The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Разгорещени дискусии

Разгорещени дискусии За да четеш и пишеш тук трябва да си над 18

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 14-08-2015
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Като гледам ти дреме защото живо се интересуваш от това, не ти се сърдя че завиждаш нали си недоценен. Радвай се на ваканцията на дивана. Реалният свят е различен от виртуалният нали. Бил съм последна дупка ок, ама ти свириш на кавала.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14-08-2015
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Ако пиша в руски форум значи ли че ми пука за Русия. Бачето опитваш се да мислиш но ти се отдава. Ако в правилата на форума има клауза забранено за хора които не им харесва да живеят в България тогава няма да пиша, до тогава няма какво да ме спре. Това че не ми харесва да живея в България не значи че я мразя, просто не ми харесва това е. Валчо се има други предпочитания, нищо лошо в това. Аз не съм се реализирал или поне не разбирам какво имаш в предвид не се давам и за пример, аз съм си аз. Аз не съм кон с капаци защо да не се интересувам, световните новини също ме влечат. Просто моите ценбности са различни от масовите в България, не мисля че това е проблем.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14-08-2015
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Ако пиша в руски форум значи ли че ми пука за Русия. Бачето опитваш се да мислиш но ти се отдава.
-зависи какво пишеш , ако се опитваш да им даваш акъли е едно , ако им казваш колко е кофти при тях е друго , но при всички случай няма да те търпят много , много!Аз не знам какво точно се опитвам , но ти вече трудно се изразяваш на родният си език!(ако ти е роден разбира се)
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

Последно редактирано от gentu : 15-08-2015 на 00:06
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23-08-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,818
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Просто моите ценбности са различни от масовите в България, не мисля че това е проблем.
Отдавна не бях поглеждал към този раздел, ама Въздухарчето (турбо свирката) за ценностите на гей двойките пледира
Не се притеснявай и тук ще намериш от твойта ценностна извадка , не си световна уникалност
Споко, Въздухарче ще ти признаят правото на различност , както навсякъде ще си подобаващо оценен.
Труда за качествена Турбо свирка , си е труд, определено ти е в натюрела, дори и на пътя пари ще спечелиш
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23-08-2015
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз пък уважавам правото на всеки да се труди каквото и където му е кеф. За това се борихме навремето, Яворе! Против савецките окови!
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Brian за този полезен пост :
турбо (23-08-2015)
  #6  
Стар 23-08-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,818
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
Аз пък уважавам правото на всеки да се труди каквото и където му е кеф. За това се борихме навремето, Яворе! Против савецките окови!
Какви окови,какви 5 лева, то педерастия и преди имаше, нека се труди където го оценяват по достойнство , в България има голяма конкуренция за неговата "трудова" ниша, много "сиган" са станали Турбо
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23-08-2015
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не си падам по педерастията, но не мога да разбера, защо постоянно се набляга на нея, когато става дума за Европа и изобщо за белите държави? Педерастия има откакто свят светува, има я навсякъде и това дали е забранена или е толерирана, не променя нейната същност.
Сега остава и да се развее някаква православна хоругва...
Православен съм и се покръстих съзнателно на 27 години, но не ми харесва да се ползва църквата за пропагандни цели.
Три седмици бях в БГ, природа прекрасна, население ужасно...
Половината от проблемите сами си ги създаваме с поведението си.
Малко трябва да се направи, за да мръднем яко напред, но умножено по 7 милиона, прави минимум два века срок....
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВалчоП за този полезен пост :
турбо (23-08-2015)
  #8  
Стар 23-08-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,818
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Валчо, педерастията не ти е професия, нали
Това че европейските ценности, я толерират, не означава че трябва да стане професия, както е при Турбо-свирката
Независимо хетеро или хомо, щом е за облаги, то си е обикновенна проституция , или и с това не си съгласен

Последно редактирано от yavor1 : 23-08-2015 на 12:25
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23-08-2015
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Яворе, прав си! Да се работи за капиталист, дали тук в България или там в Еврогейския сАюз, си е жива проституция! А да работиш без пари и за слава си е... курвенско
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Brian за този полезен пост :
турбо (23-08-2015)
  #10  
Стар 15-08-2015
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Е при тях си пиша за нещата които ме интересуват, понякога на руски но повече на английски защото ми е по лесно. Не съм живял там не съм запознат с проблемите им от първо лице, докато за България още си спомням пък и и се чувам с роднините. Повече използвам английски от колкото бг, грешките на български не са ми приоритет понеже дори в България използвах повече английски от колкото бг. Всички фирми които работих в Бг бяха outsourcing към американски клиенти. Дори така модерните ит фирми те подготвят за миграция, всеки ден общуваш с чужденци да в България или където са те какво значение има освен ако не те тресе някаква особена любов към България. Така че за връщане трябва много да го искаш, за да го направиш.
Дори за ВалчоП които спрягате, той спомена за пенсионер в България но като наближи живот и здраве пак може да си говорим. Ако ти понесе някъде и избуташ няколко години мисля че връщането е трудно, дори парите не са фактор според мен. Дали Дъблин или София за мен е все тая, е да езикова разлика но се свиква с времето.
Относно българският език да все още ми е роден защото имам акцент, но пък сина ми няма, а има английски акцент на българският

Последно редактирано от турбо : 15-08-2015 на 01:22
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
българи, БЪЛГАРИЯ, върнете, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Големите Българи ROCCO Дъра-Бъра 33 08-02-2013 18:48
Честит Празник,Българи! Veskop Дъра-Бъра 8 06-09-2012 22:07
Пуснаха българи в автобуса на Ман Юнайтед в САЩ ТИНТИН СПОРТ 0 21-07-2011 14:02
Българи стартират в GP2 Азия – гледай само по ТВ7 ТИНТИН СПОРТ 0 30-10-2009 12:34
Над половин милион българи се сбогуваха с Джако по PRO.BG ТИНТИН Новини 2 09-07-2009 01:03


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.