The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 18-02-2024
andman andman не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2019
Мнения: 27
Благодари: 0
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Накатанико Вижте мненията
...и дали шеринга ще отваря нещо ,дали няма да има само безкартови приемници...

Да поразсъждаваме...когато се изисква реална/физическа смарт карта откъде единствено можеш да я вземеш...ами да - от оператора.
При безкартови е софт/виртуална,който при пробив вероятно ще може да се емулира...да не говорим,че вероятно и мултиплицира...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18-02-2024
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=Накатанико;595596]Имам желание да си изградя мини сателитен парк ,е парк силно казано, 2 чинии по 2 метра 1 чиния 3 метра и 10 чинии по 80 см и 10- 15 приемника Проекта е за няколко къщи на село. Какво ме притеснява че в селото вече има оптичен интернет и ай пи телевизия което е сигнал че сателитната телевизия ще остане в историята в най скоро време, безкартови приемници. Даже скай англия до 2028 година искали да се отказват от сателитно разпространение и те няма да са първите .Ресурса на сателитите Астра се изчерпвал до 2030 . Винаги съм обичал сателитната телевизия и съм я предпочитал пред ай пи телевизията. Преди пречка беше скоростта но сега вече не е. Та въпроса ми е ......

От 1995година когато се появиха кабеларките са я заспирали ..а тя се умножи сателитната телевизия. Според мен има потенциял за 4к . Нови по високи честоти. КОЙ ОБАЧЕ ЩЕ ТИ ПОДДЪРЖА АНТЕНИТЕ!? .Обикновено е чавек на заплата дежурен. СКАНИРА КАНАЛИ. чисти и настройва антени. Кабели приемници и т.н. ако пропядне картината кой ще подскача. Ето за това помисли иначе ще си докараш завистници ..за какво са ти антените и тем подобни въпроси.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18-02-2024
Гадьо Гадьо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 449
Благодари: 53
Получил благодарност:
304 пъти в 154 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Накатанико Вижте мненията
Не можахте да ме разберете . Питах дали до 3,4 години сателитната телевизия ще остане в историята ...

Това са планираните изстрелвания на сателити за тази година https://www.flysat.com/en/launches/2024 Има планирани и за 25 и 26-та година.

Ако ще я приключват сателитната телевизия до 3-4 години дали компаниите ще се набутват със стотици милиони за сателити които няма да се ползват?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Гадьо за този полезен пост :
хекторисимо (18-02-2024)
  #14  
Стар 18-02-2024
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,889
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

И защо си мислиш, че като изстрелват спътници имат гарантирани наематели? Колко години вече на 1.9Е няма никой?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18-02-2024
торррррр торррррр не е на линия
ЛОМСКИЯ
 

Дата на присъединяване: Apr 2018
Мнения: 303
Благодари: 387
Получил благодарност:
60 пъти в 40 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гадьо Вижте мненията
Това са планираните изстрелвания на сателити за тази година https://www.flysat.com/en/launches/2024 Има планирани и за 25 и 26-та година.

