The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #461  
Стар 21-09-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

На голяма част от нас антените са на покривите първо защото нямаме изложение и второ защото така е по-удобно и не ми се размятат тенекии по терасата и прозорците.
А за таксите...не че Булсат вземат скъпо,просто повечето хора са свикнали да не плащат за допълнителни телевизори и после се започва това и онова защо го няма при нас и т.н. Благодарение на това че Булсат си таксуват и събират пари за допълнителните приемници успяват да си докарат доста добри доходи които инвестират в спортни събития примерно и сега в интернет.
Таксата на Булсат е 15.80 като това вклчюва всички канали изключая ХБО и Синемакс.Срещу още три кутии контрабандни цигари на месец или три кюпак-а Загорка се плащат още два приемника и общо в апартамента стават три.Значи срещу 0,16лв. на ден всеки може да си пусне допълнителен приемник.Ако някой е опрял до тези 32 стотинки на ден за допълнителни два приемника то просто да направи икономия и да не си взема едно от многото кафета от машината през деня и си е избил разходите.
Отговори с цитат
  #462  
Стар 21-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
На голяма част от нас антените са на покривите първо защото нямаме изложение и второ защото така е по-удобно и не ми се размятат тенекии по терасата и прозорците.
А за таксите...не че Булсат вземат скъпо,просто повечето хора са свикнали да не плащат за допълнителни телевизори и после се започва това и онова защо го няма при нас и т.н. Благодарение на това че Булсат си таксуват и събират пари за допълнителните приемници успяват да си докарат доста добри доходи които инвестират в спортни събития примерно и сега в интернет.
Таксата на Булсат е 15.80 като това вклчюва всички канали изключая ХБО и Синемакс.Срещу още три кутии контрабандни цигари на месец или три кюпак-а Загорка се плащат още два приемника и общо в апартамента стават три.Значи срещу 0,16лв. на ден всеки може да си пусне допълнителен приемник.Ако някой е опрял до тези 32 стотинки на ден за допълнителни два приемника то просто да направи икономия и да не си взема едно от многото кафета от машината през деня и си е избил разходите.
И на по старичък /аналогов ТВ/ каквито имам 2 бр точно какъв цифров приемник ще му вържеш. от три ТВ у нас само единия има скарт , другите 2 са само с антенен вход. И повечето са така. Вярно е, че много хора си смениха техниката у дома, но масово все още се използват стари тв и цифровото качество се обезмисля. Така, че кабеларките още дълго време ще има хляб в Бг
Отговори с цитат
  #463  
Стар 21-09-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Делтите на Булсат са предвидени да могат да подават сигнал така че да ги вържеш към такъв стар телевизор и да си ползваш антенния вход,не се притеснявай за това.По селата както си забелязала масово са накичени антени и нали не си мислиш че всички телевизори там са със скартове,композит(компонент) или с ХДМИ?!Отделно че ако ходиш на някоя вила или село за почивните дни можеш да си сложиш една антена там и само да си носиш приемника с теб и да си гледаш телевизия,ако има стари хора там които живеят също може да ги вържеш към твоя пакет и така няма да плащат кабеларка ако са на такава по 10-15лв а също срещу 4,80лв ще гледат каквото и ти.
Това ти е една добра алтернатива,помисли,огледай и ако имаш свестен доставчик на нет се закачаш за него и на Булсат и си готова.Като се издъни нета сменяш доставчика без да пипаш телевизията.Някой ден когато Булсат развият мрежата на Нетгруп и дойдат до вас се пускаш на тях и ще си ползваш отстъпките за нет и ТВ.
Ето как хубавците от ДЦЦ се осраха с извинение и губят голяма част от клиентите си защото Булсат и N3 само това чакат като Булсат за телевизията не са им проблем кабелите.

Последно редактирано от Въйко : 21-09-2010 на 10:19
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Въйко за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (21-09-2010)
  #464  
Стар 21-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
Делтите на Булсат са предвидени да могат да подават сигнал така че да ги вържеш към такъв стар телевизор и да си ползваш антенния вход,не се притеснявай за това.По селата както си забелязала масово са накичени антени и нали не си мислиш че всички телевизори там са със скартове,композит(компонент) или с ХДМИ?!Отделно че ако ходиш на някоя вила или село за почивните дни можеш да си сложиш една антена там и само да си носиш приемника с теб и да си гледаш телевизия,ако има стари хора там които живеят също може да ги вържеш към твоя пакет и така няма да плащат кабеларка ако са на такава по 10-15лв а също срещу 4,80лв ще гледат каквото и ти.
Това ти е една добра алтернатива,помисли,огледай и ако имаш свестен доставчик на нет се закачаш за него и на Булсат и си готова.Като се издъни нета сменяш доставчика без да пипаш телевизията.Някой ден когато Булсат развият мрежата на Нетгруп и дойдат до вас се пускаш на тях и ще си ползваш отстъпките за нет и ТВ.
Ето как хубавците от ДЦЦ се осраха с извинение и губят голяма част от клиентите си защото Булсат и N3 само това чакат като Булсат за телевизията не са им проблем кабелите.


