The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #381  
Стар 11-09-2010
Лимбата Лимбата не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране vapros

Ами публикувай ми документ че точно вие сте наследник на DCC
и влизате изцяло в владение на тяхната мрежа и техните права и задължения и бих си взел парите от АТВ и бих дошъл при вас .
Защото и те твърдят същото.Обосновете ми се на каква основа и на какви договорни отношения трябва да заплащам и месец октомври след като предплащам месец за месец защо след като си публикувахте новите каси по сайтовете не публикувахте и това условие за заплащане на октомври ами извихте ръцете на хората .Защо от вашите дразги и подвеждания трябва да страдаме ние абонатите .
Не ми казвай какво да чета по договорите ,достатъчно чета дневно и тяхните и вашите са едни и същи ,не ми тълкувай по свой начин договорите двустранно и тристранно това на някой друг :
Научи думичката правоприемник Що е то.
ОТНОСНО ПЛАШАНЕТО АЗ СЪМ ГО ОСЪЩЕСТВИЛ И Както казах по назад има си органи в тази държава и е време вече те да се заемат с когото трябва .
Отговори с цитат
  #382  
Стар 11-09-2010
ДССклиент ДССклиент не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 18
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Exclamation

За к'во изобщо спорите по теми които не са ви много ясни на всичките Като гледам има двама човека които горе-долу са по в час, единия само знае да плюе и нарежда без никакви конкретни доводи, другия горе-долу се опитва да отговори на въпросите за да замаже мазалото.
За да не става и моя пост поредната безмислица, ще цитирам нещо от друг форум:

Цитирай:
"АТВ САТ" - фирмата на Гологанов

Данни от КРС - вижте само кога е пуснал уведомлението към КРС
Данни от СЕМ - няма разрешително на тази фирма издадено за разпространение на телевизия - напишете и името в регистъра и нищо не излиза

"ТВ САТ КОМ" - фирмата на Кирев

Данни от КРС - вижте, обаче тук кога е пуснато уведомлението към КРС
Данни от СЕМ - има разрешително за разпространение на телевизия - напишете името на фирмата в регистъра и ще Ви излезе

DCC - Цифрова кабелна компания - която сигурно вече няма да съществува, след тези спорове и нови фирми и нови каси има всичко!
Данни от КРС - уведомление пуснато до КРС
Данни от СЕМ - напишете името на фирмата в регистъра и ще Ви излезе, а тази компания дори има договори за разпространение, а "ТВ САТ КОМ" - няма, но има лиценз, за разлика от фирмата "АТВ САТ" - която няма лиценз от СЕМ

Това е положението в момента с държавните органи на тези фирми, нека всеки си направи изводите! Да реши къде ще плаща, кой ще съде, срещу кой ще подава жалби в СЕМ и КРС и дали ще остане абонат на някоя от трите фирми! Или по-точно ще остане абонат и той не знае на кого в момента!
П.С. IP адресите са собственост на доставчика и той ги предоставя за ползване на потребителите.
Лимбата Когато вземеш кола под наем и недай си боже блъснеш с нея някой, кой е виновника?Фирмата от която си я взел, тя ли ти става съучастник?
Явно е, че недовоните са много, но к'вото и да се пише тук, нещата няма как да се върнат назад, нито някой ще дойде да ти се извини лично или да ти се моли.Пиеш една студена вода и даваш нататакаааа

Последно редактирано от ДССклиент : 11-09-2010 на 17:25
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ДССклиент за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (11-09-2010)
  #383  
Стар 11-09-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лимбата Вижте мненията
Ами публикувай ми документ че точно вие сте наследник на DCC
и влизате изцяло в владение на тяхната мрежа и техните права и задължения и бих си взел парите от АТВ и бих дошъл при вас .
Защото и те твърдят същото.Обосновете ми се на каква основа и на какви договорни отношения трябва да заплащам и месец октомври след като предплащам месец за месец защо след като си публикувахте новите каси по сайтовете не публикувахте и това условие за заплащане на октомври ами извихте ръцете на хората .Защо от вашите дразги и подвеждания трябва да страдаме ние абонатите .
Не ми казвай какво да чета по договорите ,достатъчно чета дневно и тяхните и вашите са едни и същи ,не ми тълкувай по свой начин договорите двустранно и тристранно това на някой друг :
Научи думичката правоприемник Що е то.
ОТНОСНО ПЛАШАНЕТО АЗ СЪМ ГО ОСЪЩЕСТВИЛ И Както казах по назад има си органи в тази държава и е време вече те да се заемат с когото трябва .
Сезирайте , лошо няма. Дори преди няколко дни имаше момент когато техниците на ТВ САТ КОМ водеха абонати до КЗП. Виждам, че няма смисъл повече да пиша , тъй като просто пълним темата. Ще поживеем, ще видим. Все пак всеки е свободен да плаща където си иска, но да се оплаква там където е платил във връзка с услугите си. Приятен ден на всички. Помогнах с каквото мога. От мен толкова. Явно не ми е в компетенцията да обяснявам на хората, не беше и когато обяснявахме преди 2 месеца , но тогава никой не слушаше...

