The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #371  
Стар 18-05-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ники_потребител Вижте мненията
Аз не мога
Не ми е доста скъп телевизора, но гледам през приложението на Булсат за Андроид ТВ. Когато пусна приложението Евроспорт 4К е мъгляв и в момента, в който натисна Настройки, ме "изхвърля" от приложението и HDR Plus опцията вече ми е неактивна. Докато гледам YouTube клип с HDR това не е така - клипът си продължава и мога да ръчкам по HDR настройките.
Сигурно си с.Филипс. Аз го гледам през андроид бокс и картината си е идеална, понеже бокса трансформира картината от HDR в SDR.
Интересно ми е, когато пуснат Евроспорт 4К при Виваком, дали пак ще е HDR или SDR.
При руските провайдъри Евроспорт 4К е в SDR.
Отговори с цитат
  #372  
Стар 18-05-2021
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 650
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги при някой работи ли каналът FunBoXUHD изписва грешка при свързване това е на смарт приложението.
Отговори с цитат
  #373  
Стар 19-05-2021
Митко7 Митко7 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2018
Мнения: 295
Благодари: 13
Получил благодарност:
80 пъти в 48 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Любопитно ми е как се подреждат каналите на ЕОN тв ?
Отговори с цитат
  #374  
Стар 19-05-2021
Аватара на notwist
notwist notwist не е на линия
a wolf at the door
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 401
Благодари: 488
Получил благодарност:
448 пъти в 174 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес мой роднина преподписа с Vivacom, като мина от старото им IPTV към EON Full. Понеже бях с него в офиса докато сключваше договора, попитах дали е възможно да гледам през смарт ТВ приложението от друг адрес, различен от този на титуляра, и на друг интернет оператор. Отговориха ми че може. Инсталирах ЕОN приложението на Amazon Firestick, активирах кода, излязоха каналите, но при пускане на който и да е канал изписва този надпис: "Избраният канал не е наличен в мрежата на интернет доставчика". Въпросът е, служителката в офиса ли ме метна че може да се гледа през друг интернет провайдър или аз нещо не съм направил както трябва? Има ли някой друг с такъв проблем?
Отговори с цитат
  #375  
Стар 19-05-2021
Lafcheto Lafcheto не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 96
Благодари: 4
Получил благодарност:
25 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от notwist Вижте мненията
Днес мой роднина преподписа с Vivacom, като мина от старото им IPTV към EON Full. Понеже бях с него в офиса докато сключваше договора, попитах дали е възможно да гледам през смарт ТВ приложението от друг адрес, различен от този на титуляра, и на друг интернет оператор. Отговориха ми че може. Инсталирах ЕОN приложението на Amazon Firestick, активирах кода, излязоха каналите, но при пускане на който и да е канал изписва този надпис: "Избраният канал не е наличен в мрежата на интернет доставчика". Въпросът е, служителката в офиса ли ме метна че може да се гледа през друг интернет провайдър или аз нещо не съм направил както трябва? Има ли някой друг с такъв проблем?
Друг трябва да е проблема, аз си гледам в мрежата на местния доставчик. Но ако титуляра е взел основните приемници за в мрежата на Виваком нямам идея дали допълнителните може да са извън нея..

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #376  
Стар 19-05-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На смартфоун може да се гледат всички абсолютно канали при чужда мрежа - Теленор при мен.

ЕОН приемника обаче при друг интернет доставчик "лови" само базовия Лайт пакет в чужда нет мрежа!
Отговори с цитат
  #377  
Стар 19-05-2021
Lafcheto Lafcheto не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 96
Благодари: 4
Получил благодарност:
25 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демиров Вижте мненията
На смартфоун може да се гледат всички абсолютно канали при чужда мрежа - Теленор при мен.



ЕОН приемника обаче при друг интернет доставчик "лови" само базовия Лайт пакет в чужда нет мрежа!
Аз съм в друга интернет мрежа и съм на средния пакет, не съм забелязал да ми липсва нещо? Дай пример за даден канал да проверя.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #378  
Стар 20-05-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Написано е съвсем ясно: в чужда нет мрежа ЕОН приемника за телевизори лови само ЕОН Лайт пакет.
Отговори с цитат
  #379  
Стар 20-05-2021
Аватара на Чоки
Чоки Чоки не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2015
Местоположение: България
Мнения: 31
Благодари: 21
Получил благодарност:
12 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всичко си работи в чужда интернет мрежа. От една седмица съм на еон премиум пакет с еон бокса, интернета ми е оптика на телекабел. Абсолютно всички канали 4К, HD вървят без проблем.

Изпратено с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #380  
Стар 20-05-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 223
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От толкова дискусия така ли не разбрахте, че има два типа договори EON TV в мрежата на Виваком и EON TV извън мрежата на Виваком. Ако е сключен договор в мрежата на Виваком не може да ползвате пълноценно услугата в други мрежи, ако е сключен извън мрежата на Виваком може да се гледа всичко.

Друг е въпроса, че и на двата типа договор месечната такса е еднаква и не знам защо абонатите сключили договор в мрежата на Виваком са ощетени да не могат да използват услугата и извън нея.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на AleksK за този полезен пост :
Чоки (20-05-2021)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 171 (1 членове и 170 гости)
Пешито


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:41.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.