The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #511  
Стар 23-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И двамата са просто служители на двете фирми от които не зависи НИЩО.

То на края винаги става, каквото каже ШЕФА - това е ясно. Просто те двамата взаимно се нападат, а можеше да бъдат много по полезни на НАС потребителите - някои бивши, някои все още настоящи, но с единия крак при конкуренцията.


Ако до момента не ти е станало ясно какво да правиш... лошо за теб.


Аз за себе си решението съм го взела на 02.09 има няма още 10-15 дни и ще съм при конкуренцията/хората търсят техническо решение за моя адрес и вярвам, че ще го намерят/. колкото до НЕТА- да е жив и здрав моя шеф, че не ми търси сметка колко време от 12 часов работен ден мога да отделя за настоящия и др форум - да почета и попиша. Плюса , че нямам дом. нет е работата, която преди си носих у нас сега не могат да ми я възложат. То си е като отпуск.


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 118 (21 членове и 97 гости), нали се досещаш, че поне 97 човека в момент асмо се опитват да се информират дали ще пуснат нет или ТВ

Последно редактирано от One665 : 23-09-2010 на 17:43
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на One665 за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (23-09-2010)
  #512  
Стар 24-09-2010
КОРМИСОШ КОРМИСОШ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДССклиент Вижте мненията
Затова и спасението е в Кирев, защото хората които работиха и направиха мрежата, вече не работят към екипа на Гологанов!
Спасението е ясно на всички само че за него се чака по 10дена и нагоре.



Ако беше следил и видео материала нямаше да мислиш така.Ще наблегна на интервюто на Гологанов в които той казва, че брат му никъде нищо не бил рязал.Ето и повода за изказването му.Както и този
Видеото не ми се търси сега.
Ето и моето мнение: след като се скарват поради някаква причина, Кирев взима помещенията, защото се водят на неговата фирма.От тук следва, че само той има достъп до цялата техника - ТВ и интернет.
Тъй като касите са на фирмата на Гологанов, Кирев отваря нови каси с нови адреси и ги пуска по инфо канала.
След като Гологанов вижда, че няма как да си върне достъпа до Централен, където е техниката, започва да саботира мрежата ( девиза на българина: не е важно на мен да ми е добре, важното е на Пешо да му е зле ).През това време е пуснал жалби и т.н. до различните истанций.
След като по някакъв начин придобива документи за собственост върху кабелната мрежа, изолира Кирев като реже кабелите на терасата ( ето тук има видео или ето тук е статията ) и си пренасочва всичко към него.Към момента чака техниката за да може да пусне някакъв интернет, като през това време Гаров ( Angelsoft ) пуска някакъв интернет на абонатите на бившата ДСС

Нека някой ме поправи, ако греша.



И двамата са просто служители на двете фирми от които не зависи НИЩО.
Ако до момента не ти е станало ясно какво да правиш... лошо за теб.Ако пишеш просто за спорта, това е друг въпрос
Грешиш във всичко написано....Единствения достъп, който Кирев имаше до нещо, беше до интернета, защото имаше възможност да го управлява дистанционно. Нямам никакво намерение да изпадам в подробности, само ти казвам, че и мрежата и техниката е на Гологанов.
Отговори с цитат
  #513  
Стар 24-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КОРМИСОШ Вижте мненията
Грешиш във всичко написано....Единствения достъп, който Кирев имаше до нещо, беше до интернета, защото имаше възможност да го управлява дистанционно. Нямам никакво намерение да изпадам в подробности, само ти казвам, че и мрежата и техниката е на Гологанов.
Благодарим за пояснението. Сега остава да успеете да доставите и услугите.

Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 136 (16 членове и 120 гости) - все още иам хора, които се интересуват и искат, поне малко инфо, може и от кухнята.
Отговори с цитат
  #514  
Стар 24-09-2010
КОРМИСОШ КОРМИСОШ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ал3кс Вижте мненията
Аз не взимам страна, така се случи , че в началото на месеца платих и преподписах с АТВ САТ, без да знам за разделянето и новите офиси.

И реших да изчакам и да видя какво ще се случи.
Истината е , че в момента и да искам да се прехевърля на друг оператор пак ще чакам толкова да ме включат. А и съм в краен квартал и алтернативите всъшност са почти нулеви.

Затова просто искам информация да зная как да планирам какво да правя.

Телевизията, която върви в момента ме сутройва засега. Проблем ми е интернет-а , който въобще го нямам.

Моето лично мнение от всичко прочетено и всичко изгледано е , че Кирев се е опитал да вземе фирмата. Отворил е нови офиси и единствения начин да накара хората да платят на тези нови каси е бил сам да саботира мрежата си. По принцип предполагам , че масово хората са си палтили на старите каси в началото на месеца по навик и незнания за случващото се. От там следва да попитам : Ако аз съм господин Гологанов , защо ще спра услугите на абонатите,на които вече съм взел парите, и ще ги пратя да платят при Кирев да станат негови абонати?

Това е моята логика, не твърдя , че е правилна , но досега добре ми е служила....


