The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Шеринг и емулатори > Емулатори > MPCS/OScam

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 11-10-2011
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galiano Вижте мненията
Оскам, работи нормално, и не е по-лош от който и да е друг емулатор, дори напротив. Само, че тук нещата опират до много настройки и конфигурации, при оскам, нищо не се случва ей така от самосебеси.
Така е !
Ползвам оскам на Е1 и Е2, споменатите симптоми и при мен ги няма!
А дали проблема е в оскам, неговите настройки или от имиджа - Божа работа.

Цитирай:
Първоначално написано от Валентинко Вижте мненията
Имам питане,относно ограничаване на картите{ако са повече от 100}-по caid е ясно ограничението как става,обаче можем ли да ограничим до hop3 примерно това което получаваме от другите сървъри?
Разгледай внимателно тук:

http://streamboard.gmc.to/wiki/OSCam...ver#cccmaxhops
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Хиена за този полезен пост :
Валентинко (11-10-2011)
  #82  
Стар 11-10-2011
Аватара на iwelichkow
iwelichkow iwelichkow не е на линия
лаборант
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 784
Благодари: 52
Получил благодарност:
166 пъти в 97 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 4
По подразбиране

в оскам.конфиг:
reshare=2 задаваш решера към твоите потребители

в оскам.сървър:
cccmaxhops = 1 на кой хоп да ти идват картите
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на iwelichkow за този полезен пост :
Валентинко (11-10-2011)
  #83  
Стар 11-10-2011
martinski martinski не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 116
Благодари: 48
Получил благодарност:
16 пъти в 14 поста
Сваляния: 84
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да попитам и аз нещо, ако аз огранича да получавам само това което искам, на клиентите вързани към мен същото ли ще получават или ще получават всичко което идва до мен, а не само ограничените от мен?
Отговори с цитат
  #84  
Стар 11-10-2011
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Който CAID си пуснал в оскам сървъра, него ще можеш да решерваш!
Че то инак си губи смисъла- това което при теб е “брак“ да го пускаш на клиентите с един хоп отгоре.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 11-10-2011
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,791
Благодари: 506
Получил благодарност:
434 пъти в 289 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galiano Вижте мненията
Оскам, работи нормално, и не е по-лош от който и да е друг емулатор, дори напротив. Само, че тук нещата опират до много настройки и конфигурации, при оскам, нищо не се случва ей така от самосебеси. С копи-пейс на готови конфизи не става, всеки трябва сам да си направи настройките според нуждите. Оскам има два форума, там спокойно можете да им кажете, какъв "калпав" продукт бълват.
За енигма 2 съм съгласен, че е относително стабилен но на енигма 1 работите са много объркани, там и настройките не помагат, поне според мене и доста хора около мене, които са опитали да го подкарат, факта че го няма дори в адоните говори не малко, но както и да е всеки си ползва това, с което му работи най-добре приемника и
като се има предвид, че оскама определени хора го мъчат главно заради няколкото пикани канали на булсата според мене просто този емулатор е нерантабилен главно заради излишните и усложнени процедури при инсталацията му както и заради прекалено многото настройки, които се правят по конфигурационните файлове
Преди време когато се опитвах да го подкарам на ЛС Hitman ми написа да не се занимавам с този кам и да си сложа Mgcamd сега разбрах, че е бил абсолютно прав!
Но това си е лично мое мнение и не ангажирам никого с него, не отричам, че при някой хора емулатора върви отлично и не прави проблеми! но заради няколкото канала на булсата мерси аз бягам далече от оскама
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
Отговори с цитат
  #86  
Стар 11-10-2011
Аватара на Момчил Минков
Момчил Минков Момчил Минков не е на линия
от Шумен
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Шумен
Мнения: 1,232
Благодари: 299
Получил благодарност:
250 пъти в 202 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от martinski Вижте мненията
Да попитам и аз нещо, ако аз огранича да получавам само това което искам, на клиентите вързани към мен същото ли ще получават или ще получават всичко което идва до мен, а не само ограничените от мен?
