The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 30-10-2023
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от digimp Вижте мненията
Намерих някакво много смахнато радио.
В безплатният BASIC режим всичко си му е наред и няма реклами.

Ще оцелеем и без YouTube!


https://www.internet-radio.com/



https://online-radio-bg.com/


https://apkpure.com/%D1%80%D0%B0%D0%...garia/download


https://apkmody.io/apps/radio-fm/history/w6XGK61Zzi
Отговори с цитат
  #42  
Стар 30-10-2023
Малкия Мук Малкия Мук е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 140
Благодари: 11
Получил благодарност:
43 пъти в 32 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От няколко години си плащам тубата и не се занимавам с гимнастики. Ползвам я ежедневно на всякакви устройства с всякакви операционни системи.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 30-10-2023
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране Какво ще се прави с YouТube ?

Цитирай:
Първоначално написано от ogibo Вижте мненията
Не съм ползвал stremio и си направих регистрация преди малко. То за да гледаш филми трябва да имаш регистрация в нетфликс или за ябълката и така нататък. Така че не виждам какво обезсмисля stremio-то. Може в моя телевизор да е грешката, та ако може малко насоки за stremio.

Инсталирай си добавките за торенти и каталози те са от community (torrentio rarbg ) Торентите не се теглят а се гледат в реално време. Конфигурирай си кои каталози да ти тегли и до възможността да гледаш с абонамент ще ти се появят и торентите подредени по качество и брой сийдъри. Всичко го има в 4к и Долби атмос най-важното е съдържанието на каталозите което не е ограничено по географско местоположение. Тоест ще гледаш неща които тук не се предлагат с абонамент и регистрация в България при една и съща услуга.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на турбо за този полезен пост
ogibo (30-10-2023), Гадьо (30-10-2023)
  #44  
Стар 30-10-2023
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 825
Благодари: 314
Получил благодарност:
188 пъти в 135 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за насоките. Нещо не ми се получава. Не откривам community (torrentio rarbg ). Имам инсталиран Torrent Catalogs addon но когато реша да пусна филм, не ми дава избор и си тръгва от нетфликс примерно.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 30-10-2023
Гадьо Гадьо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 448
Благодари: 53
Получил благодарност:
303 пъти в 153 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ogibo Вижте мненията
Благодаря за насоките. Нещо не ми се получава. Не откривам community (torrentio rarbg ). Имам инсталиран Torrent Catalogs addon но когато реша да пусна филм, не ми дава избор и си тръгва от нетфликс примерно.

И аз не откривах torrentio в добавкте, за това го добавих на ръка и се получи.
Горе в ляво има бутон + Add Addon и добавяш https://torrentio.strem.fun/manifest.json
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Гадьо за този полезен пост
ogibo (30-10-2023), турбо (30-10-2023)
  #46  
Стар 30-10-2023
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 825
Благодари: 314
Получил благодарност:
188 пъти в 135 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Стана, благодаря и на двамата.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ogibo за този полезен пост :
турбо (30-10-2023)
  #47  
Стар 30-10-2023
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,076
Благодари: 69
Получил благодарност:
594 пъти в 305 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Инсталирай си добавките за торенти и каталози те са от community (torrentio rarbg ) Торентите не се теглят а се гледат в реално време. Конфигурирай си кои каталози да ти тегли и до възможността да гледаш с абонамент ще ти се появят и торентите подредени по качество и брой сийдъри. Всичко го има в 4к и Долби атмос най-важното е съдържанието на каталозите което не е ограничено по географско местоположение. Тоест ще гледаш неща които тук не се предлагат с абонамент и регистрация в България при една и съща услуга.
Като алтернативен начин аз лично ползвам тройната комбинация NUM+TorrServeMatriX+Kodi.
Технологията е същата като обяснената по-горе, само че се ползва най-добрият медия център с бонус добавките му bg subs+subloader и се уреждаш с автоматично сваляне и зареждане на субтитри по твой избор.
Предимствата на моята комбинация е отличната работа на коди с хардуерните кодеци и автофреймрейта плюс автоматизирания процес.
Става и коди с елементум, но там базата филми е по-бедна. За съжаление пак опираме до малкия недостатък... комбинацията ми работи под андроид. Другите OS пренебрегвам умишлено в употребата им.
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на uniqad за този полезен пост
digimp (30-10-2023), Venlancellot (08-11-2023), турбо (30-10-2023)
  #48  
Стар 30-10-2023
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Отнесохме се от тубата но благодаря за споделената комбинация. Задължително ще прочета за елементите от твоята комбинация които не са ми познати. И аз изполвам коди с elementum там най-ми пасва интеграцията с jacket (понеже може да се добавят тракери с покани). Интерфеса на stremio това там ми допада през коди не е толкова добре направен направен пък и малко по-тежко работи. Но там си има екстри (коди) като pvr клиенти които ми трябват за да гледам от сателитната антена.
Jacket работи и през stremio но само на бокс аз пробвах външен не стана. Както и да е дори свободните тракери вършат работа там. Което няма сийд се гледа на Коди.

За андроида си прав много масов стана и има много приложения, за хобито и достъп до всякакво съдържание е перфектен (в случая да те отърве от досадните реклами в тубата).
Дано хакнат скоро и dvb-api на телевизорите с андр.

Вярно инвестира се време в конфигурации и проби но пък спестените пари и познания могат да се използват за друго. То вече всеки иска абонамент за всичко дали съдържанието става или не важното е да ти вземат парите и целта им е по възможност да предплатиш за да си вържат планираните продажби. Всеки сам си решава естествено който не му се занимава да ръчка си плаща, хубаво е че и има за всеки вкус и желание.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на турбо за този полезен пост :
digimp (30-10-2023)
  #49  
Стар 30-10-2023
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,076
Благодари: 69
Получил благодарност:
594 пъти в 305 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Дано хакнат скоро и dvb-api на телевизорите с андр.
Ако имаш предвид да ги хакват заради рекламите в тубата, вече споменах за перфектното приложение smart tube next, което работи и на телевизори с андроид и не е нужно устройството да е руутнато за да работи.
Самите андроид телевизори дори от китайските марки са гугъл сертифицирани и ще бъде автогол да си загубят сертификацията заради тъпото желание да се руутнат. За тази цел хората са измислили тв боксовете. Евтини и перфектни за експерименти и начесване на крастата...
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на uniqad за този полезен пост
digimp (30-10-2023), tiefighter (01-11-2023), турбо (30-10-2023)
  #50  
Стар 30-10-2023
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Аз съм с телевизор да за тубата няма нужда от root само си теглиш приложението през downloader app Имам само един въпрос и се извинявам на останалите за off topic (обещавам да задам последващи въпроси в темата за целта) Освен възможността за използване на custom images които идват с доста пипнати неща и оптимизации предполагам като достъп до dvb-api за какво би препоръчал root Андроид? От страна за използване на приложения извън маркета sideload на мен ми върши идеална работа и на телевизора и на chromecast 4k
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
youТube, какво, ПРАВИ, се, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какво точно прави мултистрийм? КИРО-РОКИ ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 83 17-11-2019 14:24
Как да накарам MediaPlayer-а да не прави.... avtosat DREAMBOX 0 18-10-2014 22:55
Така се прави НСБОБ ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 28-10-2012 21:03
БСП ЩЕ СИ ПРАВИ ТЕЛЕВИЗИЯ Джак EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 5 18-03-2012 23:38
как се прави сантабанта КОНВЕРТОРИ 7 07-04-2010 21:03


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.