The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #311  
Стар 31-08-2010
Викинг Викинг не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БАЙ ИВАН Вижте мненията
Кво общо има тук държавата ? Двете фирми са ЧАСТНИ ! НЯКОЙ ДА Е ПОДАЛ ОПЛАКВАНЕ ОТ ДВЕТЕ ФИРМИ КЪМ СЪОТВЕТНИТЕ ИНСТИТУЦИИ, КОИТО ПЛЮЕ TUISTERa ?????? БЪЛГАРИНА Е ЗЛЕ ЗАЩОТО НЕ СИ ЗНАЕ ПРАВАТА И НЕ СИ ГИ ТЪРСИ !!!!! А ИНАЧЕ БАЛЪЦИ ИМА МНОГО, НО ТРЯБВА ДА СЕ ТЪРСЯТ ТЕ ДВАМАТА МАЙ СА ГИ НАМЕРИЛИ А, ЧЕСТИТО И НАЗДРАВЕ
Философията на ВУТЕ - я несакам да ми е добре, я сакам на НАНЕ да му е зле !
Аре че оспамих форум
Бай Иване, има два вида балъци! Едните трябва да ги търсиш, другите сами те намират!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Викинг за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (31-08-2010)
  #312  
Стар 31-08-2010
Pevge Pevge не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 12
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani197 Вижте мненията
Фирма – менте зарибява с промоции, бонуси и атрактивни оферти Избрана статия

Цифрова кабелна компания (DCC) се преименува на ТВ САТ КОМ – уведомяват от ръководството. Всички досегашни абонати сключват споразумения към договора, а условията за предоставяне на услугите остават същите.
За съжаление обаче абонатите от Пловдив, Асеновград и Куклен са объркани, заради новосъздадена фирма на изключен от DCC съдружник, от която фирма раздават брошури и предлагат на клиентите да подпишат нови споразумения, при нови условия и „уж големи промоции и бонуси”. Фирмата – фантом открива нов офис в Асеновград и работят в 8 oт досегашните каси в Пловдив, където служителите „подлъгват” абонатите с големи бонуси.
От ръководството на ТВ САТ КОМ предупреждават досегашните абонати на DCC да бъдат изключително внимателни при заплащане на месечните си абонаменти, тъй като заплатилите в касите на фирми – фантоми ще бъдат изключени от кабелната мрежа на ТВ САТ КОМ, която се поддържа от фирмата. Телефонът за връзка с кабелния оператор е 070042244. Местният канал ТВ САТ с новини и предавания от Пловдивския регион остава на ТВ САТ КОМ. Там може да намерите информация за всичко, което Ви интересува – съобщават още от фирмата.
Касите, на които може да намерите коректна информация и да заплатите таксите си са:
Гр. Пловдив:
ул. „Иван Гарванов” 6
бул. „Никола Вапцаров” 54
нл. „Райна Княгиня” 25
ул. „Антон Чехов” 1
ул. „Иван Ст. Гешев” 57А (вход откъм ул. „Царевец”)
ЖК „Тракия”, бл. 190, вх. Д, магазин 4 (срещу ОДЗ „Едгар Бороу”)
ул. „Д-р Рашко Петров” 2 (входът е откъм „Петко Д. Петков”)
тел. 0700 4 22 44
гр. Асеновград
ул. „Цар Иван Асен II” 9-11( досегашната каса)
Ул. „Драгоман” 1
кв. „Долни Воден” ул. „6-ти септември” 1
Тел. 0700 4 22 44
Гр. Куклен
Ул. „Славянска” 3А
Тел. 0700 4 22 44






И къде да плащам сега?
Отговори с цитат
  #313  
Стар 31-08-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БАЙ ИВАН Вижте мненията
Кво общо има тук държавата ? Двете фирми са ЧАСТНИ ! НЯКОЙ ДА Е ПОДАЛ ОПЛАКВАНЕ ОТ ДВЕТЕ ФИРМИ КЪМ СЪОТВЕТНИТЕ ИНСТИТУЦИИ, КОИТО ПЛЮЕ TUISTERa ?????? БЪЛГАРИНА Е ЗЛЕ ЗАЩОТО НЕ СИ ЗНАЕ ПРАВАТА И НЕ СИ ГИ ТЪРСИ !!!!! А ИНАЧЕ БАЛЪЦИ ИМА МНОГО, НО ТРЯБВА ДА СЕ ТЪРСЯТ ТЕ ДВАМАТА МАЙ СА ГИ НАМЕРИЛИ А, ЧЕСТИТО И НАЗДРАВЕ
Философията на ВУТЕ - я несакам да ми е добре, я сакам на НАНЕ да му е зле !
Аре че оспамих форум
Бай Иване, не говоря за институциите от погледа на абонат, а от погледа на страдащ, аз съм служител на ДСС, и имам предвид отношението на институциите към ДСС. Мудността на институциите докара фирмите до това положение.
Отговори с цитат
  #314  
Стар 31-08-2010
Аватара на БАЙ ИВАН
БАЙ ИВАН БАЙ ИВАН не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 368
Благодари: 657
Получил благодарност:
115 пъти в 85 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 22
По подразбиране

