The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Монтаж и настройка на антени

Монтаж и настройка на антени Схеми, съвети и въпроси за монтаж и настройка на сателитни антени

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #24  
Стар 02-11-2022
manqka manqka не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Местоположение: Варна
Мнения: 348
Благодари: 335
Получил благодарност:
99 пъти в 79 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Маняче,достатъчно глупости написа сливенския галфон!
Кротни се !Искаш да го задминеш! И офсета и параболата трябва да бъдат насочени към едно и също място,намери правилния израз!Спътника е на едно и също място и за двете антени!
Кой е тоя сливенския галфон бре?
Аз не съм от там.
Може да не съм се изказал правилно , но офсетната антена гледа по надоло , от параболата...
Знам че трябва да е насочена на едно и също място , защото спътника е един и същ. Който иска да хване.
Абе да се ориентира по офсета която му е настроена на 14W , да завърти натам и параболата , и после донастройване и ще го хване спътника и със параболата.
Не виждам нищо сложно...
Със малка антена ще го хваща , а със голямата няма да може. Просто не е настроена правилно.
А и ти вземи обясни на човека , защо всички гледате сейра на тези който не разбират.
И аз като не разбирах , всички ми гледаха сейра.
Казвам свързано със енигмата.
Ама това е друга тема... Така че , наздраве от мен.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
антена, на, настройката, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Xtrend ET5000 - Проблем с настройката на тунера на R3DMAN Xtrend 6 15-06-2013 21:26
Проблем с настройката на сателитна антена ламбо САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 15 28-05-2013 22:03
проблем с настройката на сателита нокомм ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 58 21-04-2013 21:35
Проблем с настройката на каналите на Сони янко музиканта ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 2 25-01-2013 10:34
Каква трябва да бъде силата на сигнала и настройката за запас при дъжд Досев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 02-11-2012 16:18


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.