The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #421  
Стар 17-09-2010
бранко бранко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

По информация на охранител - мой приятел, нает от ТВ САТ Ком, който охранява шахтите, кабелите си ги срязват сами от ТВ САТ ком, затова в момента целия град е без кабелна и интернет. Сами си режат клона на който седят.... като виждат, че са безсилни...Не че Гологлавия и той е цвете за мирисане...
Отговори с цитат
  #422  
Стар 17-09-2010
Аватара на Виктория
Виктория Виктория не е на линия
Новобранка
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 39
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това мнение го копирах от коментарите в един пловдивски сайт и изключително много ми хареса-автора да ме прощава, че не съм го питала-слагам го в кавички, да се знае, че не са мои думи, но пък мисля точно по същия начин:
"Ситуацията изглежда комично, а всъщност е някакъв абсурд. Роден, наш, български абсурд в който се оказвам замесен без да искам, че и потърпевш на това отгоре. Не ме интересуват личните претенции нито на г-н Гологанов, нито на г-н Кирев. Нито АТВ САТ, нито ТВСАТ КОМ. Аз вземане - даване с тях нямам. Имам договор с ЦИФРОВА КАБЕЛНА КОМПАНИЯ ООД ... Но ... Вече втори ден се чудя на кого да тегля майните ... На тези от Компанията ли? Да, ама те са невинни - срязали са им кабелите, оправят ги, а някой им пречи. Е, ще им тегля една, защото втори ден съм без ТВ в къщи, ама ще е "малка" - не са си ги срязали те я, а и като за начало - "малка". На г-н Гологанов и на г-н Кирев? Да, ама и те са невинни - нито са се били, нито са ги хванали с рязани кабели под мишница, нито нищо. За това, че не могат да си разделят парцалките и се замерят един друг с жалби, съдебни решения, и плюнки по медиите и на тях една "малка" - знаят се от сума време, приятели, това - онова и изведнъж разбраха, че не могат да се понасят, а и да не пропускам както се казва. На тези от охранителната фирма ли? Да, ама и те са невинни - наети са и им е платено. Впрочем май заслужават. За това, че са се изтипосали с колата на тротоара, а и другите са паркирали след забранителния знак. Да. И на тях една, но "средна". На серсемите, който са нарязали кабелите? Да, ама и те са невинни - някой друг им е набучил фитилите в кухите глави, а и как да се сърдиш на "тъпан" по рождение. Но май ми се услади. Така че и за тях "средна". На институциите ли - правораздавателни и правоохранителни? Да, ама и те невинни - процедури си има, ред и закон. Правова държава сме все пак и не могат ей така да се месят, и решават без да вземат в предвид всички обстоятелства, и тинтири минтири. Нооо ... На полицията, за това, че дреме и не напише поне един акт за спрения на тротоара автомобил, и не го репатрира - "малка", може и две, че и другите коли са в нарушение. На прокуратурата, че не се самосезира по това обществено значимо събитие - "малка". Не по - добре "средна", че нещо взех да набирам, а и само половината град няма сигнал. И то като ги събереш май стана "голяма", ама карай да върви ... Я да се огледам за още някой. Ха. Че то какво стана? То не останаха, няма на кого ... Я чакай ... Мярна ми се нещо ... Отсреща в черния екран на телевизора, отражение някакво ... Охоооо ... Сега и последния ще "благословя" ... Но ... Това май съм аз ... Ехххх, "голяма" щеше да е, ама нали е за последно и нали е за мен - "малка". Сърце не ми дава повече, а заслужавам. Плащам, не получавам, седя и дремя, и някакви ме правят на първия братовчед на хомо сапиенса ... Хайде няма нужда а? Та като няма на кого повече, я да забия един шут на котката и да я закача на пердето от раз... Ааа ... И на кучето няма да му се размине. Първо ще му сложа намордника и тогава взимам тоягата, че е бая звяр и може да стане некъв сакатлък ... Та така драги съфорумници ... Ако сте имали нервите да изчетете горното не ме обвинявайте, че съм ви отегчил. И за котката, и кучето недейте ... То човек като остане без телевизия кви ли не щуротии го налазват ... Хайде - със здраве, че отивам да дробя салатката ..."
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Виктория за този полезен пост
petco (17-09-2010), БАЙ ИВАН (18-09-2010)
  #423  
Стар 18-09-2010
ФОРУМ 99 ФОРУМ 99 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имам въпроси към туистъра .1.Дали ще работи в ДСС ако нямаше проблеми между собствениците?Мога веднага да си отговоря на въпроса .Не. Защото собствениците знаяха за вашите злоупотреби-купуване на материали на завишени цени ,си ем ти еси за стотици хиляди левове ,които сега са паметници на културата,купуване на цифрови приемници на високи цени ,неработещи с системата на ДСС и др.
2.Защо не кажеш какви са фактите за разделянето?Ти си умно момче и сигурно си прочел устава на ДСС ООД.Ако не си го чел има го в търговския регистър.За да се изключи съдружник
чл.19 ал 1 от дружеството трябват три четвърти от капитала ал.2. А двамата собсвеника имат по 50%.Интересно ми е как са станали 3/4.Затова агенцията по вписванията са направили отказ,а това е видно и за студент по право първа година .Ти ще кажеш че имате документ от съда.Но в агенцията по вписванията имате отново отказ .Такива документи се купуват с продажни съдии ,както си се продал и ти но си заложил на куция кон.
3.Ако ти влязат във владение на твоя дом с фалшив натурален акт,случаи такива много ти какво ще направиш ?Ще гледаш отстрани или ще се бориш да си го върнеш.
Лошото във случая че страдат абонатите,а съдебната система е в кома.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ФОРУМ 99 за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (18-09-2010)
  #424  
Стар 18-09-2010
ДЦЦЮзър ДЦЦЮзър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 30
Благодари: 6
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Гологана е завладял мрежата и е пуснал инфо канал и веднага е написал къде може да се заплаща месечната такса Също така много ми е интересно и какъв нет ще пусне, ако успее изобщо в близките 6 месеца А може би тази седмица ще има епизод n-ти: "ТВ САТ КОМ отвръщат на удара".