Та който и да спечели от двамата, ако успее да върне качеството на услугите , ще отида при него. Дотогава , подписал съм с АТВ САТ , Щеси стоя на тях , поне телевизия има.
Логиката ти е много вярна.
Кажи ми в кой квартал живееш, за да ти кажа приблизително как стои въпроса с интернета като срокове.
Поздрави!
Отговори с цитат
  #515  
Стар 24-09-2010
ал3кс ал3кс не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КОРМИСОШ Вижте мненията
Логиката ти е много вярна.
Кажи ми в кой квартал живееш, за да ти кажа приблизително как стои въпроса с интернета като срокове.
Поздрави!
Смирненски , ул Белица. (на края на света)
Ще съм благодарен за информацията.

EDIT: Аз съм на оптичен нет, чакам да дойдете модем за кабелен да ми сложите докато си пуснете оптичния.

Също така даже си имам собствен модем , пуснати кабели до щайгата... ако ще ви е по лесно само MAC адрес на модема да продиктувам, но за жалост няма на кого.
Май няма скоро да имам нет.

Последно редактирано от ал3кс : 24-09-2010 на 10:32
Отговори с цитат
  #516  
Стар 24-09-2010
бранко бранко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз също живея в Смирненски, също нямам нет вкъщи (но съм търпелив, на работата си имам доста хубав нет, това компенсира донякъде нещата). По случая с разделянето, не взимам страна и няма да защитя нито Туистър-а, нито Кормисош-а, нико Кирев, нито Гологанов. Проблема си е техен и дано го решат в скоро време (оптимист съм). Ще кажа само, че след първото спиране през м. Юли - Епизод 1 - Кабелната ми стана страшно грозна - размазана, на звездички, със кофти съскащ звук, спряха Дискавъри, Анимал планет и още куп телевизии които обичам. Интернета обаче беше добър. Сега (Епизод-2) кабелната ми е със страхотно качество, вярно по-малко са телевизите, но се надявам да пуснат и другите канали. Интернет нямам от 01.09.2010 г. Засега нямам намерение да се хвърлям към други абонати. Важното е поне да имам телевизия с това качество, което е в момента.
Отговори с цитат
  #517  
Стар 24-09-2010
penkoi penkoi не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 24
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Към КОРМИСОШ:
Доста често се наблюдават прекъсвания на сигнала на определени групи канали на цифровата, а на аналоговата същите канали по същото време са "замръзнали". Тези прекъсвания обикновено траят около 10 мин. Да се надяваме ли, че този бъг ще бъде отстранен, защото е доста дразнещо особено по време на мач. Забелязах че на честота 658.00 това не се случва, може по късно да пиша точно на кои честоти се наблюдава.
А иначе похвала за подобреното качество на цифровата!
Лек ден
Отговори с цитат
  #518  
Стар 24-09-2010
One665 One665 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бранко Вижте мненията
Аз също живея в Смирненски, също нямам нет вкъщи (но съм търпелив, на работата си имам доста хубав нет, това компенсира донякъде нещата). По случая с разделянето, не взимам страна и няма да защитя нито Туистър-а, нито Кормисош-а, нико Кирев, нито Гологанов. Проблема си е техен и дано го решат в скоро време (оптимист съм). Ще кажа само, че след първото спиране през м. Юли - Епизод 1 - Кабелната ми стана страшно грозна - размазана, на звездички, със кофти съскащ звук, спряха Дискавъри, Анимал планет и още куп телевизии които обичам. Интернета обаче беше добър. Сега (Епизод-2) кабелната ми е със страхотно качество, вярно по-малко са телевизите, но се надявам да пуснат и другите канали. Интернет нямам от 01.09.2010 г. Засега нямам намерение да се хвърлям към други абонати. Важното е поне да имам телевизия с това качество, което е в момента.


Бранко, то срещу 31-35 лв месечно поне качеството ще трябва да е на ниво, нали?
Отговори с цитат
  #519  
Стар 24-09-2010
пепомепо пепомепо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Към "Кормисош"
Аз съм на бул. Източен до ВСИ-то и при мен на модема мига само SEND от една седмица. Някаква яснота за проблема? Платил съм на старите каси.
Добре че има добри хора с отворени рутери около мен.
Отговори с цитат
  #520  
Стар 24-09-2010
КОРМИСОШ КОРМИСОШ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от penkoi Вижте мненията
Към КОРМИСОШ:
Доста често се наблюдават прекъсвания на сигнала на определени групи канали на цифровата, а на аналоговата същите канали по същото време са "замръзнали". Тези прекъсвания обикновено траят около 10 мин. Да се надяваме ли, че този бъг ще бъде отстранен, защото е доста дразнещо особено по време на мач. Забелязах че на честота 658.00 това не се случва, може по късно да пиша точно на кои честоти се наблюдава.
А иначе похвала за подобреното качество на цифровата!
Лек ден
Да, наистина, има го този проблем на няколко канала - ще бъде отстранен. За интернета ще споделя информация малко по-късничко, но като цяло в целия град ще има в рамките на три-четири дни.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 39 (0 членове и 39 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.