The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар Преди 1 седмица
angelvarna angelvarna не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 100
Благодари: 18
Получил благодарност:
48 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TPOTOAP Вижте мненията
Не говори глупости, приложенията за iOS и Андроид са с общ код, tvOs е съвсем друга бира.
Да кажем, че пиша приложения за iOS и може би така...съм запознат кое какво е. Вече друг е въпроса ако я карат мързеливата и ползват някой фреймуърк, при който пак нищо не пречи да се направи и пусне версия за tvOS.

Относно малкия брой Apple TV устройства в България - навярно е така.
У дома си имам две (едното закачено на смарт тв, другото на малко по-стар "не-смарт"), третия смарт тв е с последна версия на webOS + закачен към него Playstation 5 и саундбар...та не ми се закача и трети приемник, затова не съм взел Apple TV и за него...въпреки, че не се знае.
Познавам още доста хора, ползващи Apple TV. Супер е за консумиране на домашна медия, споделяне/гледане на семейни снимки, стрийминг услуги. Няма забавяния, няма проблеми, просто работи и то работи чудесно.

Чудя се дали в България са повече ползвателите на nVidia Shield и Chromecast, че за тях приложения има, а за Apple TV не. Като първата се намира трудно в страната ни дори.
Хроумкаста е евтин, може би е двойно по-ползван от Apple TV, но все пак...тъпанарщина е това, което правят родните оператори по отношение на ATV.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на angelvarna за този полезен пост :
Joro711 (Преди 1 седмица)
  #22  
Стар Преди 1 седмица
Глаголица Глаголица е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 889
Благодари: 137
Получил благодарност:
350 пъти в 198 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като прочетох „консумиране на домашна...“ и очаквах следващата дума да е „ракия“, явно съм ожандял
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Глаголица за този полезен пост
Joro711 (Преди 1 седмица), Българин (Преди 13 часа)
  #23  
Стар Преди 1 седмица
Малкия Мук Малкия Мук е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 157
Благодари: 13
Получил благодарност:
48 пъти в 36 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@Цецо Начи андроид боксовете им са били по маловажни от няколко продадени боклуци с името Киви, защото около година или две преди това имаха апп за тях. Но ти пък ти ги разбираш и търсиш логика като жените. Направо ме задуха

@angelvarna Аповете се правят за определена ос, не за имена на боксове.Нвидия и Хроумкаст са с OС Android TV.

Последно редактирано от Малкия Мук : Преди 1 седмица на 17:10
Отговори с цитат
  #24  
Стар Преди 1 седмица
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 8,000
Благодари: 1,743
Получил благодарност:
5,253 пъти в 2,372 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

И аз имам две Apple TV-та, последно и предпоследно поколение. За мен са незаменими! Плащам си Apple One, Skyshowtime, MAX, Netflix и се ползват постоянно ! Купил съм си Infuse и MrMc за хоум шеринг и Tивиmax + Flex IPTV за телевизия. Ако пуснат и XploreTV , всички андроид боксове изчезват за секунди, въпреки, че от последно купеният съм доволен като картина!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
Joro711 (Преди 1 седмица)
  #25  
Стар Преди 1 седмица
moonstone moonstone е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 85
Благодари: 135
Получил благодарност:
50 пъти в 22 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelvarna Вижте мненията
Да кажем, че пиша приложения за iOS и може би така...съм запознат кое какво е. Вече друг е въпроса ако я карат мързеливата и ползват някой фреймуърк, при който пак нищо не пречи да се направи и пусне версия за tvOS.

Относно малкия брой Apple TV устройства в България - навярно е така.
У дома си имам две (едното закачено на смарт тв, другото на малко по-стар "не-смарт"), третия смарт тв е с последна версия на webOS + закачен към него Playstation 5 и саундбар...та не ми се закача и трети приемник, затова не съм взел Apple TV и за него...въпреки, че не се знае.
Познавам още доста хора, ползващи Apple TV. Супер е за консумиране на домашна медия, споделяне/гледане на семейни снимки, стрийминг услуги. Няма забавяния, няма проблеми, просто работи и то работи чудесно.

Чудя се дали в България са повече ползвателите на nVidia Shield и Chromecast, че за тях приложения има, а за Apple TV не. Като първата се намира трудно в страната ни дори.
Хроумкаста е евтин, може би е двойно по-ползван от Apple TV, но все пак...тъпанарщина е това, което правят родните оператори по отношение на ATV.