Когато двамата си мерят п....те май всички страдат и къде ги видя тези институции Можеха /ако имаха нещо в главите/ да се разберат и поделят, кой каквото ... и никой да не страда! Ама -не ВИЖТЕ НИ КОЛКО СМЕ ВЕЛИКИ
Но така е - всеки иска да е вожд, а индианците - малко
Отговори с цитат
  #315  
Стар 31-08-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Бай Иване, не говоря за институциите от погледа на абонат, а от погледа на страдащ, аз съм служител на ДСС, и имам предвид отношението на институциите към ДСС. Мудността на институциите докара фирмите до това положение.


Регистрирах се, за да мога да попитам TUISTERa, като по информиран как се/ще се процедира с тези потребители, които са заплатили таксата си по банков път/изипей към ДСС?
Отговори с цитат
  #316  
Стар 31-08-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от One665 Вижте мненията

Регистрирах се, за да мога да попитам TUISTERa, като по информиран как се/ще се процедира с тези потребители, които са заплатили таксата си по банков път/изипей към ДСС?
Платилите през и-пей след 30 юни не са отразени при нас , хората трябва да си търсят парите на старите каси и да сезират Комисията за защита на потребителите ако не им ги върнат.Платилите по банков път към DCC след 30 юни да проверят на новите каси дали им е отразено плащането и ако не е тогава на старите с горепосочената процедура. Платилите през Изипей и по банков път към твсат ком няма да имат проблеми
Отговори с цитат
  #317  
Стар 31-08-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Платилите през и-пей след 30 юни не са отразени при нас , хората трябва да си търсят парите на старите каси и да сезират Комисията за защита на потребителите ако не им ги върнат.Платилите по банков път към DCC след 30 юни да проверят на новите каси дали им е отразено плащането и ако не е тогава на старите с горепосочената процедура. Платилите през Изипей и по банков път към твсат ком няма да имат проблеми
В изипей не те питат към кой оператор плащаш, само абонатния номер искат,а той е на ДСС/цифрова кабелна компания/.
Отговори с цитат
  #318  
Стар 31-08-2010
Аватара на БАЙ ИВАН
БАЙ ИВАН БАЙ ИВАН не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 368
Благодари: 657
Получил благодарност:
115 пъти в 85 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 22
По подразбиране

Голема мътилка-от юни кой къде плащал, няма нищо. А офисите със своите СЛУЖИТЕЛИ защо бачкаха или и те от юни месец не са получавали заплати и ще ги гледаме скоро по "талавизиата" как се жалват Уж техниката е при КК, а плащането с кво се прави- натурално Едни каки чукат на клавиатури, гледат умно кво не си платил /е те това дето гледат и чукат сигурно не е техника/ после - "софиянка-неразбирам".
Абе детска история - дай си ми куклите, на ти си парцалите - мама не дава да си играя с теб Май приказката трябва да е -ДВАМА СЕ КАРАТ, ВСИЧКИ ГУБЯТ
ТО ДА Е Х.. ДА ИМ ГО НАБИЕШ - А ТО АКЪЛ

Последно редактирано от БАЙ ИВАН : 31-08-2010 на 23:01
Отговори с цитат
  #319  
Стар 31-08-2010
Аватара на БАЙ ИВАН
БАЙ ИВАН БАЙ ИВАН не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 368
Благодари: 657
Получил благодарност:
115 пъти в 85 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 22
По подразбиране

ЧАО дсс - утре тръгва VIVACOM TV sat - и те са още сега "умрял кон", но ще ги пробвам
ПРОСТО НЕ ИСКАМ ДА МЕ ПРАВЯТ НА БЪЛЪК "световно неизвестни и в наше село вождове"
аре чао и умната
Отговори с цитат
  #320  
Стар 01-09-2010
Pavel Pavel не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добър ден.
Имам въпрос към по-компетентните от мен. Значи направих фабрична настройка на цифровата ТВ и както винаги ми зарежда само 7 ТВ канала и след няколко секунди/минута ми изписва "списъка с канали е актуализиран". Е да ама не ! Днеска никаква актуализация няма и съм си само със 7-те канала. Надявам се някой да помогне. Благодаря предварително.

Последно редактирано от Pavel : 02-09-2010 на 10:41
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 48 (0 членове и 48 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.