The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 23-05-2017
Аватара на STUDITOV
STUDITOV STUDITOV не е на линия
μάστιγα του Θεού
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 135
Благодари: 150
Получил благодарност:
95 пъти в 44 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Какво да пиша? Аз конвертирам блу рей в мкв - случайно да съм ревал по форумите. Намерил съм си нужната програма без да пускам малоумни мнения . Ако не знаеш да се оправиш в Гоогле, значи си или рЕдко тъп или си насран. В Гугъл има всичко. Вкл как да направиш атомна бомба. Ама като си тъп и не знаеш как да търсиш в нета...

Via Tapatalk
Много интересна менторска лексика от същество, за което виеоформатите са пълна каша . Да засереш една Блу Рейка в МуКаВе и да се хвалиш как убиваш Качеството е Особена проява на "интелект" навярно ))) Можеш да си правиш BD Ремукси ако ти е толкова наложително да отсееш плявата.
__________________
AVATAR 2+
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23-05-2017
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от STUDITOV Вижте мненията
Много интересна менторска лексика от същество, за което виеоформатите са пълна каша . Да засереш една Блу Рейка в МуКаВе и да се хвалиш как убиваш Качеството е Особена проява на "интелект" навярно ))) Можеш да си правиш BD Ремукси ако ти е толкова наложително да отсееш плявата.
Именно БД ремукси правя. Плащам си чинно на HD Torrents и предпочитам да свалям Блу рей едишъните, а не ремуксите на Крали Марко.
демуксвам с tsMuxer, Премахвам си излишните субтитри и аудио. Преценявам какво аудио да си оставя - защото има по няколко вида - 2.0, 5.1, DTS, AC3, ThruHD и какво ли не, след което мерджвам с mkvmerge GUI.

Филмите ги гледам през EMC на приемника ми и от опит съм установил, че при повече от 1 аудиопътека и повече от 1 суб пътека, приемника има опасност да започне да забива.
Не съм оревал форумите с въпроси от рода - "Леле колко съм насран и ме мързи да чета, дайте ми програма за демуксване на Блу рей филми и премахване на аудио пътеки"
Гугъл ми помогна да му е**ш м*****а, и не ви занимвах с малоумни въпроси, чийто отговори ги има под път и над път.
А, и бай дъ уей, с тези и други програмки си вграждам субтитири, както и сам се научих, че за да чета субс на линукс приемника ми, те трябва да са конвертирани във формат subrip ( .srt ) и енкодинг Unicode UTF-8. И да му е**ш м*****а на тоя Гугъл. взе че ми каза коя програма да ползвам. Б*х и Гугъла. Освен това с тая програмка мога да синхронизирам субтитрите там където някой некадърник се е изсрал яко на превода и тайминга.

Брех, колко пък съм се научил... Че даже и без да ви питам тук. Да видиш ти.
Ама БГ ( Бай Ганьо ) трябва да му е поднесено на тепсия - сдъвкано и изплюто. Труда не му е присъщ. Даже и ровенето в Интернет му е сложно. А па ако не език различен от Българския... е това вече е прекалено за БГ.

Някой от модераторите няма ли да затвори тази тъпа тема...?

Последно редактирано от Joe : 23-05-2017 на 21:16
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
конвертиране, на, файл


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Шел скрипт за конвертиране M3U плейлист към Enigma2 userbouquet Cofybreak IPTV (Internet Protocol Television) 3 13-10-2015 16:55
OScam - конвертиране на C в N линия. dman MPCS/OScam 1 02-05-2013 08:44
конвертиране без загуба на субтитри magnate ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 15 04-09-2012 00:10
Съвети за конвертиране на HD и 3D файлове Aries HDTV дискусии 5 02-01-2012 16:56
Кажете читава програма за конвертиране на *.TS Джак Дъра-Бъра 7 18-02-2010 15:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.