The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #451  
Стар 20-09-2010
pzhekov pzhekov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 42
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И в Кичука е същото.Цифрови 56,аналогови около 40,интернет в момента има,но не се знае кога ще спре.
Отговори с цитат
  #452  
Стар 20-09-2010
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

На кои честоти са ви пакетите, че изкарвате 56. Аз изкарах 51 канала. Коя честота пропускам? Имам сигнал от 658 до 690 включително през 8MHz. Да не би да имате предвид, че са 56 с радиата?
Отговори с цитат
  #453  
Стар 20-09-2010
pzhekov pzhekov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 42
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да,с радиата са 56
Отговори с цитат
  #454  
Стар 20-09-2010
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Значи грешката е вярна
Отговори с цитат
  #455  
Стар 20-09-2010
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 695
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Вие сте мазохисти бе хора. Ама ви разбирам, нали е евтинко и сте свикнали да ви клати тази фирма, ще сте с нея до гроб.
Отговори с цитат
  #456  
Стар 21-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от heracle Вижте мненията
Вие сте мазохисти бе хора. Ама ви разбирам, нали е евтинко и сте свикнали да ви клати тази фирма, ще сте с нея до гроб.

Повечето квартали нямаме особен избор. Мазохисти или не в освен "близалките" друго почти няма - нито за ТВ ни за интернет, особено на тази цена, която беше, то и качеството беше добро /преди данданиите/.
Отговори с цитат
  #457  
Стар 21-09-2010
малборо малборо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 84
Благодари: 9
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от One665 Вижте мненията
Повечето квартали нямаме особен избор. Мазохисти или не в освен "близалките" друго почти няма - нито за ТВ ни за интернет, особено на тази цена, която беше, то и качеството беше добро /преди данданиите/.
ами булсат
Отговори с цитат
  #458  
Стар 21-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от малборо Вижте мненията
ами булсат
Живей на западна страна да видя какъв булстат ще пуснеш. Аз съм на полседен етаж, имам комшии, които си набучиха натените на покрива заради булсат и ако ми потече още на някое място съм им обещала, че ще си събират антените по улицата. Да не говоря с три ТВ колко ще да плащам за булсат, а интернет не виждам как ще да ми доставят в момента. Пък и те направиха обвъзващи договори. Като ще хвърлям сума пари за оборудване /понеже искам безсрочен договор/ по добре сат антена, но и за нея няма кой знае колко добро изложение. Доколкото съм наясно и сат и Булсат искат източно изложение, за по ниски етажи пък да не говорим.
Отговори с цитат
  #459  
Стар 21-09-2010
Аватара на Виктория
Виктория Виктория не е на линия
Новобранка
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 39
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от One665 Вижте мненията
Повечето квартали нямаме особен избор. Мазохисти или не в освен "близалките" друго почти няма - нито за ТВ ни за интернет, особено на тази цена, която беше, то и качеството беше добро /преди данданиите/.
За минало свършено време чувал ли си-трябва да се търсят алтернативни варианти, защото подочух, че тези изобщо няма да се оправят в близките 5-6 месеца. Така, че дори гнусните близу са по-добър вариант-лошото е, че подписваш договр за 12 месеца и май комбинация на булсат с някой интернет доставчик е по-добра. ADSL-а на виваком взе да се пооправя-с такъв сме на работа и взе да става търпимо-читав.
Отговори с цитат
  #460  
Стар 21-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Виктория Вижте мненията
За минало свършено време чувал ли си-трябва да се търсят алтернативни варианти, защото подочух, че тези изобщо няма да се оправят в близките 5-6 месеца. Така, че дори гнусните близу са по-добър вариант-лошото е, че подписваш договр за 12 месеца и май комбинация на булсат с някой интернет доставчик е по-добра. ADSL-а на виваком взе да се пооправя-с такъв сме на работа и взе да става търпимо-читав.
"чувал" - чувалА съм за алтернатива, но съм била абонат на "близалките" преди и няма да се върна отново и пари да ми дават договора, БТК-то също е с обвързващ договор и едно бъдещо прекратяване е една голяма неизвестна. Ще го измисли, ма защо да е .... ДСС не предлагаха лоша услуга, за съжаление се върнаха години назад, ако въобще и в началото е било така....
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 8 (0 членове и 8 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.