The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #351  
Стар 08-09-2010
harko77 harko77 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 44
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Утре ще си говорим Между другото , не ми е ясно ти абонат ли си на ДСС и ако да къде си плати нета ?
Цецо - Име се гради и пак ще го изградим. Каквото и да се случи оттук нататък връщане назад няма(никой от твсат ком и не иска да се връща). Лошото е, че от цялата патърдия страдат абонатите. Щом всичко се стабилизира съм убеден , че всички отишли при "близалките" с кеф ще се върнат при нас , стига да са сигурни че услугите ни са се стабилизирали. Струва ми се , че всичко това е просто стечение на обстоятелствата.
Цитирай:
Първоначално написано от harko77 Вижте мненията
Направо се бъзикате с хората няма как да върнете клиенти при положение че сте ги изтървали вече или нет няма или цифрова а кои е абонат на бившата ви телевизия мисля че не те засяга. Затова е форум всеки да си даде мнението в рамките на допустимото
..........................
Отговори с цитат
  #352  
Стар 08-09-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Идеята на въпроса ми беше , че много от хората на Гологанов си платиха таксите в ТВСАТ КОМ, а тъй като горния потребител се изказва силно в защита на Гологанов и Сие, ми се искаше и той да си каже къде е платил Както е форум за теб, така е форум и за мен
Отговори с цитат
  #353  
Стар 08-09-2010
бранко бранко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Въпроси към Туистър-а

1. Има ли излезнало съдебно решение, чий е правоприемника на DCC?
2. Към момента, кой се разпорежда с раздадените цифрови приемници и интернет рутерчетата?
3. Ако реша да се отказвам от услугите, на кой трябва да върна гореспоменатите уреди.

За пояснение, ще кажа, че съм платил за септември на старата каса и сключих споразумение с АТВ Сат, понеже нямах информация за случвашщото се. В случая на тях ли трябва да върна тези уредчета?
Не смятам да се вързвам и на ТВ САТ КОМ, поради простата причина, че не виждам светлина в тунела - кога ще се оправят неразбориите....

Не съжалявам само, че 3 години имах прекрасна телевизия и най-хубавия интернет в Пловдив.
Отговори с цитат
  #354  
Стар 08-09-2010
harko77 harko77 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 44
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Идеята на въпроса ми беше , че много от хората на Гологанов си платиха таксите в ТВСАТ КОМ, а тъй като горния потребител се изказва силно в защита на Гологанов и Сие, ми се искаше и той да си каже къде е платил Както е форум за теб, така е форум и за мен
Отговори с цитат
  #355  
Стар 08-09-2010
harko77 harko77 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 44
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от harko77 Вижте мненията
Мисля че това е достатъчно за отговор за всички нередности


П.С.
Не го приемай лично
Отговори с цитат
  #356  
Стар 08-09-2010
Камелия Николова Камелия Николова не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 15
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От снощи и на мен ми се появи надписчето от ТВ САТ КОМ, че интернетът ми е ограничен поради неплатена сметка за септември.
Пак ще запитам така прекрасната фирма ТВ САТ КОМ и нейния любезен представител тук TUISTERa: по какъв начин уведомихте хората, че не трябва да плащат вече на старите каси? Ако ви беше грижа за абонатите, щяхте да се постараете да уведомите всеки един. Защо в прословутия СМС не написахте, че са сменени касите? ЗАЩО? Ако бяхте го сторили, всичко щеше да е наред. Измамници.
Отговори с цитат
  #357  
Стар 08-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

TUISTERa,
Бранко ви е попитал, на него не отговаряте.

Не защитавам никого, освен собствените си права на потребител. ТВ САТ КОМ какви по различни права има от АТВ САТ. И ТВ САТ КОМ прави същото, като АТВ САТ предоставя на тези, които влязат по техните каси допълнителни споразумения - тристранни, без подпис и печат на ЦКК. НА АТВ са същите, и двете компании са рзлични от ЦКК и на всичко отгоре касовите бележки са с питанки.
Отговори с цитат
  #358  
Стар 08-09-2010
Аватара на БАЙ ИВАН
БАЙ ИВАН БАЙ ИВАН не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 368
Благодари: 657
Получил благодарност:
115 пъти в 85 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 22
По подразбиране

Имам питане към TUISTERa:
  • ДСС или който и да е като легитимен оператор сега, има ли договор и права да излъчва в кабелната мрежа програми от БУЛСАТКОМ ? Цялата цифрова ТВ е от спътника Hellas Sat 2 на 39 E.
  • TV+ се излъчва само от БУЛСАТКОМ и ако ДСС или който и да е като легитимен оператор сега, няма сключен договор и права за излъчване на този канал, значи КРАДЕ С КОМЕРСИАЛНА ЦЕЛ .
  • Ако ДСС краде с КОМЕРСИАЛНА ЦЕЛ, защо аз да немога да крада за ЛИЧНА ЦЕЛ от ДСС - да дойдат и да докажат, че ги крада ?
  • И ако ТВ се краде с КОМЕРСИАЛНА ЦЕЛ, как е с ИНТЕРНЕТА ? При тези проблеми, за които чета, е близко до ума, че и той не е много легитимен.
Със здраве и нищо лично. Просто писа, че си наемен работник в ДСС или който и да е като легитимен оператор сега. Ще си защитаваш заплатата – в магазина за мерси не дават. Аре чао и лека!

P.S. В БГ няма кабелен оператор, който да си е обявил цифровите канали в кабелната мрежа ! ЗАЩО ли ?

Последно редактирано от БАЙ ИВАН : 08-09-2010 на 11:27
Отговори с цитат
  #359  
Стар 08-09-2010
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,053
Благодари: 996
Получил благодарност:
2,959 пъти в 1,272 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Всичко в тая фирма е вятър и мъгла.Вижда му се края.
Отговори с цитат
  #360  
Стар 09-09-2010
pzhekov pzhekov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 42
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Идва края на проблемите Даже и положителни изненади трябва да очакваме
Цитирай:
След нормализиране на ситуацията щял да предложи продукт и услуги без конкуренция, което щяло да е реалното му извинение.
http://news.plovdiv24.bg/190020.html
TUISTERa знаеш ли нещо за новите услуги.

Последно редактирано от pzhekov : 09-09-2010 на 00:06
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 50 (0 членове и 50 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:41.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.