The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #341  
Стар 04-09-2010
Аватара на БАЙ ИВАН
БАЙ ИВАН БАЙ ИВАН не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 368
Благодари: 657
Получил благодарност:
115 пъти в 85 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Бай Иване, коя част от 'АРЕСТУВАН' не схвана? Искаше скрита камера. Ето ти я. Въпросния човек видя че го снимат и 6 минути гледаше шахтата като 'голям камък'. Малко по късно се върна и ... А днес вършееше другаде и го хванаха в крачка.
То тази "скрита" камера е направо за Оскар - сигурно за това не минават като доказателство Но въпреки това - евала, бая труд сте положили, ама нещо ората продължават да плачат от услугите Ви Само се чудя - как може да има толкова много бълъци, които сами се натискат да плащат на какви ли не каси и след това да плачат Сигурно в магазина си плащат хляба на всички каси и накрая им го прибират Ако не платиш как съдия-изпълнител ще се справи с 10000 - 30000 длъжници - бая време .....
Отговори с цитат
  #342  
Стар 04-09-2010
Аватара на manolovplamen
manolovplamen manolovplamen не е на линия
Букмейкъра
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 144
Благодари: 67
Получил благодарност:
73 пъти в 25 поста
Сваляния: 27
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С телевизор Панасонк съм 42g10 при сканиране на прогремите намира всичко но после ги няма програмите с -1 -2 часа и др.! Явно нещо си ги подрежда по имена и като са със еднакви имена ги отчита за едни и същи и не ги разделя! - или нещо такова!

Опитах с ръчни настройки но там няма такива функций за преименуване или добавяне на отделни програми ! Някой ако има идея как да се справя нека сподели !
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #343  
Стар 04-09-2010
keivin__2 keivin__2 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 9
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

