The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 10-01-2012
NVG NVG не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йоличова Вижте мненията
Здравейте! Днес се обаждах до сервиза да ги попитам какво става! Казаха ми че е изгорял някакъв IP борд! Някой знае ли какво е това? Благодаря!
-това е:

-но дали са ти казали истината е под въпрос?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 10-02-2012
Йоличова Йоличова не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте! Ние пак имаме проблем с ТВ-то! Да започна от начало!Както бях писала смениха ни main board на телевизора и нещата тръгнаха супер! Обаче до днес. Преди секунди започна да зацикля говора и да се рестартира Тв-то! Някакви идеи? Направи го няколко пъти и сега пак започна да работи, но докога? Някой имал ли е подобен проблем? Благодаря!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 10-02-2012
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

настоявай да ти подменят целия телевизор или да ти върнат парите
в правото си си след като ремонтът не е довел телевизора до състояние подходящо за експлоатация

ако си спомняш аз имах същия проблем - след като го върнах на магазина, поседя при тях и сами си предложиха да го сменят (не говорим за българия но все пак)

Последно редактирано от register : 10-02-2012 на 20:12
Отговори с цитат
  #54  
Стар 10-02-2012
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,787
Благодари: 505
Получил благодарност:
424 пъти в 287 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Искай да ти го подменят целия или замяна с доплащане от твоя страна и си вземете или LG или Panasonic от Samsung бягай далече защото това са телевизорите даващи най-често дефекти
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на moreg за този полезен пост
d.ivanov (13-02-2012), sarivano2 (10-02-2012)
  #55  
Стар 10-02-2012
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,607
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,198 пъти в 2,952 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ти, Първолете, утре като се разболееш,значи ли ,че всички трябва да избягат от тебе!?Да не говориме,че жив и здрав си целия дефектен!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
tonivet (11-02-2012)
  #56  
Стар 12-02-2012
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,023
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Искай да ти го подменят целия или замяна с доплащане от твоя страна и си вземете или LG или Panasonic от Samsung бягай далече защото това са телевизорите даващи най-често дефекти
Така е защото са на с най голям брой процент продадени TV.Нормално е и процентно да дават дефект.Аз съм с Samsung макар фаворити да са ми съвсем други марки но парите са определящ фактор все пак
Отговори с цитат
  #57  
Стар 14-02-2012
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGT Вижте мненията
Така е защото са на с най голям брой процент продадени TV.Нормално е и процентно да дават дефект.Аз съм с Samsung макар фаворити да са ми съвсем други марки но парите са определящ фактор все пак
Би ли споделил какво разбираш под това, парите да са определящ фактор? Да даваш максимално количество от тях за стоката с най-ниско качество ли? Ако да, абсолютно си прав!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 14-02-2012
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,023
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Казано по просто samsung си е марка в средния ценови клас и затова съм си я купил и засега съм доволен. Че не е с най ниско качество е ясно .Че не е с най високо също. Както казах има доста марки които са над нея . Под парите са определящ фактор имах в предвид ,че не са ми се харчили 4000-5000лв за телевизор а съм минал с 420паунда ( 950лв) за нещо което на БГ пазара по същото време беше 1400лв. Пак казвам имам си далеч по добри фаворити в електрониката от самсунг . Хайде със здраве

P.S Забравих да добавя , че има разлика в качеството на електрониката която влиза в Бг и тази за другия пазар (западния )

Последно редактирано от AGT : 14-02-2012 на 21:33
Отговори с цитат
  #59  
Стар 15-02-2012
Аватара на koscom
koscom koscom не е на линия
просто човек
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Хасково
Мнения: 1,484
Благодари: 143
Получил благодарност:
363 пъти в 217 поста
Сваляния: 480
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGT Вижте мненията
Казано по просто samsung си е марка в средния ценови клас и затова съм си я купил и засега съм доволен. Че не е с най ниско качество е ясно .Че не е с най високо също. Както казах има доста марки които са над нея . Под парите са определящ фактор имах в предвид ,че не са ми се харчили 4000-5000лв за телевизор а съм минал с 420паунда ( 950лв) за нещо което на БГ пазара по същото време беше 1400лв. Пак казвам имам си далеч по добри фаворити в електрониката от самсунг . Хайде със здраве

P.S Забравих да добавя , че има разлика в качеството на електрониката която влиза в Бг и тази за другия пазар (западния )
Супер си е Самсунга.Повечето от матриците на другите марки са Самсунг.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 15-02-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGT Вижте мненията
Забравих да добавя , че има разлика в качеството на електрониката която влиза в Бг и тази за другия пазар (западния )
Това важи за всички марки не само за самсунг, на запад е трудно да видиш на телевизор за 1100 евра отпечатъци от пръсти по вътрешната част на стъклото или да имаш лека пукнатина по същото, но в БГ е нормално и ако не си го видял когато го купуваш-> гаранцията не важи.
Но пък монетата има две страни, от другата година в Германия е напълно възможно да се забрани мултимедия плеър в телевизорите или поне усб-то, това ще го направят с цел да ограничат гледането на "пиратски" филми. Така, че в БГ моделите ще си има плеър и усб, а в немските не.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
samsung, проблем, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем със субтитри SAMSUNG UE-32D6000 владовичев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 19 30-03-2015 22:41
Проблем със Samsung LE 26s81b жокоба ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 22 31-10-2011 20:01
Проблем с LED TV Samsung АЗЗ ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 26 12-10-2011 09:26
Проблем със TV samsung бобитто ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 16-08-2011 19:34
Проблем със тв Samsung никичеков ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 17 01-06-2011 16:48


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.