The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия

ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия Софтуер за цифрови приемници, сетинги, хардуер и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 17-01-2024
Aries Aries не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 126
Благодари: 7
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем с OpenATV 7.3

Имам следния проблем.Имиджа е от 12.01.2024 в секцията за плъгини опцията за даунлоуд на нови (зеления бутон) се появява за секунда и изчезва. Искам да си инсталирам някой скинове но не мога да сваля. Някой може ли да подскаже от къде е проблема. Или умишлено е направено така
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18-01-2024
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aries Вижте мненията
Имам следния проблем.Имиджа е от 12.01.2024 в секцията за плъгини опцията за даунлоуд на нови (зеления бутон) се появява за секунда и изчезва. Искам да си инсталирам някой скинове но не мога да сваля. Някой може ли да подскаже от къде е проблема. Или умишлено е направено така
Актуализирай онлайн...
Може и следващия да префлашнеш

http://images.mynonpublic.com/openat...en=optimussos1

Последно редактирано от yavor1 : 18-01-2024 на 01:01
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19-01-2024
Аватара на aBToBo3
aBToBo3 aBToBo3 не е на линия
batNIKI
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: София
Мнения: 93
Благодари: 18
Получил благодарност:
18 пъти в 11 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aries Вижте мненията
Имам следния проблем.Имиджа е от 12.01.2024 в секцията за плъгини опцията за даунлоуд на нови (зеления бутон) се появява за секунда и изчезва. Искам да си инсталирам някой скинове но не мога да сваля. Някой може ли да подскаже от къде е проблема. Или умишлено е направено така
Дръпни си някоя бекъп версия на 7.3, има много неща и ъпдейта си върви. Има обаче лек проблем с оскам-а и няма хубави скинове. Пробвах няколко версии на оскам и в тях се получават явно някакви бъгове. Секцията readers и при връзка остава сива, все едно не са кънекнати и секциите с CacheEX изобщо липсват отдолу.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19-01-2024
Aries Aries не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 126
Благодари: 7
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aBToBo3 Вижте мненията
Дръпни си някоя бекъп версия на 7.3, има много неща и ъпдейта си върви. Има обаче лек проблем с оскам-а и няма хубави скинове. Пробвах няколко версии на оскам и в тях се получават явно някакви бъгове. Секцията readers и при връзка остава сива, все едно не са кънекнати и секциите с CacheEX изобщо липсват отдолу.
Аз по принцип смятам да продавам приемника , имах всичко но явно съм го затрил на един стар комп.Имаше един скин ХД Глас дето ми харесваше...Аз също забелязах, че новите оскамове нещо бъгват.След ден работа почва да запецва, картината засича през 5-6 сек.Това вероятно е защото използвам стар конфиг. Оскам 11532 работи много стабилно. Новите можеби трябва повече да се настроят
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19-01-2024
Аватара на aBToBo3
aBToBo3 aBToBo3 не е на линия
batNIKI
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: София
Мнения: 93
Благодари: 18
Получил благодарност:
18 пъти в 11 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aries Вижте мненията
Аз по принцип смятам да продавам приемника , имах всичко но явно съм го затрил на един стар комп.Имаше един скин ХД Глас дето ми харесваше...Аз също забелязах, че новите оскамове нещо бъгват.След ден работа почва да запецва, картината засича през 5-6 сек.Това вероятно е защото използвам стар конфиг. Оскам 11532 работи много стабилно. Новите можеби трябва повече да се настроят
Май проблемите идват от Pithon3. Аз съм с Oscam r11726 но на имиджите с Pithon2 тия проблеми ги няма, а със същата версия на Pithon3 са бъговете които описах!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25-01-2024
Aries Aries не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 126
Благодари: 7
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Намерих решение на моя проблем и пиша за да спестя малко време на някой друг изпаднал в подобна ситуация.
Ситуацията беше следната: Новоинсталиран имидж, работещ оскам...когато се влезе в секцията плъгини след 2сек. изчезва зеления и жълтия бутон за инсталиране и ъпдейт. В секцията за актуализация на софтуера показва стабилна връзка и в същото време дава грешка при чекването за ъпдейти.В същото време за флашване онлайн вади последните имиджи и става флашване онлайн. Доста интересна ситуация!
Решението което намерих за себе си е следното.
1.Четох че системата трябва да разпознава някакъв HDD , затова трябва да има или диск или флашка поставена.
2.Има някакви странни изисквания към мрежата. Домашната ми мрежа съм си я настроил с фиксирани ип и мак адреси и т.н. Всички устройства си работят супер, вкл. друг приемник но Пли.
ПРОБЛЕМА се реши когато се закачих на хотспот от телефона.Излязоха и плъгините , актуализацията също мина проверката, излязоха си фиидовете за камовете и всичко.
Остана 1 проблем който вероятно се дължи пак на някоя тъпа защита.Не мога да изкарам скрииншот от Уеб интерфейса.Иначе всичко му работи.
Отговори с цитат
  #7  
Стар Преди 4 седмици
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,773
Благодари: 498
Получил благодарност:
423 пъти в 286 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране back up open atv

