The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #891  
Стар 22-10-2021
кулио кулио е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2015
Мнения: 169
Благодари: 30
Получил благодарност:
55 пъти в 37 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Малко и от мен за Еон.
Като по неволя бивш абонат на Нет1 dvb-c имам достъп до приложението.
Инсталирах го на LG - 9-та серия.
Инсталира се бързо, но пък за сметка на това работи бавно.
Качеството на картината спрямо кабелната е трагично.
Каналите се сменят сравнително бързо, но една идея по-бавно от качествен m3u лист през приложението smart IPTV.
За останалите секции на ЕОН трябва да имаш железни нерви за да изчакаш нещо да помръдне, та камо ли да тръгне.
За мен услугата е пълен компромис, или поне инсталирана на TV - нямам наблюдения как се случват нещата с външни устройства.
И едно въпросче, ако гледам филми от секциите в приложението ще бъда ли таксуван допълнително?
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на кулио за този полезен пост
111111 (20-12-2021), текотиен (23-10-2021), Чорлав (22-10-2021)
  #892  
Стар 23-10-2021
Ченгел Ченгел е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 51
Благодари: 157
Получил благодарност:
13 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кулио Вижте мненията
Малко и от мен за Еон.
...И едно въпросче, ако гледам филми от секциите в приложението ще бъда ли таксуван допълнително?
Естествено! Ако не е създадена услугата с цел печалба, за какво изобщо да я правят!?
Отговори с цитат
  #893  
Стар 23-10-2021
Масажоро Масажоро не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2021
Мнения: 5
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демиров Вижте мненията
Припокриват се ЕОН Смарт приложението за смартфони и ЕОН Мини Мобайл.



И който е активирал ЕОН смарт приложение на смартфон как да излъже системата да си активира и ЕОН Мини?



Целта е да си гледам безплатния диема екстра пакет от Ънлимитед мобилния план....но и да си гледам всички канали от ЕОН Фулл на смартфона.



От 123 се ошашкаха и не ме разбират какво искам.





Фатката е че на еон смарт приложението - което съм инсталирал има всички ЕОН Фулл канали - около 225+ канала - но БЕЗ допълнително платените диема спорт - макс спорт - нво!!!....

докато на ЕОН Мини от мобилния план Ънлимитед са само 40 канала безплатно включено към смартфон плана - НО пък имам безплатна диема екстра за две години!!!



Надявам се тук поне да ме разберете какво искам да направя.



Врътката е да имам хем диема екстра от Ънлимитед плана хем всички 225+ канала от ЕОН Фулл смарт приложението.



Ако има някой като мен на тройна виваком услуга - ЕОН ФУЛЛ 500 мбита Файбър нет + мобилен план Ънлимитед 50 от 34.99 лв. на месец. да пише как се е оправил с диема спорт.
Кака така, уж си на EОN Full, пък нямаш Диемите?

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #894  
Стар 23-10-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И цитира цял чаршаф заради един тъп въпрос!

На ЕОН ФУЛЛ се доплаща 12 лв. на месец за Диема спорт.

Само на ЕОН ПРЕМИУМ и мобилни планове Ънлимитед 50 и 150 е 'безплатна' - Диема спорт групата.
Отговори с цитат
  #895  
Стар 23-10-2021
Тъскани Тъскани не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2019
Мнения: 8
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някаква идея как да преборя недоклатения loudness - говора тих, като почнат да се стрелят, скачат в другия край на блока. Устройството ли е куцо (ЕОН Смартбокс) или телевизора?
Отговори с цитат
  #896  
Стар 23-10-2021
КГанчев КГанчев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2021
Мнения: 8
Благодари: 4
Получил благодарност:
3 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От няколко дни имам проблем с дистанционното на EON смарт бокса. В даден момент спира да работи и въпреки, че натискам бутони, нищо не се случва, но след 20-30 секунди се "отпушва" и изпълнява всички команди, които съм му задал (и в повечето случаи прави глупости). Това го нямаше в първата седмица, в която ползвах услугата.