еийй . В4ера след дълго размишление моя познат не си плати на новата каса ( нямаше интернет) . от касата на никола вапцаров 54 му казаха 4е след като е платил на старата каса няма да има интернет до като не си плати на новата каса . ЕТО ЧЕ ДНЕС МОЯ ПОЗНАТ ИМА ИНТЕРЕТ БЕЗ ДА Е ПЛАЩАЛ ЗА ОКТОМВРИ . . ЖЕЛА Я ТУИСТЕРА ДА КОМЕНТИРА МОЯ ПОСТ . ДА СЕ РАЗБЕРЕ КАКВО СТАВА . ГОЛОГАНОВ МАЙ Е ПОЛУЧИЛ ДОСТЪП ДО АПАРАТУРАТА И Е ПУСНАЛ ИНТЕРНЕТА НА ТЕЗИ КОИТО СА СИ ПЛАТИЛИ НА СТАРА КАСА
Отговори с цитат
  #344  
Стар 05-09-2010
harko77 harko77 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 44
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keivin__2 Вижте мненията
еийй . В4ера след дълго размишление моя познат не си плати на новата каса ( нямаше интернет) . от касата на никола вапцаров 54 му казаха 4е след като е платил на старата каса няма да има интернет до като не си плати на новата каса . ЕТО ЧЕ ДНЕС МОЯ ПОЗНАТ ИМА ИНТЕРЕТ БЕЗ ДА Е ПЛАЩАЛ ЗА ОКТОМВРИ . . ЖЕЛА Я ТУИСТЕРА ДА КОМЕНТИРА МОЯ ПОСТ . ДА СЕ РАЗБЕРЕ КАКВО СТАВА . ГОЛОГАНОВ МАЙ Е ПОЛУЧИЛ ДОСТЪП ДО АПАРАТУРАТА И Е ПУСНАЛ ИНТЕРНЕТА НА ТЕЗИ КОИТО СА СИ ПЛАТИЛИ НА СТАРА КАСА
Смешна работа направо ме е яд за хората с интернета хубаво че съм си още на гигабит и нямам проблеми
Отговори с цитат
  #345  
Стар 05-09-2010
Камелия Николова Камелия Николова не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 15
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keivin__2 Вижте мненията
еийй . В4ера след дълго размишление моя познат не си плати на новата каса ( нямаше интернет) . от касата на никола вапцаров 54 му казаха 4е след като е платил на старата каса няма да има интернет до като не си плати на новата каса . ЕТО ЧЕ ДНЕС МОЯ ПОЗНАТ ИМА ИНТЕРЕТ БЕЗ ДА Е ПЛАЩАЛ ЗА ОКТОМВРИ . . ЖЕЛА Я ТУИСТЕРА ДА КОМЕНТИРА МОЯ ПОСТ . ДА СЕ РАЗБЕРЕ КАКВО СТАВА . ГОЛОГАНОВ МАЙ Е ПОЛУЧИЛ ДОСТЪП ДО АПАРАТУРАТА И Е ПУСНАЛ ИНТЕРНЕТА НА ТЕЗИ КОИТО СА СИ ПЛАТИЛИ НА СТАРА КАСА
И аз искам да коментира. Кой ми пусна вчера интернета? Не съм плащала на новата каса.
Отговори с цитат
  #346  
Стар 05-09-2010
КОРМИСОШ КОРМИСОШ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако Туистъра каже истината, ще излезе и една друга истина наяве...така че малко ме съмнява да коментира
Отговори с цитат
  #347  
Стар 05-09-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,762
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Каквото и да правите за много хора мандалото хлопна. На един мой приятел, както и на писалите по-горе хора вчера изненадваща му е тръгнал нета, но той вече е заявил и от следващата седмица е на N3. А и едва ли ще са единични тези случай. Правихте с години име и клиенти и накрая се изсрахте на метенато. Евала, признавам ви цялото DCC или както и да се казва вече там....
Отговори с цитат
  #348  
Стар 06-09-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КОРМИСОШ Вижте мненията
Ако Туистъра каже истината, ще излезе и една друга истина наяве...така че малко ме съмнява да коментира
Утре ще си говорим Между другото , не ми е ясно ти абонат ли си на ДСС и ако да къде си плати нета ?
Цецо - Име се гради и пак ще го изградим. Каквото и да се случи оттук нататък връщане назад няма(никой от твсат ком и не иска да се връща). Лошото е, че от цялата патърдия страдат абонатите. Щом всичко се стабилизира съм убеден , че всички отишли при "близалките" с кеф ще се върнат при нас , стига да са сигурни че услугите ни са се стабилизирали. Струва ми се , че всичко това е просто стечение на обстоятелствата.

Последно редактирано от TUISTERa : 06-09-2010 на 20:11
Отговори с цитат
  #349  
Стар 07-09-2010
Аватара на БАЙ ИВАН
БАЙ ИВАН БАЙ ИВАН не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 368
Благодари: 657
Получил благодарност:
115 пъти в 85 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Утре ще си говорим Между другото , не ми е ясно ти абонат ли си на ДСС и ако да къде си плати нета ?
Цецо - Име се гради и пак ще го изградим. Каквото и да се случи оттук нататък връщане назад няма(никой от твсат ком и не иска да се връща). Лошото е, че от цялата патърдия страдат абонатите. Щом всичко се стабилизира съм убеден , че всички отишли при "близалките" с кеф ще се върнат при нас , стига да са сигурни че услугите ни са се стабилизирали. Струва ми се , че всичко това е просто стечение на обстоятелствата.
А, стига бе Сериозно ? И това го мислиш наистина То не че няма бълъци, но ..... То "коня отиде в ряката" и сега че го вадим от там - бравос, евала
Отговори с цитат
  #350  
Стар 08-09-2010
harko77 harko77 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 44
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Направо се бъзикате с хората няма как да върнете клиенти при положение че сте ги изтървали вече или нет няма или цифрова а кои е абонат на бившата ви телевизия мисля че не те засяга. Затова е форум всеки да си даде мнението в рамките на допустимото
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 29 (0 членове и 29 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.