The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #361  
Стар 09-09-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,762
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Надявай се булко на пиян к*р
Май на този Гологанов не му е много чиста работата, като гледам кой си е наел като адвокат
Отговори с цитат
  #362  
Стар 09-09-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pzhekov Вижте мненията
Идва края на проблемите Даже и положителни изненади трябва да очакваме
http://news.plovdiv24.bg/190020.html
TUISTERa знаеш ли нещо за новите услуги.
Да, прибиране на такси и доставяне на чужди услуги Взимане на пари на ръка и връщане по банков път. Рязане на оптични кабели. Пускане на спрян интернет до няколко часа(няколко дни). Говорене срещу бивши служители. Измъкване на роднини от арести. Даване на пресконференции. Издаване на странни документи. За тарифите се обръщате към фирма "АТВ САТ КОМ" . Даже и името на фирмата си бъркат
Отговори с цитат
  #363  
Стар 09-09-2010
КОРМИСОШ КОРМИСОШ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Идеята на въпроса ми беше , че много от хората на Гологанов си платиха таксите в ТВСАТ КОМ, а тъй като горния потребител се изказва силно в защита на Гологанов и Сие, ми се искаше и той да си каже къде е платил Както е форум за теб, така е форум и за мен
Веднага ти казвам - НЯМА СЛУЖИТЕЛ НА ГОЛОГАНОВ, КОЙТО ДА СИ Е ПЛАТИЛ НА ВАШИТЕ КАСИ!!!
Отговори с цитат
  #364  
Стар 09-09-2010
КОРМИСОШ КОРМИСОШ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Да, прибиране на такси и доставяне на чужди услуги Взимане на пари на ръка и връщане по банков път. Рязане на оптични кабели. Пускане на спрян интернет до няколко часа(няколко дни). Говорене срещу бивши служители. Измъкване на роднини от арести. Даване на пресконференции. Издаване на странни документи. За тарифите се обръщате към фирма "АТВ САТ КОМ" . Даже и името на фирмата си бъркат
Какви чужди услуги 'е младеж? Ти с всичкия ли си си???

К'ви арести, к'ви кабели.....хората ви разбраха, че пет пари не струвате и обикаляте и саботирате работата на техниците. А къде ви е управителя, да си изкаже и той мнението? М? Щото аз знам къде е .... и повечето от хората го знаят...
Айде със здраве
Отговори с цитат
  #365  
Стар 10-09-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Какви чужди услуги 'е младеж? Ти с всичкия ли си си???

К'ви арести, к'ви кабели.....хората ви разбраха, че пет пари не струвате и обикаляте и саботирате работата на техниците. А къде ви е управителя, да си изкаже и той мнението? М? Щото аз знам къде е .... и повечето от хората го знаят...
Айде със здраве
Признавам си , че в последно време нещо не съм добре. Или полудяван или нещо друго , но просто не доумявам с каква наглост продължавате да плюете другите без да погледнете във вашия двор. Между другото така и не каза другата истина, която щяла да лъсне.
Отговори с цитат
  #366  
Стар 10-09-2010
бранко бранко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Туистъре, зададох ти въпроси, като единствения компетентен човек тук.
Моля за отговори.
Отговори с цитат
  #367  
Стар 10-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бранко Вижте мненията
Туистъре, зададох ти въпроси, като единствения компетентен човек тук.
Моля за отговори.
Присъединих се към питането на Бранко и преди. И не е само "Туистъра", а и "Кормисош" имат по вътрешна информация. Дали, ако е възможно , без да се нападат взаимно, двамата да изложат позиции.
Отговори с цитат
  #368  
Стар 10-09-2010
КОРМИСОШ КОРМИСОШ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

По принцип нямам никакво намерение да нападам който и да било
Готов съм да отговоря на въпросите ви
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на КОРМИСОШ за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (10-09-2010)
  #369  
Стар 10-09-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бранко Вижте мненията
1. Има ли излезнало съдебно решение, чий е правоприемника на DCC?
2. Към момента, кой се разпорежда с раздадените цифрови приемници и интернет рутерчетата?
3. Ако реша да се отказвам от услугите, на кой трябва да върна гореспоменатите уреди.

За пояснение, ще кажа, че съм платил за септември на старата каса и сключих споразумение с АТВ Сат, понеже нямах информация за случвашщото се. В случая на тях ли трябва да върна тези уредчета?
Не смятам да се вързвам и на ТВ САТ КОМ, поради простата причина, че не виждам светлина в тунела - кога ще се оправят неразбориите....

Не съжалявам само, че 3 години имах прекрасна телевизия и най-хубавия интернет в Пловдив.
1. -Доколкото знам решение няма. След като ползваме тристранно споразумение, на което ще пъдат сложени печатите на ДСС и на ТВ САТ КОМ , означава че ДСС се съгласява, а ТВ САТ КОМ приема условията по договора ви, респективно и техниката. Споразумението на АТВ САТ е двустранно между абоната и атв, като никъде няма съгласието на ДСС.
2. - Техниката се управлява от ТВ САТ КОМ.
3. - На този въпрос мога да ти отговоря така - На този който може да ти подпише приемо-предавателен протокол с печат на ДСС.
Отговори с цитат
  #370  
Стар 10-09-2010
Аватара на Виктория
Виктория Виктория не е на линия
Новобранка
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 39
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Признавам си , че в последно време нещо не съм добре. Или полудяван или нещо друго , но просто не доумявам с каква наглост продължавате да плюете другите без да погледнете във вашия двор. Между другото така и не каза другата истина, която щяла да лъсне.
Регистрирах се специално заради това, да ти задам следния въпрос-какво ни интересува нас, абонатите, кои сте вие, кои са лошите, добрите и защо марсианците ви режат кабелите! Какво мен лично ме инетересува-нали съм си изпълнила задължението в срок-а то е да ви платя! Защо си толкова заблуден, че си мислиш, че някой глупак, ще ви остане абонат, след всичката гавра с нас, ако има алтернатива. А тя е ясна-минавам на N3, има ги в нашия блок, където ги няма-има булсат+нет! Със сигурност в момента даже и супер противлеците от Близоо са по-добре от вас и осигуряват услугата, за която са сключили договор с абонатите си! Жалко-аз съм ви абонатка от 2005 год., винаги съм си плащала навреме, никога не съм закъснявала-е това ли заслужих???
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Виктория за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (10-09-2010)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 26 (0 членове и 26 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.