Ако ще я приключват сателитната телевизия до 3-4 години дали компаниите ще се набутват със стотици милиони за сателити които няма да се ползват?
Интересна е astra 1p 19E какво ще е покритието и
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18-02-2024
Гадьо Гадьо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 449
Благодари: 53
Получил благодарност:
304 пъти в 154 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
И защо си мислиш, че като изстрелват спътници имат гарантирани наематели? Колко години вече на 1.9Е няма никой?
Няма никой, пък капацитета му е запълнен на половина.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18-02-2024
Накатанико Накатанико не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Сливен
Мнения: 191
Благодари: 1
Получил благодарност:
31 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Сателити винаги ще има знаете защо и какво се прави главно и основно с тях шпионаж. Наясно сте че и България сат не е на заека а ми е на братя и сателити винаги ще се изстрелват . За 4 к телевизиите една такъв канал заема голям капацитет от транспондера 4 к канали няма и няма и да има .Операторите предпочитат да си ги предлагат през ай пи тиви платформа. Няма напредък в тази посока няма и да има купих си октагона 8008 заради 4к уви полза няма .Ясно ми е и за айпи телевизията че се краде яко от сателита и се предлага .И пак казвам за да гледам платени канали трябва да си купувам дърва . Като моя Gt media V8 uhd и да плащам Марс сървър ,Geanta с форевър. С оскама не се отварят доста пакети . Имах линия от един сървър и много и се радвах уви сървъра се разтури. Не че гледам телевизия за последния месец дали имам гледано няколко часа и то главно love nature 4k . Имаше един хубав френски канал за природа ами спряха го. Мисля да изчезвам от града и да се заселвам в близкото село . Тихо спокойно и чисто .Сателитната телевизия ми е краста .Относно поста на колегата за въпросите за комшиите . Събраха се да питат какво е това при слагане на първата чиния 3 метра всяко чудо за 3 дни . Скрих я зад къщата от едната страна голяма оранжерия от другата също голяма оранжерия там ще слагам и другите две големи. В другите къщи ще разположа малките диаметри . Ще се качени на асмалъка и няма да се виждат . Проблеми с питането няма . Проблемите са че булката изчезва а след нея може и да замине и неосата. Вивакома няма качество . Помня как бях пуснал на комшиите германци ская и как след 2 месеца спря сещате се . Връшах пари за приемници връщах пари за такси . Рекох да направя услуга накрая аз се набутах. От ей такива случаи се опасявам . Да си платя шеринга и да гледам черен екран . С марса проблеми няма плащаш за година и гледаш ама не ръчкаш.с оригиналния софт добре с марса отваряш приемника купуваш си букса и префлашваш . Последния софтуер излиза надпис със серийния номер все едно си маркирана овца.Решил съм да слагам чиниите пък каквото стане. Щях да купувам мадсатска 3,6 ама се отказах тежи . От ученик съм си мечтал за големи чинии сега след 25 години ще я сбъдна и се радвам много .Във времето когато имаше кабеларки помня всичко беше през сателити покрива на сградата беше накичен с големи антени . Сега всичко става през Интернет и някъде има скрити антени . Един оператор така изгря и завлядя пазара.

Последно редактирано от Накатанико : 18-02-2024 на 18:30
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18-02-2024
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,889
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Връшах пари за приемници връщах пари за такси . Рекох да направя услуга накрая аз се набутах
И каква "услуга" си им направил, като си им взимал пари?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18-02-2024
Накатанико Накатанико не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Сливен
Мнения: 191
Благодари: 1
Получил благодарност:
31 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
И каква "услуга" си им направил, като си им взимал пари?
Какви пари да им взема показам им колко струва октагона показвам им превода по пей пал и какъв е тотала те си плащат сумата и до там . Купихме абонамент за 1 година .С тези хора работя не мога да се излагам за 5 ,10 лева на месец. Хората си дойдоха с чиниите със всичко.Не бръмча на мишешки далавера. Аз им настроих антените те ми върнаха услугата по друг начин. Българина е толкова мнителен . Разбирам те напълно ти би постъпил така , затова така си милисш и за мен.

Последно редактирано от Накатанико : 18-02-2024 на 18:38
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18-02-2024
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,889
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Връшах пари за приемници връщах пари за такси
Е какви такси си им връщал тогава? С чужда пита помен не се прави!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
изграждане, Има, ЛИ, Мини, на, парк, сателитен, смисъл


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
НОВО: REDLINE G40 HD мини сателитен / IPTV приемник SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 02-09-2018 14:28
спрете да ме банвате няма смисъл в това dvdrw Кошче 1 05-02-2015 00:25
някой има ли филма парк галактика ? bokarium Дъра-Бъра 4 12-11-2014 21:21
Втора антена на БУЛСАТКОМ към Хотбърд има ли смисъл tigar4o ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 13 25-12-2012 00:27
смисъла има ли смисъл???? gentu Кошче 4 30-08-2011 22:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.