиране на iPhone и iPad dsc GSM мобилни комуникации 0 20-04-2011 08:30
Май казва истината radich_58 ДРУГИ 55 28-01-2011 08:12
Samsung Galaxy S сертифициран с Wi-Fi Direct ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 04-11-2010 16:57
Galaxy 26 - 50.8East berks Новини 0 27-04-2009 22:40


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.