The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 30-05-2023
Митко7 Митко7 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2018
Мнения: 270
Благодари: 9
Получил благодарност:
78 пъти в 46 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Коректно ли е от Неосат ?

Коректно ли е от Неосат да си пълнят гушите с 13/14лв. за Диема Спорт, а да ги излъчват в отвратително качество ?! Защо никой не се оплаква, а всеки си плаща като поп ?!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30-05-2023
Аватара на Калито
Калито Калито е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2019
Мнения: 1,540
Благодари: 426
Получил благодарност:
521 пъти в 358 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Митко7 Вижте мненията
Коректно ли е от Неосат да си пълнят гушите с 13/14лв. за Диема Спорт, а да ги излъчват в отвратително качество ?! Защо никой не се оплаква, а всеки си плаща като поп ?!
Момче,като не ти харесва не плащай,никой не те кара насила!
__________________
EDISION OS MIO+ 4K,2Х ZGEMMA H7S 4K,ICON IRON PRO 4K,GEANT-OTT 750 4K,GEANT 2500 PRO 4K,CRISTOR TORO 700 4K,
uClan DENYS H.265 PRO COMBO EU+, GTX COMBO,GT MEDIA V8UHD,ЕОN Smart Box 3x,Рускиня 210см
LG OLED55C11LB
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31-05-2023
Глаголица Глаголица не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 781
Благодари: 117
Получил благодарност:
306 пъти в 172 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Калито Вижте мненията
Момче,като не ти харесва не плащай,никой не те кара насила!
Е хубаво, ама нали като си плащаш очакваш съответното качество? Само на харизан кон не се гледат зъбите или всички да си траят, картелите да си пълнят гушите, а клиентите дгд?!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31-05-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 83
Благодари: 32
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Коректно е до толкова, че никой не е обвързан с договор, аз съм си решил проблемите за мен: Неосат пълен пакет + А1 iptv 200max, неосата не ми е единствената телевизия, не гледам и спорт.

Ако някой нещо го дразни, не виждам причина да продължи да плаща. Проблемите които са налични очевидно не могат да се разрешат, така че всеки сам си преценява.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31-05-2023
Човек Човек е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 154
Благодари: 39
Получил благодарност:
34 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Коректно е до толкова, че никой не е обвързан с договор, аз съм си решил проблемите за мен: Неосат пълен пакет + А1 iptv 200max, неосата не ми е единствената телевизия, не гледам и спорт.

Ако някой нещо го дразни, не виждам причина да продължи да плаща. Проблемите които са налични очевидно не могат да се разрешат, така че всеки сам си преценява.
Конкретно за трите канала Диема Спорт проблема е разрешим, но явно от Неосат или не могат, или не искат. Разрешим е защото двойката е наред, а Диема Спорт и Диема Спорт 3 буквално не стават за гледане!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31-05-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 83
Благодари: 32
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Човек Вижте мненията
Конкретно за трите канала Диема Спорт проблема е разрешим, но явно от Неосат или не могат, или не искат. Разрешим е защото двойката е наред, а Диема Спорт и Диема Спорт 3 буквално не стават за гледане!

Вероятно е свързан с пари проблема, но всички са наясно как играят и от Нова. Не че ги защитавам. Аз ползвам А1 и там всичко е наред
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31-05-2023
Работилница Работилница не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Местоположение: Noise city
Мнения: 200
Благодари: 84
Получил благодарност:
29 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мале колко народ е на черешата, пардон, в сектата.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31-05-2023
Човек Човек е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 154
Благодари: 39
Получил благодарност:
34 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Вероятно е свързан с пари проблема, но всички са наясно как играят и от Нова. Не че ги защитавам. Аз ползвам А1 и там всичко е наред
Като е свързан с пари проблема, от Неосат да го разрешат бе. Колегата ти го е написал много ясно, картелите си пълнят гушите, а клиентите ДГД! Що се отнася до това къде било всичко наред - аз като клиент на Неосат си плащам Пълен пакет и очаквам в замяна на това ВСИЧКО да ми е наред, но Неосат както всички виждаме не е в състояние да осигури това на клиентите си, което си е гаф на фирмата. А това "предлагане" да ставаме абонати на други оператори от ваша страна си е мега Непрофесионално. Не всеки иска да плаща нещо което се предлага от един оператор, и да колекционирам приемници вкъщи само. Не мерси!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31-05-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 83
Благодари: 32
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Човек Вижте мненията
Като е свързан с пари проблема, от Неосат да го разрешат бе. Колегата ти го е написал много ясно, картелите си пълнят гушите, а клиентите ДГД! Що се отнася до това къде било всичко наред - аз като клиент на Неосат си плащам Пълен пакет и очаквам в замяна на това ВСИЧКО да ми е наред, но Неосат както всички виждаме не е в състояние да осигури това на клиентите си, което си е гаф на фирмата. А това "предлагане" да ставаме абонати на други оператори от ваша страна си е мега Непрофесионално. Не всеки иска да плаща нещо което се предлага от един оператор, и да колекционирам приемници вкъщи само. Не мерси!
Непрофесонално се казва, когато имам професия. Аз съм чистачката на 2ри етаж и това работя там, даже имам мейл към тях и си говоря с шефовете, това не ме прави част от ситуацията. Така че не се чудите, сменяйте, А1 сега имат хубава оферта за 7,99лв.... много доволни ще останете, гаранция давам
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31-05-2023
spaice spaice не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,157
Благодари: 78
Получил благодарност:
353 пъти в 236 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Човек Вижте мненията
Като е свързан с пари проблема, от Неосат да го разрешат бе. Колегата ти го е написал много ясно, картелите си пълнят гушите, а клиентите ДГД! Що се отнася до това къде било всичко наред - аз като клиент на Неосат си плащам Пълен пакет и очаквам в замяна на това ВСИЧКО да ми е наред, но Неосат както всички виждаме не е в състояние да осигури това на клиентите си, което си е гаф на фирмата. А това "предлагане" да ставаме абонати на други оператори от ваша страна си е мега Непрофесионално. Не всеки иска да плаща нещо което се предлага от един оператор, и да колекционирам приемници вкъщи само. Не мерси!
Абсолютно си прав. И аз си плащам като тебе.
Почвам да им паля телефоните. Предлагам всички, които не са доволни да направят точно това.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на spaice за този полезен пост :
Човек (31-05-2023)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
коректно, ЛИ, Неосат, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Инсталирай сам Неосат d.hristov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 267 Преди 4 часа 22:30
Неосат приемник Овчаря ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 41 26-02-2024 21:59
Дистанционно за Неосат Sisyphus ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 8 21-12-2022 00:41
Промоции на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 25 05-04-2022 23:08
VU+ DUO OpenPli 3 не зарежда коректно каналите по букети? gojko Въпроси и отговори 13 25-01-2013 14:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.