То интернета ми по проблем, отколкото ТВ. Но в Смирненски ЛАН освен ейнджълсофт, може би при това, друг няма в края на квартала, а Н3 съм точно в карето, което нямат покритие - уж до 1-2 месеца ще..., но чувам че са се претрупали,а моята заявка е от началото на септември, както и булсат между другото, та ще чакаме, да видим какво ще стане. За съжаление наше.
Отговори с цитат
  #465  
Стар 21-09-2010
Аватара на Виктория
Виктория Виктория не е на линия
Новобранка
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 39
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от One665 Вижте мненията
"чувал" - чувалА съм за алтернатива, но съм била абонат на "близалките" преди и няма да се върна отново и пари да ми дават договора, БТК-то също е с обвързващ договор и едно бъдещо прекратяване е една голяма неизвестна. Ще го измисли, ма защо да е .... ДСС не предлагаха лоша услуга, за съжаление се върнаха години назад, ако въобще и в началото е било така....
Извинявай-по ника не разбрах, че си дама. И аз бях доволна от DCC и бях абонатка почти 5 години-за тези години нета ми не е спирал почти никога, телевизията пък изобщо, но, както казах-минало свършено време-сега съм на entry и съм супер доволна-бих посъветвала всеки, който има възможност да мине на entry-доста по добре са от DCC даже когато последните бяха нормална фирма-и пакета с телевизии е по-добър, а нета е класи над това което някога беше DCC. За близуто съм напълно съгласна с теб, ама както казах-при липса на други варианти по-добре близу от колкото остатъците от DCC-със сигурност ще имаш по-голям шанс да получиш нещо от това, за което си плащаш.
Отговори с цитат
  #466  
Стар 21-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Виктория Вижте мненията
Извинявай-по ника не разбрах, че си дама. И аз бях доволна от DCC и бях абонатка почти 5 години-за тези години нета ми не е спирал почти никога, телевизията пък изобщо, но, както казах-минало свършено време-сега съм на entry и съм супер доволна-бих посъветвала всеки, който има възможност да мине на entry-доста по добре са от DCC даже когато последните бяха нормална фирма-и пакета с телевизии е по-добър, а нета е класи над това което някога беше DCC. За близуто съм напълно съгласна с теб, ама както казах-при липса на други варианти по-добре близу от колкото остатъците от DCC-със сигурност ще имаш по-голям шанс да получиш нещо от това, за което си плащаш.


В Н3 съм си дала заявката, но попадам точно между двата покрити микрорайона в Смирненски. В края на нашата улица има, кога ще дойдат до нас неизвестно. Като чета коментарите и по другите форуми, май се отдалечаваме във времето, вместо да се приближаваме. Но ще преживеем - баба ми като гледа само К1, Бтв да не е свършила.
Отговори с цитат
  #467  
Стар 21-09-2010
малборо малборо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 84
Благодари: 9
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране империята отвръща на удара

Във Варна тимаджиите яко цакат-19лева пълен пакт цифров+хбо+хд/skysport hd itali/
http://www.msatcable.com/services.php?id=1&sub=38
Гледам техниците м поменят цялта подземна мрежа с едени дебели кабели.
Отговори с цитат
  #468  
Стар 21-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от малборо Вижте мненията
Във Варна тимаджиите яко цакат-19лева пълен пакт цифров+хбо+хд/skysport hd itali/
http://www.msatcable.com/services.php?id=1&sub=38
Гледам техниците м поменят цялта подземна мрежа с едени дебели кабели.
За Варна може, Пловдив е др.бира
Отговори с цитат
  #469  
Стар 21-09-2010
penkoi penkoi не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 24
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Че то и в Пловдив можеше до скоро, ама ДСС се разпърдяха

Надявам се, че от скоро пак ще може.
Отговори с цитат
  #470  
Стар 21-09-2010
Аватара на Виктория
Виктория Виктория не е на линия
Новобранка
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 39
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от One665 Вижте мненията
За Варна може, Пловдив е др.бира
Тва-"друга бира" дано да го ползваш в добрия смисъл на израза-бях това лято на море във Варна-уникално отвратителен град!!! Само прозрях какво всъщност е Пловдив! Във Варна един метър нормален асфалт, без дупки или най-малкото кривини-НЯМА, а отделно-супер тесни улици с един голям булевард, който в сравнение с нашите е улица, център-отварт, а и тотално няма къде да се паркира-тук като позавъртиш, все още се намира нещо! Преливащи казани, мръсотия и милиони бездомни кучета-това е Варна в моите очи, а съм ходила на доста места и в България, и по света. А, за да съм по темата-това предложение за 19 лв. не е лошо-нека нашите оператори си помислят-ако намалят надценката, печалбата няма да намалее, а ще се увеличи!

Последно редактирано от Виктория : 22-09-2010 на 00:00
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 34 (0 членове и 34 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.