The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #311  
Стар 24-04-2021
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 330
Благодари: 28
Получил благодарност:
70 пъти в 42 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Атлантис Вижте мненията
Май нямат и The Voice HD и Magic TV HD, въпреки че собственика на Vivacom и въпросните канали e един и същ .
Фантазията не ти побира ,какво може да имат
Отговори с цитат
  #312  
Стар 25-04-2021
Любо91 Любо91 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 7
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,

Има ли съфорумец поръчал услугата "извън мрежата на Виваком"? Във Великобритания съм и от няколко месеца HBO GO плащано в България, чрез оператор престана да работи във връзка с излизането им от съюза, докато в Кипър все още си действа безпроблемно. Притеснявам се да не се получи същото и с ЕОН... Та много бих се радвал ако имам възможност да го пробвам преди да поръчам. Моля ако някой ползва услугата извън мрежата на Виваком да ми активира едно тв приложение за час два в удобно за него време, колкото да видя дали и как работи приложението тук и веднага след това може да бъде деактивирано. Склонен съм дори и да заплатя за усллугата и причиненото неудобство.

Благодаря предварително!

Ако има желаещи да помогнат, нека ми пишат на ЛС, а след това веднага ще опвестя резултата евентуално ако има някой друг, който се интересува дали може да се използва еон в UK.
Отговори с цитат
  #313  
Стар 25-04-2021
Любо91 Любо91 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 7
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Съжалявам за двете поредни мнения, но не намерих бутон за редакция.

От вчера (или поне аз вчера забелязах) ЕОН Мобаил престана да работи в чужди мрежи. Тръгва само на теефона с виваком карта през мобилни данни. Закача ли го на Wi-Fi изписва, че каналът не е наличен в мрежата на оператора... Явно го ограничават както и ТВ приложението и дединственият вариант е да се поръча услугата извън мрежата на виваком.
Отговори с цитат
  #314  
Стар 25-04-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 223
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Любо91 Вижте мненията
Съжалявам за двете поредни мнения, но не намерих бутон за редакция.

От вчера (или поне аз вчера забелязах) ЕОН Мобаил престана да работи в чужди мрежи. Тръгва само на теефона с виваком карта през мобилни данни. Закача ли го на Wi-Fi изписва, че каналът не е наличен в мрежата на оператора... Явно го ограничават както и ТВ приложението и дединственият вариант е да се поръча услугата извън мрежата на виваком.
Сега го пробвах в мобилната мрежа на A1 всички канали си работят без проблем.
Отговори с цитат
  #315  
Стар 25-04-2021
Любо91 Любо91 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 7
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Сега го пробвах в мобилната мрежа на A1 всички канали си работят без проблем.
Явно са го ограничили за български оператори. Току що опитах и пак не става през Vodafone. До преди 2-3 дни работеше без никакви проблеми.
Отговори с цитат
  #316  
Стар 25-04-2021
Любо91 Любо91 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 7
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,

Преди малко говорих с оператор от виваком. Казаха ми, че в момента няма абсолютно никакъв вариант за работа на EON във Великобритания. Затова и мобилното ми приложение престана да работи. Казаха ми също, че услугата ще работи във всички държави от съюза. Интересното е че успях да си пусна 7 дни тестов период на сръбския EON и той си работи безпроблемно... Явно става дума за същата ситуация както с HBO GO която описах няколко мнения по нагоре – конфликт между ЕС и UK от който потребителя страда...
Отговори с цитат
  #317  
Стар 25-04-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Любо91 Вижте мненията
Здравейте,

Преди малко говорих с оператор от виваком. Казаха ми, че в момента няма абсолютно никакъв вариант за работа на EON във Великобритания. Затова и мобилното ми приложение престана да работи. Казаха ми също, че услугата ще работи във всички държави от съюза. Интересното е че успях да си пусна 7 дни тестов период на сръбския EON и той си работи безпроблемно... Явно става дума за същата ситуация както с HBO GO която описах няколко мнения по нагоре – конфликт между ЕС и UK от който потребителя страда...
Да са мислили умниците от острова като излизаха... да не би някоя английска услуга да работи в Европа? Кой точно страда ?
Отговори с цитат
  #318  
Стар 25-04-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 223
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Любо91 Вижте мненията
Здравейте,

Преди малко говорих с оператор от виваком. Казаха ми, че в момента няма абсолютно никакъв вариант за работа на EON във Великобритания. Затова и мобилното ми приложение престана да работи. Казаха ми също, че услугата ще работи във всички държави от съюза. Интересното е че успях да си пусна 7 дни тестов период на сръбския EON и той си работи безпроблемно... Явно става дума за същата ситуация както с HBO GO която описах няколко мнения по нагоре – конфликт между ЕС и UK от който потребителя страда...
Сръбската nettv+ си е за цял свят тя не е ограничена регионално, даже с един абонамент активираш до 6 устройства. Въобще условията на сръбския и българския оператор са коренно различни, само приложението е едно.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на AleksK за този полезен пост :
Любо91 (25-04-2021)
  #319  
Стар 25-04-2021
Любо91 Любо91 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 7
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Да са мислили умниците от острова като излизаха... да не би някоя английска услуга да работи в Европа? Кой точно страда ?
Аз, плюс още няколко сторин хиляди българи тук, дето нямаме нищо общо с излизането... Пък и не се сещам каква точно английска услуга би му потрябвала на българин в България.

Последно редактирано от Любо91 : 25-04-2021 на 22:49
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Любо91 за този полезен пост :
polomski (26-04-2021)
  #320  
Стар 26-04-2021
angelvarna angelvarna е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 96
Благодари: 17
Получил благодарност:
45 пъти в 25 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нали си има британско HBO Go, а вие като живеещ там би трябвало да владеете езика?

Основните български тв канали се разпространяват свободно и може да се гледат както онлайн, така и по сателит.

Отделно има iptv услуги от доставчици (български или не), предлагащи всички канали, които се излъчват в България.

Вече, ако ви е необходимо наистина HBO Go да е с бг локализация....може да се помисли за вариант с прокси.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 141 (1 членове и 140 гости)
Пешито


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.