The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #461  
Стар 18-04-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chefobg Вижте мненията
Ако си купя карта Conax oт мсат+ декодера има ли начин да не съм на договор за 1 година. Аз твърдо смятам да ползвам карта, тъй че какви са опциите за тоя вариант.
070042142 Тук ще ти обяснят всичко/


Ако си купиш модула 65лв. + картата 25 лв. може и да си без договор, но в този случай мисля, че има и някаква такса за инсталация.

Ако си на договор, бонуса е, че имаш безплатна инсталация и и безплатна карта, но и в двата случая модула си го купуваш.
Отговори с цитат
  #462  
Стар 18-04-2012
Трентатре Трентатре не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 15
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Промоциите са хубаво нещо, но защо не помислите за плащане на такса, създава комфорта винаги да са отключени всички канали .


Иначе много кофти, че махнаха TV1000 явно не им се плаща, Viasat Nature също го няма, а той е от същата медийна група.
Ами както казах гледам много малко телевизия на ден предимно новините и от време на време Дискавъри и Нешенъл Г. и за това не съм се замислял за повече канали
Но сега останах приятно изненадан и с възможноста да пускам субтитри от телевизора ....май тези дни ще се обзаведа с карта
Отговори с цитат
  #463  
Стар 18-04-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Трентатре Вижте мненията
Ами както казах гледам много малко телевизия на ден предимно новините и от време на време Дискавъри и Нешенъл Г. и за това не съм се замислял за повече канали
Но сега останах приятно изненадан и с възможноста да пускам субтитри от телевизора ....май тези дни ще се обзаведа с карта
Купувай модул, карта те ще ти дадат, мисля че за 17 лв/месец ще останеш предоволен от услугата. С тези 50 HD канала направо се родих, а отккакто си пуснах HBO HD вече почти не тегля и филми, просто с тези 4-5 филмови канала, винаги има нещо което да ме грабне.
Отговори с цитат
  #464  
Стар 18-04-2012
Трентатре Трентатре не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 15
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Купувай модул, карта те ще ти дадат, мисля че за 17 лв/месец ще останеш предоволен от услугата. С тези 50 HD канала направо се родих, а отккакто си пуснах HBO HD вече почти не тегля и филми, просто с тези 4-5 филмови канала, винаги има нещо което да ме грабне.
Абсолютно...и аз изобщо не съм теглил нищо от нет-а докато бяха свободно отворени ...а и жената много харева TLC така че следващата седмица съм при тях
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Трентатре за този полезен пост :
d.ivanov (18-04-2012)
  #465  
Стар 23-04-2012
калио33 калио33 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

здравейте
моят проблем е следния.след като си взех модул и го поставих в тв-то всичко беше наред и след няколко дена половината ми програми изчезнаха програми като нова тв,бтв екшън,ахн,и т.н.на аналоговата ги има но на цифровата ги няма. на вън сплитера е така 3-ка излиза двата отиват към комшията а третия отива към двойка от която аут продължава към горните етажи а -12 дцб към моя апартамент.защо се получва така някой знае ли?
Отговори с цитат
  #466  
Стар 24-04-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от калио33 Вижте мненията
здравейте
... и след няколко дена половината ми програми изчезнаха програми като нова тв,бтв екшън,ахн,и т.н.на аналоговата ги има но на цифровата ги няма. на вън сплитера е така 3-ка излиза двата отиват към комшията а третия отива към двойка от която аут продължава към горните етажи а -12 дцб към моя апартамент.защо се получва така някой знае ли?
Ами виж си нивото на сигнала, провери кои точно канали ти изчезват, виж от кой транспондер са и т.н. Цифровата тв няма нищо общо с аналоговата, освен че и двете използват един и същ кабел.
Отговори с цитат
  #467  
Стар 02-05-2012
dobromirslavov dobromirslavov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 45
Благодари: 2
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Без тв

Само при мен ли е така, но днес нямам никаква телевизия - нито един канал не работи. На всеки канал стои надпис да се обадя на някакъв телефон започващ с 0700.
Отговори с цитат
  #468  
Стар 02-05-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dobromirslavov Вижте мненията
Само при мен ли е така, но днес нямам никаква телевизия - нито един канал не работи. На всеки канал стои надпис да се обадя на някакъв телефон започващ с 0700.

Само при теб е .... а ти обади ли се на телефона, който е посочен?
Отговори с цитат
  #469  
Стар 02-05-2012
dobromirslavov dobromirslavov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 45
Благодари: 2
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за насоката - обадих се - имало проблем в района и се работило по въпроса. Да се надяваме
Отговори с цитат
  #470  
Стар 04-05-2012
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какви пари излиза на месец с договор да се гледа хд пакета с НВО ХД на мсат на два телевизора?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 22 (0 членове и 22 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:14.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.