The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #481  
Стар 22-09-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,762
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Никой не си го изкарва на варненлии. Аз пък още по-малко. Защото на тези некадърници от ДСС никога кабел не е влизал в къщата ми. Но очевидно ти нямаш достатъчно стаж по форумите за сателитна телевизия, за да се усетиш сам за какво иде реч
Отговори с цитат
  #482  
Стар 23-09-2010
КОРМИСОШ КОРМИСОШ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
За момента относно услугите трябва да питате Кормисош, нали те са във владение на кабелите. Нали имат "АКТ 16". И все пак - Надяваме се до няколко дни да възстановим услугите на 120 процента.
И как ще ги възстановите, че не мо'а да се сетя?
Колкото до предоставяните услуги, всеки, платил си на старите каси, ще си получава това, за което си е платил. За другите - ТВ сат ком да им предоставя услугите
Отговори с цитат
  #483  
Стар 23-09-2010
Габриела Габриела не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КОРМИСОШ Вижте мненията
И как ще ги възстановите, че не мо'а да се сетя?
Колкото до предоставяните услуги, всеки, платил си на старите каси, ще си получава това, за което си е платил. За другите - ТВ сат ком да им предоставя услугите
Аз съм си платила на старите каси - на ATB САТ, но нямам интернет вече 1 седмица, от кабелната и цифровата имам общо около 15-20 канала, като на кабелната постоянно се случва картината да замръзва за период от 2 до 10 минути. Това с телевизията също е от 1 седмица.

Въпросът ми е като съм си платила на АТВ и претендирате, че вие сте "правилната" фирма защо не предоставяте услугите, за които съм платила и кога по дяволите ще имам нет???
Отговори с цитат
  #484  
Стар 23-09-2010
КОРМИСОШ КОРМИСОШ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Възстановете си заводските настройки на цифровия приемник и ще получите всички канали. За сега са 51, до няколко дни ще бъдат възстановени и останалите канали от цифровия пакет, както и тези със (-). Относно интернета - възстановява се поетапно по кварталите, като също до няколко дни всеки наш абонат ще има достъп до ГЛОБАЛНАТА МРЕЖА.
Поздрави!
Отговори с цитат
  #485  
Стар 23-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Габриела Вижте мненията
Въпросът ми е като съм си платила на АТВ и претендирате, че вие сте "правилната" фирма защо не предоставяте услугите, за които съм платила и кога по дяволите ще имам нет???
За тях / и едните и другите, със стари имена с нови имена, след роенето и всичките им глупосто/ няма значение мнението на абонатите. И едните и другите са обсолютно никои вслучая. И двата псевдо-оператора първото нещо, което написаха по инфоканалите си беше сметките по които да платим - не как, кой и срещу какво ше доставя услугата, а направо да се плати. Е какво ми навират новите си сметки - за м.09, платилите са го направили до 31.08, някой излъгали се и в началото на месеца, за следващия месец е раничко още за сметки.
Отговори с цитат
  #486  
Стар 23-09-2010
Габриела Габриела не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за отговора. Как мога да си възстановя заводските настройки? Относно интернета - ще ми бъде ли предоставена някаква компенсация за периода, през който съм нямала интернет (сигурно ще стане половин месец докато бъде възстановен достъпа)?
Отговори с цитат
  #487  
Стар 23-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Габриела Вижте мненията
Благодаря за отговора. Как мога да си възстановя заводските настройки? Относно интернета - ще ми бъде ли предоставена някаква компенсация за периода, през който съм нямала интернет (сигурно ще стане половин месец докато бъде възстановен достъпа)?
Габриела, ти кого питаш?
Отговори с цитат
  #488  
Стар 23-09-2010
Габриела Габриела не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Въпросът ми е към Кормисош.
Отговори с цитат
  #489  
Стар 23-09-2010
harko77 harko77 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 44
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цецо Вижте мненията
Пловдив наистина е друга бира, светлинни години през Варна като интернет доставчици и качество на услугите им. Да не говорим и за многото варненски елементи, подвизаващи се по форума.... Очевидно там друг въздух се диша. А само като се сетя, че преди години имаше шанс да стана варненски зет и направо лошо ми става
Кои колко стаж има в форума мисля че няма значение.
За варненските елементи подвизаващи се в форума,не вижда, какво ти пречат или просто и ти да кажеш нещо нали си форумец ветеран
Пловдив каква бира е си е въпрос на мнение а както знаме всеки човек си има право на собствено мнение,за Варненци Пловдив ще е бозата за Пловдивчани обратно живял съм и на двете места и двата града си имат своите недостатъци и преимущества както всяко нещо
Отговори с цитат
  #490  
Стар 23-09-2010
harko77 harko77 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 44
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Габриела Вижте мненията
Благодаря за отговора. Как мога да си възстановя заводските настройки? Относно интернета - ще ми бъде ли предоставена някаква компенсация за периода, през който съм нямала интернет (сигурно ще стане половин месец докато бъде възстановен достъпа)?
Виж някъде в менюто трябва да има опция
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 33 (0 членове и 33 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.