ако им решерваш и на тях, естествено че това което си ограничил, само това ще виждат - нали го изрязваш още на входа. ако обаче си имаш сървър и си ограничиш само в секцията на твоя юзер - ще гледат всичко което влиза и имаш право да решерваш
(дано съм прав!)
__________________
____|_______|_Удряй_|_______|_______|_
|_______|_______|главата|_______|______
____|_______|_______|си_тук_|_______|__
Отговори с цитат
  #87  
Стар 11-10-2011
филасат филасат не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 386
Благодари: 153
Получил благодарност:
87 пъти в 56 поста
Сваляния: 221
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Трябва си четене и тестване.И пак четене и тестване .И в един момент Oscam ще Е и само той.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 12-10-2011
radionov radionov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Русе
Мнения: 101
Благодари: 12
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 116
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Оскама крашва, опитах на DM 500S работи около ден крашва и дотам, докато не рестартирам няма оправия, абсолютно прав е колегата, че на енигма 1 няма оправия, аз там върнах на CCcam и работи супер стабилно, няма крашове изобщо!
На енигма 2 положението май е същото, снощи опитах да гледам и работи точно около час и крашна и дотам, върнах на CCcam и си работи нормално с дни без никакви забивания, общо взето ако ми препоръчате някаква уж стабилна версия за 500HD и Нюнигма 2 ще я пробвам но невярвам да се оправи, доста хора се оплакват от този бъгав емулатор и според мене
Колега за ДМ500S , не си много прав. Работи стабилно но с малък брои линии и клиенти , а като му сложиш повече клиенти и тогава на боксчето му идва в повече.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 17-10-2011
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,791
Благодари: 506
Получил благодарност:
434 пъти в 289 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от radionov Вижте мненията
Колега за ДМ500S , не си много прав. Работи стабилно но с малък брои линии и клиенти , а като му сложиш повече клиенти и тогава на боксчето му идва в повече.
На 500S с 5 линий пробвам и неще и неще все си крашва, работи около ден и на другия ден е забил и иска рестарт.....
И то ми писна, махнах го.
На 500HD май нещата са по-добре но и там съм го махнал защото му нямам вяра прекалено несигурен емулутор ми се струва с тези безброй настройки по файловете му
от CCcam по-хубаво няма според мене няма никакви забивания няма и крашове по елементарен е е извинявайте ама някой хора неразполагат с излишно свободно време цял ден да четат по форумите за някакъв усложнен емулатор как да го конфигурират, колкото по просто е направено толкова по добре, а оскама е ненужно усложнен..... е какво да му харесвам питам аз?
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
Отговори с цитат
  #90  
Стар 17-10-2011
radionov radionov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Русе
Мнения: 101
Благодари: 12
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 116
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
На 500S с 5 линий пробвам и неще и неще все си крашва, работи около ден и на другия ден е забил и иска рестарт.....
И то ми писна, махнах го.
На 500HD май нещата са по-добре но и там съм го махнал защото му нямам вяра прекалено несигурен емулутор ми се струва с тези безброй настройки по файловете му
от CCcam по-хубаво няма според мене няма никакви забивания няма и крашове по елементарен е е извинявайте ама някой хора неразполагат с излишно свободно време цял ден да четат по форумите за някакъв усложнен емулатор как да го конфигурират, колкото по просто е направено толкова по добре, а оскама е ненужно усложнен..... е какво да му харесвам питам аз?
За ЦЦкама си прав че е хубав и прост емулатор , ама за съжаление не поддържа каквото ми е нужно. А за настроиките на оскама трябва да си поиграеш повечко наистина.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
oscam, версии, на, Последни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Discovery Networks Europe начинает вещание болгарской версии Discovery Channel dsc Български програми на останалите спътници 0 14-05-2010 11:59
Oscam SKY IT fix system MPCS/OScam 15 20-02-2010 13:34
версии на ццкама kanzas DREAMBOX 2 20-01-2010 13:35
Последни Господари и танц на адреналинките за сезона - днес! ТИНТИН ДРУГИ 0 17-07-2009 15:50
Последни кл...та pobedit astra19 OPENBOX 5 09-06-2008 02:09


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.