Премахнах и сдвоих дистанционното отново, оставих бокса без захранване и дистанционното без батерии за над 8 часа, но продължава да го прави.

Някой друг сблъсквал ли се е с подобен проблем и ако да, как го е разрешил?
Отговори с цитат
  #897  
Стар 24-10-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 223
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КГанчев Вижте мненията
От няколко дни имам проблем с дистанционното на EON смарт бокса. В даден момент спира да работи и въпреки, че натискам бутони, нищо не се случва, но след 20-30 секунди се "отпушва" и изпълнява всички команди, които съм му задал (и в повечето случаи прави глупости). Това го нямаше в първата седмица, в която ползвах услугата.

Премахнах и сдвоих дистанционното отново, оставих бокса без захранване и дистанционното без батерии за над 8 часа, но продължава да го прави.

Някой друг сблъсквал ли се е с подобен проблем и ако да, как го е разрешил?
Провери си от бутона горе вляво на дистанционното да не е в режим TV в този случай приемника получава командите от телевизора през HDMI-CEC а не директно от дистанционното и е възможно от там да ти идва проблема. Трябва да е в режим STB.
Отговори с цитат
  #898  
Стар 24-10-2021
Пешито Пешито е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2019
Мнения: 26
Благодари: 4
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тъскани Вижте мненията
Някаква идея как да преборя недоклатения loudness - говора тих, като почнат да се стрелят, скачат в другия край на блока. Устройството ли е куцо (ЕОН Смартбокс) или телевизора?
Провери си настройките на звука на тв-то дали е на нормален режим или усилване на звука. На еон бокса няма такива настройки.
Отговори с цитат
  #899  
Стар 24-10-2021
Маринела Маринела не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2020
Мнения: 21
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демиров Вижте мненията
Припокриват се ЕОН Смарт приложението за смартфони и ЕОН Мини Мобайл.

И който е активирал ЕОН смарт приложение на смартфон как да излъже системата да си активира и ЕОН Мини?

Целта е да си гледам безплатния диема екстра пакет от Ънлимитед мобилния план....но и да си гледам всички канали от ЕОН Фулл на смартфона.

От 123 се ошашкаха и не ме разбират какво искам.


Фатката е че на еон смарт приложението - което съм инсталирал има всички ЕОН Фулл канали - около 225+ канала - но БЕЗ допълнително платените диема спорт - макс спорт - нво!!!....
докато на ЕОН Мини от мобилния план Ънлимитед са само 40 канала безплатно включено към смартфон плана - НО пък имам безплатна диема екстра за две години!!!

Надявам се тук поне да ме разберете какво искам да направя.

Врътката е да имам хем диема екстра от Ънлимитед плана хем всички 225+ канала от ЕОН Фулл смарт приложението.

Ако има някой като мен на тройна виваком услуга - ЕОН ФУЛЛ 500 мбита Файбър нет + мобилен план Ънлимитед 50 от 34.99 лв. на месец. да пише как се е оправил с диема спорт.
Аз не разбрах какво питаш, но имам EON Smart на тела, а в профила във Вива ми е активирано EON мини. Имам Диеми, Макс спорт, баща ми не е преподписвал никави планове, но си върви всичко както преди.
Отговори с цитат
  #900  
Стар 25-10-2021
veravera veravera е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 453
Благодари: 44
Получил благодарност:
70 пъти в 52 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не мога да намеря EON App за Apple TV. Има ли такава въобще?
__________________
DM 920 UHD + 1TB HDD, Dreambox TWO Ultra + 250GB HDD, WaveToroidal T90 с 10x Megasat Quad LNB Multifeed 0.8W-1.9Е-4.8E-13E-16E-19.2E-23.5E-28.2E-36E-39E.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 170 (1 членове и 169 гости)
Пешито


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:41.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.