The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 05-02-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Серивано :
Съжалявам,но не мога да падна до твоето ниво на изкас.
Доку доку и на теб ти приляга затова ти харесва пайнерчето!

Последно редактирано от njor : 05-02-2013 на 12:11
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на njor за този полезен пост :
register (05-02-2013)
  #52  
Стар 05-02-2013
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atuani Вижте мненията
Sarivano колега с Панерчето сте ми малко страни ,прекалено сте критични , да се твърди че (няма такава ЕБАНА ДЪРЖАВА КАТО България)
Вярно времената са лоши ,но да обвиняваме прекрасната ни страна е повече от тъпо .Нека сме по добри един към друг
Атуани, Доброта и Слепота не са тъждествени. Много добрите и готини пичове като нас просто умеят да правят ОБОБЩЕНИЯ и да назовават нещата с истинските им имена. Чак "прекрасна" силно казано, просто си нямаме друга.)))Такива "прекрасности" от Истанбул до ЗАгреб с лопата да ги ринеш. Преодолей усещането за Уникалност, създай си комфорт на живеене и Прекрасното само каца на рамото. ))))

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Съжалявам,но не мога да падна до твоето ниво на изкас.
Доку доку и на теб ти приляга затова ти харесва пайнерчето!
Ако си мислиш, че някой извън България прави разлика дали папуасите варят Белият човек под звуците на Доко - Доко или Излял е ДЕлю хайдутин,много се заблуждаваш)))

А що се отнася до моя иЗкаЗ, вервай ми, не съм спал между Първи и Четвърти клас))))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 05-02-2013 на 12:15
Отговори с цитат
  #53  
Стар 05-02-2013
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
1.Никой ,никъде не е утвъждавал, че чудовището Улянов е "написал" кирилицата. ....

Бъди ЗДРАВ, умен и по-малко "българин")))))
Няма да споря с теб. Първо не обичам Русия и никога няма да я заобичам. Второ, израстнал съм като потомък на "народен враг" и повярвай ми, твърде много съм изгубил заради това. Трето, хората, които са ме възпитавали са изяло русофоби и е възможно да са ми насадили някоя и друга полуистина или просто тяхната гледна точка.
А това, че кирилицата е приписвана на сифилистичния ненормалник, не е измислица. В периода между ВОСР и 2-та Св. война, руските деца са възпитавани с идеите на горецитирания дебил, вкл и частта за писмеността. То и радиото е на Маркони, но ако питаш руснаците е на Попов. Както и да е.
Бъди здрав и по-малко "руснак"
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
  #54  
Стар 05-02-2013
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dei Irati Вижте мненията
Няма да споря с теб. Първо не обичам Русия и никога няма да я заобичам. Второ, израстнал съм като потомък на "народен враг" и повярвай ми, твърде много съм изгубил заради това. Трето, хората, които са ме възпитавали са изяло русофоби и е възможно да са ми насадили някоя и друга полуистина или просто тяхната гледна точка.
А това, че кирилицата е приписвана на сифилистичния ненормалник, не е измислица. В периода между ВОСР и 2-та Св. война, руските деца са възпитавани с идеите на горецитирания дебил, вкл и частта за писмеността. То и радиото е на Маркони, но ако питаш руснаците е на Попов. Както и да е.
Бъди здрав и по-малко "руснак"
Едва ли имаш повече репресирани предци от мен, но това не е форумна тема.Твоите русофоби ПОНЕ, можеше да те научат да правиш разлика между Червеният Тумор СССР и Русия. Толкова могли, толкова направили. Дори не разбрали кой ги е тъпкал. Обичат се девойки, държави се оценят. В Периода между Октомврийският преврат и Втората Световна,са изговорени много глупости ,но не и тази.По една проста причина, руската нация и руското начало са били тъпкани ужасно. Особености на комунистическата идеология, които не разбираш. А е добре да можеш да процитираш пропагандният парцал където това е написано,а не да верваш на приказки. И докато българина вярва, че някой му е виновен за собствените неуспехи, ще бъде в състоянието което е.В твоят случай един умрял от тежка склероза човечец)))) Ако Беше сифилитик, поне гордо,щеше да е умрял като мъж, а не като неудовлетворен Политик.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 05-02-2013 на 12:31
Отговори с цитат
  #55  
Стар 05-02-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В отговор на всичко изписано до момента , за това кои какво мисли за Родината си - КАЖЕТЕ В КОЯ НОРМАЛНА ДЪРЖАВА ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ ТАКАВА БЕЗНАКАЗАНОСТ - ЦЯЛ СВЯТ ВИДЯ КАК ЕДИН ОБЕЗОРЪЖЕН ПАДНАЛ НА ЗЕМЯТА ЧОВЕК Е БИТ ОТ ДЕПОТАТИ - КОИТО СА ЛИЦЕТО НА НАЦИЯТА (независимост от коя партия са) ???? - прост пример - преминал ГРАНИЦИТЕ НА РЕАЛНОСТА СЛУЧВАЩИ СЕ В БЪЛГАРИЯ
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат
  #56  
Стар 05-02-2013
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Едва ли имаш повече ...
Знаеш ли, започваш да назидаваш. Въпреки, че определено си човек, който умее да използва главата си, тонът ти е леко високомерен, да не кажа пренебрежителен. Казах, че няма да споря. Моята "истина" си е моя. Не я натрапвам. По-рано споменах, че нямам нищо против руският човек. Тази страна от край време си пати от управници. След Петър I, Русия се е водела само от идиоти. От Улянов, през грузинския сатрап, през цяло поколение пияници и комарджии, та до Путин.
Трябва да призная, че благодарение на Русия, светът знае и се съобразява с нашата писменост. И само за протокола - един от най-добрите ми приятели е 100% руснак, с който надълго и нашироко сме обсъждали руската история, култура, наука..., както и българската; без назидаване и ирония.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Wanderer за този полезен пост :
register (05-02-2013)
  #57  
Стар 05-02-2013
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
В отговор на всичко изписано до момента , за това кои какво мисли за Родината си - КАЖЕТЕ В КОЯ НОРМАЛНА ДЪРЖАВА ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ ТАКАВА БЕЗНАКАЗАНОСТ - ЦЯЛ СВЯТ ВИДЯ КАК ЕДИН ОБЕЗОРЪЖЕН ПАДНАЛ НА ЗЕМЯТА ЧОВЕК Е БИТ ОТ ДЕПОТАТИ - КОИТО СА ЛИЦЕТО НА НАЦИЯТА (независимост от коя партия са) ???? - прост пример - преминал ГРАНИЦИТЕ НА РЕАЛНОСТА СЛУЧВАЩИ СЕ В БЪЛГАРИЯ
Пайнерче, преди няколко дни разговарях с клиент точно на тази тема - всички водещи телевизии са ни показали кирливите ризи - той беше изумен не от опита за убийство, а именно от последвалите диващини. Признавам си - казах му точно това, което мисля за ДПС. Опитах се да го уверя, че това НЕ е типичното българско поведение. Съмнявам се, че успях.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
  #58  
Стар 05-02-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Опитах се да го уверя, че това НЕ е типичното българско поведение
. Съмнявам се, че успях.[/QUOTE]