Аз лично повече няма да им и стотинка на нито един от двамата, нито смятам да им връщам приемник и модем. Ако са мн на зор - да дойдат да си ги вземат. Глупаци!

Последно редактирано от ДЦЦЮзър : 18-09-2010 на 12:19
Отговори с цитат
  #425  
Стар 18-09-2010
Фурба Фурба не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

хора ... ,не знам защо се ядосвате и хабите нервите ,все пак живеем в една страна където ъправляват Ъпсуртат ,беззаконието и мафията (към която влизат всички законни правораздавателни органи) .... аз ви давам едно предложение минаваите на CoolBox ,пичовете са едни от най-добрите доставчици на нет BG peering and world ... т`ва нещо с ДЦЦ-то и тоя целия цирк е толкова нелеп че все още не вярвам че се случва в 21-ви век
Отговори с цитат
  #426  
Стар 18-09-2010
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране Потребителски Мазохизъм

К'ъвто Провайдера,такива и Клиентите....Интересна тема,22 страници за "КАк са ме е...ли"....Ако трябва да цитирам известен и уважаван форумец,"Абре ОВЧИ,"при първо подозрение си сменяйте провайдъра и ТОГАВА си търсете правата,а не лейте сълзи как Ви прекарват...Като гледах тв репортажа просто онемях...един не каза "Включвам се при друг провайдър",а имаше едно постоянно хлипане,калко каси били и "ще платим,но не знаем къде"...Видимо удоволствието да си ЖЕРТВА ,радва клиентите на ДЦЦ.(или вече "бивши")...Сега остава да получат и нужните порции СЪЧУСТВИЕ))Успехи..ЖЕРТВИ..."Спасението на ДАВЕЩИТЕ се ,е дело на самите ДАВЕЩИ СЕ"...О.Бендер
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 18-09-2010 на 14:40
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на sarivano за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (18-09-2010)
  #427  
Стар 18-09-2010
ДЦЦЮзър ДЦЦЮзър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 30
Благодари: 6
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Интернета тръгна. Като провайдър излиза Айндълсофт. Въпроса ми е като имам споразумение с ТВ САТ КОМ и съм платил на тях за септември, а очевидно в момента мрежата се контролира от АТВ САТ, кога ще ми резнат нета?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ДЦЦЮзър за този полезен пост :
Михаил (18-09-2010)
  #428  
Стар 18-09-2010
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДЦЦЮзър Вижте мненията
Въпроса ми е като имам споразумение с ТВ САТ КОМ и съм платил на тях за септември

Най-вероятно имаш ДОГОВОР,в който е описано "как и кога резват"! СПОРАЗУМЕНИЯ се правят между субекти при едни по-различни обстоятелства.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #429  
Стар 18-09-2010
Михаил Михаил не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 3
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДЦЦЮзър Вижте мненията
Интернета тръгна. Като провайдър излиза Айндълсофт. Въпроса ми е като имам споразумение с ТВ САТ КОМ и съм платил на тях за септември, а очевидно в момента мрежата се контролира от АТВ САТ, кога ще ми резнат нета?
Какви са ти настройките на модема, че при мен кабелната тръгна, но още няма нет?

Благодаря ти предварително
Отговори с цитат
  #430  
Стар 18-09-2010
ДССклиент ДССклиент не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 18
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

До колкото следя темата в един друг пловдивски форум, много малка част от хората имат интернет и той се предоставя от Angelsoft ET.ИП-то което се предоставя е "локално" ( от вида 192.168 ).От тук -> нещата стават все по зле и злеееее
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 32 (0 членове и 32 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.