Последно редактирано от TUISTERa : 11-09-2010 на 16:58
Отговори с цитат
  #384  
Стар 11-09-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Разчистване на сметките по български

40 000 абонати са жертви на войната между ортаците в интернет доставчик - http://www.dnes.bg/obshtestvo/2010/0...ylgarski.98594
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Джак за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (11-09-2010)
  #385  
Стар 12-09-2010
бранко бранко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

До Туистър-а
Благодаря ти за отговора! Но много странни неща има в него...
Подписвам значи, тристранно споразумение с Вас, докато с АТВ подписвам двустранно..... Добре, ама нали ДСС е обявена в несъстоятелност, как може да бъде страна по договор или споразумение.... Второ... решение на съда няма все още....как тогава вие решихте, че сте тези, които се разпореждате с техниката.... Не се вързва просто....
Не подкрепям нито ТВ САТ КОМ, нито АТВ САТ в момента. И двете фирми, начело с вождовете им се интересуват единтствено от парите и пая (парчето), което да завземат след раздела. Боли ги лявата пета за абонатите....
И друго да питам, на кое основание правно, задължихте абонатите да предплащат още през август абонамент за октомври?
Отговори с цитат
  #386  
Стар 12-09-2010
penkoi penkoi не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 24
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Най-важния въпрос:

Цитирай:
Първоначално написано от бранко Вижте мненията
До Туистър-а
.... Второ... решение на съда няма все още....как тогава вие решихте, че сте тези, които се разпореждате с техниката....
И всички чакаме отговора от компетентните органи.

Ако някой се мисли за достатъчно компетентен или даже по-компетентен от българския съд, да отговори.
Отговори с цитат
  #387  
Стар 12-09-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бранко Вижте мненията
Добре, ама нали ДСС е обявена в несъстоятелност, как може да бъде страна по договор или споразумение....
Доколкото съм наясно ДСС не е обявена в несъстоятелност...
Споделете абонатите, които платиха за октомври колко платиха за септември ???
Отговори с цитат
  #388  
Стар 13-09-2010
бранко бранко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе всички знаем, че за септември не се плаща на касите на ТВ САТ КОМ, въпроса ми бе, как може през август да се плаща абонамент за октомври, като се прескача септември....
Отговори с цитат
  #389  
Стар 13-09-2010
идин идин не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз се прецаках да има плащам на тези симпатяги, но след като няколко дни беснях, че не мога да получа услугата, за която съм си платил, без да се занимавам с дела и т.н., се консултирах с правист и се оказа следното.
След като ДСС са в несъстоятелност, значи трябва да си съберат активите, за да ги разпродаде. Как ли? Ами да дойде у вас, обаче задължително със съдя-изпълнител, да ви предоставят изпълнителен лист, че трабва да им възстановите оборудването ( модеми, цифрови приемници и т.н.) и вие да им ги върнете. Само и единствено при тези обстоятелства обаче!! И след като селските пръчки Гологъ*ов и безКу*ов си позволяват да се еба*ат с нас, като ни вземат парите, а не ни предоставят нищо, и след това се оправдават със "ми като не ти изнася, съди ни",вие драги съфорумци, им отговорете със същото, ГОСПОДА ТУРБОФОЛК БИЗНИСМИЕНИ, АКО ИСКАТЕ ДА ВИ ВЪРНА ОБОРУДВАНЕТО, СЪДЕТЕ МЕ. Има обаче една малка подробност. Трябва да ви осъдят от ДСС, щото договорите са ви с тях, а ДСС вече няма. А тези никога няма да се разберат кой да онаследи ДСС, ще влязат в една върволица от дела и обжалвания, ум да ти зайде!! И така ще си минат петте годинки давност, и поне машинките си остават за нас. Само не се подлъгвайте да преподписвате договори с който и да е от двамата селяци, та да го изду*ат яката, пък нека забогатяват с наще 15 лв.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на идин за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (14-09-2010)
  #390  
Стар 13-09-2010
ДЦЦЮзър ДЦЦЮзър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 30
Благодари: 6
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Виждам, че тук четат хора, които работят в ДЦЦ. Интересуваме кога ще възтановят излъчването на City TV в цифровия пакет и защо преди време беше спряна MAD TV за сметка на скапаните чалга телевизийки?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 40 (0 членове и 40 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.