С open atv версии над 6.4 не ми позволява да направя back up. При опит да направя бекъпа на имиджа плъгина се стартира но след 3 секунди излиза съобщение и ми показва 0 mb от създаденото копие, иначе ползвам вградения в имджа плъгин архивиране и флашване. Има ли решение на този бъг или при всички приемници е така? в случая ползвам DM 920
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
Отговори с цитат
  #8  
Стар Преди 4 седмици
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
С open atv версии над 6.4 не ми позволява да направя back up. При опит да направя бекъпа на имиджа плъгина се стартира но след 3 секунди излиза съобщение и ми показва 0 mb от създаденото копие, иначе ползвам вградения в имджа плъгин архивиране и флашване. Има ли решение на този бъг или при всички приемници е така? в случая ползвам DM 920
При теб нещо е объркано!
Имаш ли монтиран хард, или флашка?
Какви опции за местоположението на архива ти излизат?
Дай малко подробности, защото не е ясно нищо от въпроса ти!
На PulSe 4k в момента съм пуснал пълно архивиране на open atv7.4 на хард диска и всичко е нормално.
Отговори с цитат
  #9  
Стар Преди 4 седмици
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,773
Благодари: 498
Получил благодарност:
423 пъти в 286 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
При теб нещо е объркано!
Имаш ли монтиран хард, или флашка?
Какви опции за местоположението на архива ти излизат?
Дай малко подробности, защото не е ясно нищо от въпроса ти!
На PulSe 4k в момента съм пуснал пълно архивиране на open atv7.4 на хард диска и всичко е нормално.
Имам монтиран хард диск имам и флашка, при същата комбинация с версия 6.4 си прави бекъпа без проблем. Странна работа, но с всички по-нови версии след 6.4 не се получава. Иначе бекъпа става на хард диска, него съм му задал като място където да се инсталира. media/hdd/backup е пътя който е зададен по подразбиране в папка backup на харддиска трябва да се инсталира.
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
Отговори с цитат
  #10  
Стар Преди 4 седмици
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Имам монтиран хард диск имам и флашка, при същата комбинация с версия 6.4 си прави бекъпа без проблем. Странна работа, но с всички по-нови версии след 6.4 не се получава. Иначе бекъпа става на хард диска, него съм му задал като място където да се инсталира. media/hdd/backup е пътя който е зададен по подразбиране в папка backup на харддиска трябва да се инсталира.
Трябва да е media/hdd
Префлашни на чисто, явно проблема е локален.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg фул.jpg (25.0 КБ, 24 разглеждания)

Последно редактирано от yavor1 : Преди 4 седмици на 12:20
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
73, openatv, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Openatv 6.4 EPG-проблем krasi1970 ДРУГИ 2 05-01-2021 19:33
Openatv 5.3 Васил Xtrend 18 07-05-2016 16:57
Проблем с OpenATV 5.1 на Vu+Solo2 Гепарда7472 VU+ 6 14-09-2015 15:01
openATV 4.3 се спира, работи се над openATV 5.0 yavor1 Xtrend 13 10-03-2015 17:13
Openatv 4.3 Васил Общ раздел за MIPS-приемници 0 10-12-2014 09:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.