А1 Ползват ето това за Андроид и PWA SmartTV приложенията:
https://www.3ss.tv/product-platform-3ready
3SS имат продукт и за ЕпълТВ ,друг е въпросът защо А1 не искат да пускат приложение (явно не им сеплаща).....



Те вместо да минат изцяло на 3ready ,все още държат XploreTV STB-тата на Kaon ,които са със съвсем друг тип Midleware (на Zappware).
Web версията и тя работи със продукт на Zappware.


Опитват се да интегрират двете системи и се получава нещо като кръстоска между прасе и кокошка - нескопосана работа тип франкенщайн
Писал съм и преди
Виваком наложиха ударно ЕОН и А1 се видяха в чудо какво да правят тогава - резултатите са видими.
А защо Виваком нямат приложение за ЕпълТВ ,не мога да отговоря защото не ги ползвам.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на moonstone за този полезен пост :
Joro711 (Преди 1 седмица)
  #26  
Стар Преди 1 седмица
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,788
Благодари: 801
Получил благодарност:
4,676 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Малкия Мук Вижте мненията
@Цецо Начи андроид боксовете им са били по маловажни от няколко продадени боклуци с името Киви, защото около година или две преди това имаха апп за тях. Но ти пък ти ги разбираш и търсиш логика като жените. Направо ме задуха
Търсил съм логика като жените? Хахаха. Очевидно си сдухан и без аз да го правя Без значение колко устройства са продали или не, това е логиката на доставчик на услуга, който има интерес устройствата, които предлага да са оптимизирани за тяхната телевизия. Което е много по-важно за него от една купчина хора, които реват за ап за една или друга платформа. Нещо, което очевидно на теб ти е много, ама много тъмна Индия
Отговори с цитат
  #27  
Стар Преди 1 седмица
Аватара на Lyubo8306
Lyubo8306 Lyubo8306 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: RUSE
Мнения: 166
Благодари: 46
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от к1нгс1з3 Вижте мненията
Нетера имат Макс Спорт

В кой план са. Не виждам нищо в сайта с предлаганите абонаменти
__________________
Xtrend 6000, TRIAX TD110,Multifeed 9,13,16,19,2,23,5 Inverto black Ultra - 0,2 dB
Triax TD 78 - 30W, Triax TD 88 - 28,2, Bulsatcom 65 - 39E, Bulsatcom 65 - 75E - PHILIPS

42PFL8404H Ambilight
Отговори с цитат
  #28  
Стар Преди 1 седмица
Малкия Мук Малкия Мук е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 157
Благодари: 13
Получил благодарност:
48 пъти в 36 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Търсил съм логика като жените? Хахаха. Очевидно си сдухан и без аз да го правя Без значение колко устройства са продали или не, това е логиката на доставчик на услуга, който има интерес устройствата, които предлага да са оптимизирани за тяхната телевизия. Което е много по-важно за него от една купчина хора, които реват за ап за една или друга платформа. Нещо, което очевидно на теб ти е много, ама много тъмна Индия
Мани преосветил си се, кат жените. От ирония не зацепваш, та от друго ли Цецко хвани чети отново предишния ми пост но внимателно, пак се повтаряш. Всичко се плаща няма логика

Последно редактирано от Малкия Мук : Преди 1 седмица на 21:25
Отговори с цитат
  #29  
Стар Преди 1 седмица
Joro711 Joro711 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 173
Благодари: 185
Получил благодарност:
45 пъти в 32 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
И аз имам две Apple TV-та, последно и предпоследно поколение. За мен са незаменими! Плащам си Apple One, Skyshowtime, MAX, Netflix и се ползват постоянно ! Купил съм си Infuse и MrMc за хоум шеринг и Tивиmax + Flex IPTV за телевизия. Ако пуснат и XploreTV , всички андроид боксове изчезват за секунди, въпреки, че от последно купеният съм доволен като картина!
Кажи нещо повече за ****max. Добро ли е колкото ****mate?
Отговори с цитат
  #30  
Стар Преди 1 седмица
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 8,000
Благодари: 1,743
Получил благодарност:
5,253 пъти в 2,372 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Да го наречем еквивалента за Епъл тв е. Но е по-евтино, май 40лв беше.
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
apple, box, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 39 (1 членове и 38 гости)
Малкия Мук

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Apple tv+ Калито IPTV (Internet Protocol Television) 56 21-01-2024 16:33
Apple tv4 adak DVD и BLURAY плеъри 2 25-03-2016 18:50
Рекордите на Apple и Nokia Музикантът Кошче 130 18-03-2014 13:43
Apple подготвя телевизор themaster301 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 6 24-10-2013 15:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.