The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Вижте резултатите от анкетата: Кой смартфон ползвате ?
IPHONE 4S 17 28.81%
GALAXY II 26 44.07%
HTC One X 16 27.12%
Гласували: 59. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #151  
Стар 08-05-2012
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roro91 Вижте мненията
Така си се вживял да пишеш измислици и да плюеш Въйфона че чак ставаш смешен и убиваш доброто впечатление и уважение към теб от другите ти постове и теми
Мислиш ли, че ще седна да пиша глупости (както ти казваш - измислици) ако не съм си блъскал главата вече с тия проблеми.
Знаеш ли, че един ден си убих два часа от времето за да имам около 30 нови rington-а на айфона ми (продадох го вече го нямам).
Мислех си, че си дърпам (или копирам от компа на тел.) някаква готина mp3-ка и я задавам като рингтон...
Да-да (Данчо и кола) не може ! Първо не може да е цялата песен, трябва да е 30 (или 40 секунди с допълнителна платена програма).
Та с тая програма изрязваш въпросните секунди след което се налага конвертиране във формат който айфона чете - не може рингтона да ти е mp3.
Колко рязане и конвертиране падна за 30 песни не е истина... веднъж съм го правил и повече не повторих.

Колко пъти телефона ми нямаше сигнал и който ми звъни чува - телефона на абоната не е включен или няма връзка с този номер.
Е кажи ми как няма връзка с тоя номер при положение, че телефона ми е включен и не съм у пич*овци а съм у София.
Това ми скъсваше нервите - една от причините да го продам.
Новия собственик ме пита: случвало ли ти се е да няма сигнал ?
Казах му: да. И все пак го купи... това ме изуми.
Да го лъжа смисъл няма, много хора се оплакват от този проблем и то на чисто нови апарати от Глобул и Мобилтел... без да са джейлбрейкнати изобщо.
Във форума на айфон бая е писано за тия проблеми, ама кажи ми как да го ползваш телефона като не могат да те потърсят на него когато потрябваш на някой... нямаш сигнал - No Service.

Направих грешката, че си ъпдейтнах софтуера с нова версия... започна да лагва, усещаше се, че бави, мисли, цикли... абе не вървеше като преди.
Поинтересувах се как да върна стара версия на софта... казаха ми: сори изгорЕ.
Трябвало да съм си запазил SHSH файловете, къде са тия файлове, как се запазват... не се пазят на твоя комп а на един сървър, се тая.
Сега с новата 5-та версия също си пре*бан !
Не може да ползваш ти която версия ти скимне, щом си минал на 5-та версия... с нея оставаш, няма връщане на 4.хх
И някакви е такива измислици, филми... абе ограничават те отвсякъде...
В началото пък трябва да си вържеш телефона с компа и да го активираш... какви са тия глупости ? Не може да си сложиш сим картата в него и веднага да провеждаш разговори.
От ония дни правихме тест между моя Nexus S и iPhone 4S, кой по-бързо отваря сайтове:
Пробвахме с български и международен сайт, двата телефона са вързани към един рутер, познай кой победи с видима преднина от другия смартфон... айфона е двуядрен а моя едноядрен.
Е кой победи... моя победи, колегата с айфона гледаше много умно.
Не ми ги хвали тия айфони, минал ми е един през ръцете и мога да кажа честно - не ме кефи !
Ясно ми е, че има хора дето ги кефи... купувайте го ама да ме убеждавате в това което вече съм видял, нЕма как да стане.
Защо на колегата ми дето е заклет мак-фен след като си вкара от чужбина айфон и го отключи за да бачка с българските оператори джипиеса му умрЕ завинаги а ?
Той това го знаеше ама нямаше избор... трябваше тука да даде една торба с пари за същия телефон (тогава щеше да има работещ джипиес)... а нЕма нужда... мерси.

Така, че колега след всичко което написах си помисли пак дали мнението ми не е обективно и тогава си променяй твоето мнение за мене... демек щом съм казал, че не вАжи значи на 75% бъди убеден, че не вАжи


Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
ПП2: Като се замисля конкретно с ифона е по-хубаво да се продаде на някой объркан и/или болен фен, защото прецакал си се, прецакал си се, но няма смисъл да прецакваш и някой роднина
Направо ме утЕпа от смЕх, ей
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Следните потребители (2) благодарят на Ooo_Pepi за този полезен пост
Rabin (09-05-2012), Хиена (08-05-2012)
  #152  
Стар 08-05-2012
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миленн Вижте мненията
п.п Банкер съм по служба, няма как да не смятам
-интересно самоопределение , винаги подобни люде ползуват само "банкер съм" , това "по служба" може да претендираш за авторство или както се шегуват "банкерите" -
Цитирай:
И банкер съм, и рибар съм!
Ама нямам банка, пък рибата само я ям.
-та ТЕ точно тези сметки не ги правят , просто си вземат каквото им хареса (без да питат по форуми ,защото .......) и ако им върши работа си го ползуват , ако не вземат друг и т.н.
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Следните потребители (3) благодарят на gentu за този полезен пост
Ooo_Pepi (08-05-2012), Хиена (08-05-2012), Чък Норис (08-05-2012)
  #153  
Стар 08-05-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,961
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,978 пъти в 1,683 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Мислиш ли, че ще седна да пиша глупости (както ти казваш - измислици) ако не съм си блъскал главата вече с тия проблеми.
Колко рязане и конвертиране падна за 30 песни не е истина... веднъж съм го правил и повече не повторих.

Сега с новата 5-та версия също си пре*бан !
Не може да ползваш ти която версия ти скимне, щом си минал на 5-та версия... с нея оставаш, няма връщане на 4.хх
И някакви е такива измислици, филми... абе ограничават те отвсякъде...

Защо на колегата ми дето е заклет мак-фен след като си вкара от чужбина айфон и го отключи за да бачка с българските оператори джипиеса му умрЕ завинаги а ?
Той това го знаеше ама нямаше избор... трябваше тука да даде една торба с пари за същия телефон (тогава щеше да има работещ джипиес)... а нЕма нужда... мерси.

Така, че колега след всичко което написах си помисли пак дали мнението ми не е обективно и тогава си променяй твоето мнение за мене... демек щом съм казал, че не вАжи значи на 75% бъди убеден, че не вАжи
Това ,че ти не си знаел как да си обърнеш МP3 в рингтон направо от itunes Аpple какво са виновни?
Според теб като излезе Samsung Galaxy 3 дали ще може да му сложиш един андроид 2.3.4 например, че е най-добре а?
За какво му е на iPhone 4s да му се слага iOS 4.0 , като 5 превъзхожда от всякъде и кой ти каза ,че не можеш да върнеш на по-стара версия ,ако вече си бил на нея?
Това ,че колегата ти е спестил "една торба" пари да си купи iPhone3Gs модел от преди 3 години, си е негов проблем.
В твоя случай зад клавиатурното у-во е дефектно не телефона
  #154  
Стар 08-05-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Това ,че ти не си знаел как да си обърнеш МP3 в рингтон направо от itunes Аpple какво са виновни?
Я обясни как става! Не трябава ли предварително да си конвертираш мелодията поне в *wav и да си я отрежеш до максималното позволено време?

Незнам как може винаги iФеновете да казвате на черното бяло и на бялото черно, свалете за момент iОчилата и погледнете света около вас, който не е престанал да се върти само защото от епъл ви казват, че нямате нужда да се върти
  #155  
Стар 08-05-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,961
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,978 пъти в 1,683 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Всичко се прави с iTunes - конвертиране,рязане, маркираш всичко,sync и са на телефона
  #156  
Стар 08-05-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Явно има нови функции в итунса, но това не променя въпроса ми от предните страници, защо по дяволите трябва да се ползва въобще бъгавия итунс?
  #157  
Стар 08-05-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,961
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,978 пъти в 1,683 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Ами аз нямам спомен от кога не съм го ползвал ,не ми е нужен всичко си качвам през USB-то или през Bluetooth
  #158  
Стар 08-05-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Ами аз нямам спомен от кога не съм го ползвал ,не ми е нужен всичко си качвам през USB-то или през Bluetooth
Джейлбрейка не беше ли мръсна дума?
  #159  
Стар 08-05-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,961
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,978 пъти в 1,683 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

А root-a при андроида
  #160  
Стар 08-05-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
А root-a при андроида
Андроид без руут има много повече възможности от ифон без джейлбрейк, руут-а не е мръсна дума, само в очите БГ търговците е нещо като извинение за да ти откажат гаранция, ама вече има няколко решения на КЗП които ги попарват.
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
купувам, смартфон, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
HTC Edge е първият 4-ядрен смартфон ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 15-11-2011 13:14
Писането на смартфон никога не е било по-лесно ТИНТИН GSM мобилни комуникации 1 12-04-2011 12:42
HTC пуска 3D смартфон в САЩ ТИНТИН GSM мобилни комуникации 37 25-03-2011 22:55
Британци тестват смартфон в Космоса ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 24-01-2011 18:35
Путин благослови руски смартфон dsc GSM мобилни комуникации 4 31-12-2010 11:47


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.