The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 14-07-2011
МистърХ МистърХ не е на линия
Localhoster
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 14
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Тошибата, че е т*шак, т*шак е, но за толкова пари - толкова!
А това за панасоника, че правили ледове до 37" незнам откъде си го измисли, това, че на К&К им е такава политиката няма нищо общо с панасоник, а и ето ти един панасоник лед 42" --> http://www.technomarket.bg/products/...nic-tx-l42d25e
Може би трябва да се вържа на този омагьосан кръг - един "разбирач" твърди, че нещо е т*шак, ама просто ей така, щото било така! А аз му казвам - Тошиба има такива достойнства, Панасоник има такива недостатъци. А той, не Тошиба е т*шак и толкова! Твърдението е може би толкова тъпо, колкото тъпо е формулиран самият израз!
И голяма работа, че Панасоник най-сетне изкараха на пазара нещо по-голямо от 37 инча. Не бих си купил LED или LCD от марка, която на 95 процента е съсредоточена върху плазмите. Все едно да си купиш климатик LG.
Ами ако искам 46- или 50-инчов телевизор от Панасоник, но да не е плазма? Не може, защото няма!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14-07-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Аве мен, не говори за неща които никога не си ги виждал, панасоник в сериите д25 и д28 използват IPS матрици, нещо което при тошибите въобще липсва.
Фръмуерите на тошибите са напълно недъгави и пълни с бъгове.
Използват се некачествени материали, а контрола в заводите им е под всякаква критика, не може топ моделът им да има следи от пръсти по вътрешната страна на "предпазното" стъклото и още един куп дребни на пръв поглед, но дразнещи проблеми.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14-07-2011
МистърХ МистърХ не е на линия
Localhoster
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 14
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

"Мен", няма такова нещо като ISP, май имаш предвид IPS? И това "напълно недъгави и пълни с бъгове" е доста несериозно. А за размера нищо не казваш?

P.S. Спирам с този глупав спор. Все пак темата беше друга. Човекът питаше нещо, аз му отговорих каквото мисля и знам.

Последно редактирано от МистърХ : 14-07-2011 на 22:17
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14-07-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

В бързината да те затапя съм разменил 2 букви

Цитирай:
Първоначално написано от МистърХ Вижте мненията
"И това "напълно недъгави и пълни с бъгове" е доста несериозно.
Напълно сериозно е!
Цитирай:
Първоначално написано от МистърХ Вижте мненията
А за размера нищо не казваш?
Мисля, че за размера вече ти отговорих, това е политика на K&K.
А и тошибата далеч не може да се конкурира с "Д" серията на самсунг, че да си взимам 46" или 50" тошиба.
Ти защо не обясниш защо тошибите имат отпечатъци от пръсти по вътрешната страна на защитните стъкла?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14-07-2011
Музикантът Музикантът не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 759
Благодари: 63
Получил благодарност:
353 пъти в 184 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от МистърХ Вижте мненията
А за размера нищо не казваш?
Размерът винаги има значение.

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Ти защо не обясниш защо тошибите имат отпечатъци от пръсти по вътрешната страна на защитните стъкла?
Как да обясни, като не е видял на живо?
__________________
TV: LG OLED55C9
Box: Nvidia Shield TV 4K

Последно редактирано от Музикантът : 14-07-2011 на 22:16
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14-07-2011
МистърХ МистърХ не е на линия
Localhoster
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 14
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

"В бързината да те затапя..." - no comment
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14-07-2011
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Ти защо не обясниш защо тошибите имат отпечатъци от пръсти по вътрешната страна на защитните стъкла?
-много ми е интересно ти къде ги видя "отпечатъците" или ако не си от къде си чул или разбрал за тях?
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15-07-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-много ми е интересно ти къде ги видя "отпечатъците" или ако не си от къде си чул или разбрал за тях?
Ела да ти ги покажа на първата ми тошиба. А на втората ми има следи от цъкели по стъклото от вътрешната страна. Качественият контрол на поляците е много зле, първата ми тошиба имаше дефект на дънната платка и при изключване не подаваше ресет към процесора.
А що се отнася до качеството на картината и обработката и, не видях по-добри миналата година от 40WL768 в ценовия клас до 3000 лева.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15-07-2011
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,951
Благодари: 3,708
Получил благодарност:
1,720 пъти в 1,136 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като хора ,които си имат вземане -даване с доста техника , би трябвало на всички да ви е ясно ,че отдавна няма производители /май във всяка област / ,които всичко да им е "топ" -по-скоро трябва да говорим за добри или не толкова добри /или направо лоши/ модели .Топ моделът на Тошиба при LCD 55ZL1 просто няма аналог при други производители /8 ядрен процесор ,използван в Плейстейшън3/ ,но също така доста от моделите в ниските серии си имат кусури ,което пък от своя страна е разбираемо -там се търси най-ниска цена и се правят икономии /това важи за ниските серии на всички производители/.За СД сигнали моделите на Тошиба с Резолюшън+ са едни от най-добрите /наравно със Самсунг и Филипс/.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15-07-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Като хора ,които си имат вземане -даване с доста техника , би трябвало на всички да ви е ясно ,че отдавна няма производители /май във всяка област / ,които всичко да им е "топ" -по-скоро трябва да говорим за добри или не толкова добри /или направо лоши/ модели .Топ моделът на Тошиба при LCD 55ZL1 просто няма аналог при други производители /8 ядрен процесор ,използван в Плейстейшън3/ ,но също така доста от моделите в ниските серии си имат кусури ,което пък от своя страна е разбираемо -там се търси най-ниска цена и се правят икономии /това важи за ниските серии на всички производители/.За СД сигнали моделите на Тошиба с Резолюшън+ са едни от най-добрите /наравно със Самсунг и Филипс/.
Има, колега! Погледни продуктите на Asus, те единствени контролират качеството на компонентите, които влагат и дават за това сертификат, поне за кондензаторите. Преди около 5 години Sony също следяха качеството им. Samsung продължават да ни очароват с TV-разработките си, за разлика от офис оборудването им, което не става за нищо.
Toshiba телевизорите са много добри като замисъл, но там, където се лее водка, няма добра сглобка

Последно редактирано от dodo_pv : 15-07-2011 на 00:28
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
Чък Норис (15-07-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
toshiba, Да, избера, Кой, на, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кой оператор да избера? Помощ моля! viachy Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 31 18-10-2011 18:26
Каква антена да избера? raykovski САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 9 10-09-2009 22:11
Кои приемник да избера king_eivan Въпроси и отговори 6 21-04-2009 10:32
Какво да избера между тези 2 LCD телевизора ? koko_varna ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 9 29-05-2008 15:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.