The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #391  
Стар 13-09-2010
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Туистър, започваш да се държиш като администраторите във форума на ITV, като им се скапа спътника и не можеха да покрият Европа. Тогава се измъкваха като казваха:"Ами услугата е гарантирана само за България" И ти сега правиш опити да се оправдаваш, но каквото и да кажеш, вашата е ясна - още 2-3-4 месеца ще сте на пазара на телекомуникационните услуги и след това сте аут. Не ставате. На всичко отгоре цялата ви техника ще си остане по клиентите, защото нямате как да си го вземете. Ще пиете по една студена вода и ще разберете, че незаменими няма и не вие сте най-великите. И още нещо, такъв тон, на хората /абонатите/, които хранят и са хранели теб и семейството ти, нямаш право да държиш. Можеш да си посипеш главата с пепел и да си затвориш устата, защото каквото и да кажеш, изглеждаш смешен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (14-09-2010)
  #392  
Стар 13-09-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Туистър, започваш да се държиш като администраторите във форума на ITV, като им се скапа спътника и не можеха да покрият Европа. Тогава се измъкваха като казваха:"Ами услугата е гарантирана само за България" И ти сега правиш опити да се оправдаваш, но каквото и да кажеш, вашата е ясна - още 2-3-4 месеца ще сте на пазара на телекомуникационните услуги и след това сте аут. Не ставате. На всичко отгоре цялата ви техника ще си остане по клиентите, защото нямате как да си го вземете. Ще пиете по една студена вода и ще разберете, че незаменими няма и не вие сте най-великите. И още нещо, такъв тон, на хората /абонатите/, които хранят и са хранели теб и семейството ти, нямаш право да държиш. Можеш да си посипеш главата с пепел и да си затвориш устата, защото каквото и да кажеш, изглеждаш смешен.
Извинявам се предварително за тона си , но ще го държа и на теб - Аз съм потребител в този форум, форума не е на никоя от обсъжданите фирми. Опитвам се да отговоря на колкото се може повече въпроси в качеството си на служител на ТВ САТ КОМ, но отговарям като потребител и желая да се отнасят с мен като потребител. Който желае да му се говори с тон на служител да се свърже с телефоните на компанията или да отиде на някоя каса. Както ти си потребител в този форум така и аз. На всичкото отгоре ми се струва , че хора като тебе , които не разбират кога някой се опитва да им обясни нещо, ами са на мнение, че някой се опитва да ги убеди в нещо и да ги излъже за същото нещо винаги ще са в положение неразбрали. Както вече казах ДСС НЕ Е ОБЯВЕНА В НЕСЪСТОЯТЕЛНОСТ! Може да е започната такава процедура, въпреки че не знам за такова нещо, но докато процедурата не завърши дсс е активна компания с права и задължения. Колкото до 2-3-4 месеца, само времето ще покаже... Прочетох си постовете назад и така и не видях къде по дяволите се оправдавам?!?! Явно си на мнение, че всяко едно обяснение, което не отговаря на твоето разбиране на нещата си е един вид оправдание, ако е така, то аз се оправдавам от доста отдавна. Не мисля, че лично аз имам за какво да се оправдавам . Ако има някой, който трябва да се оправдава, то това са Тъпата бюрокрация и Съдружниците в ДСС.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (14-09-2010)
  #393  
Стар 13-09-2010
a4oo a4oo не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Може ли някои да ми даде ВАЛИДЕН номер Цифрова кабелна за повреди,защото на 070042244 никои не обажда!!!