А къде е типичното Българско правосъдие??? - на мястото си (нищо не прави)
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат
  #59  
Стар 05-02-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dei Irati Вижте мненията
То и радиото е на Маркони, но ако питаш руснаците е на Попов.
Понеже съм завършил едноименния техникум, не се стърпях да пусна "off" - още тогава се шегувахме:
Попов наистина бил открил радиото, но го е открил забравено на един таван, а въпросното радио е било на Маркони...
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВалчоП за този полезен пост :
Wanderer (05-02-2013)
  #60  
Стар 05-02-2013
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

брей - саривано - всички разбрахме, че днес си станал със задника нагоре
простено ти е - който се събере с руснаци - така се събужда
а сега - по-кротко с плювните по българия и българите
всички си знаем проблемите - не си ти този, който ще ни държи тон отвисоко - ти си просто един господин никому известен
ако беше от значение - досега да си допринесъл с нещо
гризни малко сельодка да ти мине
и довечера не пий толкова или поне на сутринта не влизай тук да плюеш и да повръщаш

Последно редактирано от register : 05-02-2013 на 14:58
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на register за този полезен пост
njor (05-02-2013), Wanderer (05-02-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ако, българин, бях, веднага, Да, избягам, оттам, щях


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Първия българин със сателитна антена ТИНТИН САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 91 02-09-2013 17:46
Българин впечатли сър Алекс, Бербатов, Гигс и Ван дер Сар ТИНТИН Дъра-Бъра 1 06-05-2011 13:10
Първият българин завършил в „Дакар“ по RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 22-01-2011 01:17
70 цигани убиха българин Джак Дъра-Бъра 1 06-07-2010 17:57
Българин вдига Карлинг Къп тази вечер Джак СПОРТ 5 28-02-2010 19:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.