The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #911  
Стар 10-12-2020
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 650
Благодари: 129
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ок виждам, че има доста коментари свързани със самата игра. Като лаик, гледащ бокс просто заради ударите и адреналина, винаги съм се чудил дали не е от значение при профи бокса какво си спечелил при аматьорите?
Доколкото знам Джошуа и Кличко са олимпийски шампиони. Демект най-добрите от добрите. Това не ли основа за всеки бъдещ проф. шампион?
Да, българин съм, но не виждам никакви успехи на Кубрат( не съм и търсил в интернет) в аматьорския бокс, за да имаме някакви надежди? Не е ли същото и при профи бокса, освен огромните доходи на боксьорите ? И ако не е така, не гледаме ли някакво подобие на театър/ кеч в профи бокса?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #912  
Стар 11-12-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Ок виждам, че има доста коментари свързани със самата игра. Като лаик, гледащ бокс просто заради ударите и адреналина, винаги съм се чудил дали не е от значение при профи бокса какво си спечелил при аматьорите?
Доколкото знам Джошуа и Кличко са олимпийски шампиони. Демект най-добрите от добрите. Това не ли основа за всеки бъдещ проф. шампион?
Да, българин съм, но не виждам никакви успехи на Кубрат( не съм и търсил в интернет) в аматьорския бокс, за да имаме някакви надежди? Не е ли същото и при профи бокса, освен огромните доходи на боксьорите ? И ако не е така, не гледаме ли някакво подобие на театър/ кеч в профи бокса?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Това малко ми звучи , като щом си бил голмайстор на Б група, значи трябва да си голмайстор и на А група... А футболистите с които си играл в Б група нямат нищо общо с футболистите в А група. Или пък Щом не си бил голмайстор на Б група, значи няма да станеш и в А група.
На теория, ако един боксьор е толкова добър, че да е профи, може да прескочи олимпиадата, и да ходи да блъска(или да го блъскат) големите без да има титла преди това
Отговори с цитат
  #913  
Стар 11-12-2020
Аватара на notwist
notwist notwist не е на линия
a wolf at the door
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 401
Благодари: 488
Получил благодарност:
448 пъти в 174 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Определено аматьорският опит помага неимоверно, след като станеш професионалист. В днешно време почти няма успял профи боксьор, който да е без аматьорски опит. Нещо повече, ако погледнем например тежката категория (но не е само тя) почти всички от считаните за най - велики в тежката са били олимпийски шампиони или медалисти - Мохамед Али злато в Рим '60, Джо Фрейзър в Токио '64, Джордж Форман в Мексико '68, Ленъкс Луис - злато в Сеул '88, Ридик Боу сребро пак тогава, Владимир Кличко злато в Атланта '96, Александър Поветкин злато в Атина '04, Антъни Джошуа злато в Лондон '12, Усик злато пак там в полутежката, Дионте Уайлдър бронз в Пекин '08 и т.н и т.н. Витали Кличко се разминава с олимпиадата заради положителен допинг тест, но преди това става втори на световното '95. Майк Тайсън е печелил два пъти злато на младежки олимпиади през '81 и '82. Кубрат също е ставал европейски шампион при аматьорите ие участвал на олимпиада. Тайсън Фюри като аматьор е ставал шампион на Великобритания през '08 и втори на европейското за младежи година по-рано. Да не говорим за по- долните категории - Ломаченко, Головкин и т.н Дори Мейуедър е участвал на олимпиада. Та по правило няма как да не си научиш уроците и абв-то в бокса като аматьор и да станеш голям шампион при професионалистите.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на notwist за този полезен пост
Venlancellot (12-12-2020), ЗЗлатев (11-12-2020)
  #914  
Стар 11-12-2020
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,854
Благодари: 242
Получил благодарност:
904 пъти в 487 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За мен истината е, че особено напоследък профи боксът е много повече за шоуто и за парите, отколкото е състезателен спорт. Кой с кого ще се бие и за какво зависи само от това какви пари могат да се изкарат от зрителите - пряко (чрез директно заплащане) или непряко (чрез спонсорите и тв компаниите). За упадъка допринесоха и такива абсурдни случаи като Отказвам се, ама се връщам 1, 2, и 3, "битки" между уж боксьори и някаква други спортисти или направо шоумени, безчетния брой "асоциации", които не са нищо друго освен бизнес компании, промоуторски компании, които и те се чудят къде и как да се наместят и какво ли още не.

Последното нещо, което има е спорт. Утре вечер Кобрата ще се бие за шоуто и за парите. Аз изобщо не чувствам, че това е някакъв мач, за който той се е класирал след уточнени пресявки, провежда се под егидата на легитимна международна организация и влиза в историята като еди-кой-си-шампион на еди-кое-си състезание за 2020 г. и представлява България. Не, не представлява България, ние не сме го изпратили като победител в някакво наше състезание. Той ще представлява само себе си и своите мениджъри. Да, дай Боже ще остане, че някога за няколко месеца в бил носител на някакви колани, но още след 3 месеца коланите може да са някъде другаде и т.н. и т.н.