Отговори с цитат
  #394  
Стар 14-09-2010
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Извинявам се предварително за тона си , но ще го държа и на теб - Аз съм потребител в този форум, форума не е на никоя от обсъжданите фирми. Опитвам се да отговоря на колкото се може повече въпроси в качеството си на служител на ТВ САТ КОМ, но отговарям като потребител и желая да се отнасят с мен като потребител. Който желае да му се говори с тон на служител да се свърже с телефоните на компанията или да отиде на някоя каса. Както ти си потребител в този форум така и аз. На всичкото отгоре ми се струва , че хора като тебе , които не разбират кога някой се опитва да им обясни нещо, ами са на мнение, че някой се опитва да ги убеди в нещо и да ги излъже за същото нещо винаги ще са в положение неразбрали. Както вече казах ДСС НЕ Е ОБЯВЕНА В НЕСЪСТОЯТЕЛНОСТ! Може да е започната такава процедура, въпреки че не знам за такова нещо, но докато процедурата не завърши дсс е активна компания с права и задължения. Колкото до 2-3-4 месеца, само времето ще покаже... Прочетох си постовете назад и така и не видях къде по дяволите се оправдавам?!?! Явно си на мнение, че всяко едно обяснение, което не отговаря на твоето разбиране на нещата си е един вид оправдание, ако е така, то аз се оправдавам от доста отдавна. Не мисля, че лично аз имам за какво да се оправдавам . Ако има някой, който трябва да се оправдава, то това са Тъпата бюрокрация и Съдружниците в ДСС.
А сега де, хем отговяряш като служител, хем не искаш да отговаряш като такъв.
Тона ти към колегите на предишната страница и особоно подчертаното с червено, никак не е уважителен. Това, че някои от тях не разбират точно какво е положениети и как работи системата, не значи, че трябва да се отнасяш с тях като с малоумни и да обясняваш как да си вземели модема и да си запишели Ipто и т.н. Някак настина не е уважително, без значение дали пишеш като служител или като юзър.

По въпроса с оправданията и другото - не си ме разбрал правилно. Исках да кажа друго. Както и да е, няма смисъл да влизаме в полемики.

Между другото, искрено ви пожелавам да не се налага да си търсите нова работа и нещата с ТВ Сат Ком да се оправят. Напълно наясно съм какво е положението с фирмата и кой кой е. Знам и кой бърка всичко и се мъчи по всякакви начини да се докопа до нещо и ако може междувременно да попречи на другия, като говори какви ли не небивалици. Дано наистина всичко се оправи. Най-малкото ще е жалко, че изградихте такава мрежа, с която към момента никой друг оператор не може да се похвали.
Отговори с цитат
  #395  
Стар 15-09-2010
gogo0 gogo0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 43
Благодари: 3
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ей голяма дискусия дръпнахме, едва ли следващите 2 3 месеца ще се управят нещата , като изчезнат 30% от абонатите тогава ще има светлина в тунела , преди месец мрънкахте къде са ХД каналите ся къде ми е кабелната
Отговори с цитат
  #396  
Стар 15-09-2010
harko77 harko77 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 44
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gogo0 Вижте мненията
ей голяма дискусия дръпнахме, едва ли следващите 2 3 месеца ще се управят нещата , като изчезнат 30% от абонатите тогава ще има светлина в тунела , преди месец мрънкахте къде са ХД каналите ся къде ми е кабелната
Дамм поне сега има HBO и синемах
Отговори с цитат
  #397  
Стар 15-09-2010
Аватара на Виктория
Виктория Виктория не е на линия
Новобранка
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 39
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от harko77 Вижте мненията
Дамм поне сега има HBO и синемах
"Голям" келепир!!!
Отговори с цитат
  #398  
Стар 15-09-2010
u1315 u1315 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 17
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от harko77 Вижте мненията
Дамм поне сега има HBO и синемах
днеска вече нищо няма от сутринта! и нета спря преди малко...
Отговори с цитат
  #399  
Стар 15-09-2010
Grimsoul Grimsoul не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от u1315 Вижте мненията
днеска вече нищо няма от сутринта! и нета спря преди малко...
Да и при мен кабелна няма.. отидох да питам в офиса на Мария Луиза, ама там вече няма офис... телефоните им не работят..
Отговори с цитат
  #400  
Стар 15-09-2010
ДЦЦЮзър ДЦЦЮзър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 30
Благодари: 6
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой от работещите в ДЦЦ ще каже ли какво става? Цял ден няма цифрова тв и нет. Цифровата дойде преди малко, но има само няколко канала. Вече ми писна тотално и ми се изчерпа всякакво търпение. От другия месец спирам да плащам и ще си търся алтернатива. Омръзна мииииииииии
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 38 (0 членове и 38 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.