Тоя бокс напоследък не е по-различен от кеча. Другите измисляци са онези като UFC - и там някаква група уж спортисти си уреждат публични спаринги помежду си само и само да вземат парите на зрителите. И там се отказват по няколко пъти, уж се връщат, ама нямало да се върнат освен ако не им дадат еди-колко-си пари и т.н. Сеирджийски истории. Но вървят, щото уж пандемия, няма работа и има страх, но явно има достатъчно будали, които да плащат сериозни пари.

Не говоря за 3 лв. на месец. Аз, който наистина бях почитател на профи бокса и чаках всяка гала с нетърпение, без значение дали късно вечер в събота или в неделя рано сутринта, няма да се абонирам за DAZN и ще гледам Кобрата утре вечер по сателитния DAZN, за който така или иначе плащам косвено. Това им е достатъчно.

Всъщност, когато аз бях на стадиона в Кардиф и платих сума пари, за да съм там, Кобрата не дойде. Там си изхарчих парите за един куп боксови гали в бъдеще. И понеже той не ме потърси да ми върне парите, повече от мен няма да види нищо.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Стоян за този полезен пост
atuani (11-12-2020), bu12tras (11-12-2020), demmlik (12-12-2020), Veskop (11-12-2020)
  #915  
Стар 11-12-2020
vadzari vadzari не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 487
Благодари: 840
Получил благодарност:
87 пъти в 64 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Турската телевизия DMAX ще предава боксовата гала вечер.Имат я в програмата за утре вечер.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на vadzari за този полезен пост
atuani (11-12-2020), ivan_sv (11-12-2020), N_1 (11-12-2020), РУМЕН петров (11-12-2020)
  #916  
Стар 11-12-2020
Mys7Ic Mys7Ic не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 93
Благодари: 3
Получил благодарност:
17 пъти в 13 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vadzari Вижте мненията
Турската телевизия DMAX ще предава боксовата гала вечер.Имат я в програмата за утре вечер.
Тя е свободна на 42 E. По принцип кодират ли спортните събития?
Отговори с цитат
  #917  
Стар 11-12-2020
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,098
Благодари: 253
Получил благодарност:
269 пъти в 207 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Верно има някъв бокс
https://www.dmax.com.tr/yayin-akisi?date=2020-12-12
"Нощта на бокса с Билгехан Демир вече е в DMAX! Мачовете за титлата на четирите големи федерации (WBC, WBA, IBF и WBO) се излъчват на живо и с вълнуващия коментар на Билгехан Демир."
Тук намерих анонс, но няма нищо за нашия мач:
https://www.facebook.com/boksgecesi/...6166098470896/
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2

Последно редактирано от Мартинския : 11-12-2020 на 11:13
Отговори с цитат
  #918  
Стар 11-12-2020
Mys7Ic Mys7Ic не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 93
Благодари: 3
Получил благодарност:
17 пъти в 13 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще излъчват бокс с голи ръце и някакъв турчин пише в коментар, че би било по-добре да излъчват Джошуа-Пулев. Изглежда няма да го предават него...

Ето линка: https://bg-bg.facebook.com/BilgehanDemirBoks/

Последно редактирано от Mys7Ic : 11-12-2020 на 11:26
Отговори с цитат
  #919  
Стар 11-12-2020
Аватара на notwist
notwist notwist не е на линия
a wolf at the door
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 401
Благодари: 488
Получил благодарност:
448 пъти в 174 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Всъщност, когато аз бях на стадиона в Кардиф и платих сума пари, за да съм там, Кобрата не дойде. Там си изхарчих парите за един куп боксови гали в бъдеще. И понеже той не ме потърси да ми върне парите, повече от мен няма да види нищо.
Разбирам, че си бил разочарован, но реално погледнато няма на какво основание Кубрат да ти върне парите. Най-малкото той не беше организатора на галата, а Мачруум, и освен това тя не беше отменена а все пак се състоя, и то на същата дата. Контузиите са неизменна част от спорта и не мисля, че някой носи вина в случая.
А кусурите на профи бокса, свързани с мениджъри и организациите, даващи титлите, тях си ги знаем, но така е навсякъде, където има замесени много пари, не само в бокса. Целият спорт се комерсиализира, това е факт независимо дали ни харесва или не. Аз съм приел този факт като неотменна част от процеса и продължавам да се наслаждаваме на този спорт. В крайна сметка щом този процес води до това накрая да получаваме зрелища като Фюри - Уайлдър , Кличко-Джошуа, Холифийлд - Тайсън, Луис - Виталий и много още такива, аз си оставам фен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на notwist за този полезен пост :
ЗЗлатев (11-12-2020)
  #920  
Стар 11-12-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
БОКС


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 52 (0 членове и 52 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
БОКС radich_58 СПОРТ 8 21-01-2023 17:37
Андроид бокс с DVB-S Стенс Уроци и съвети за начинаещи 19 19-09-2013 21:48
Бокс ПоповП СПОРТ 0 14-09-2012 00:03
Бокс petio8888 СПОРТ 10 05-12-2011 15:03
БОКС radich_58 СПОРТ 0 30-05-2009 19:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.