The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 09-07-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
А бюджетът право или обратно пропорционален става?
Сам си отговори Филипса е за 839лв, за повече пари вземаш Панасоник Фул НД
Май доста от пишещите не са виждали 4К матрица
Отговори с цитат
  #52  
Стар 09-07-2015
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Серхио Агуеро Вижте мненията
При равни всички други характеристики - трябва да е правопропорционална - повече пиксели - по-качествена матрица - по-качествено изображение.
Е да де , след като струват еднакво дали е много качествен тоя 4К тв ?
Отделно , че за Филипс от няколко години е трудно да кажеш ,че е Филипс и в който форум в Европа да влезеш е пълно с "доволни" клиенти - основно от софтуера и качеството на изработка ...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 09-07-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Е да де , след като струват еднакво дали е много качествен тоя 4К тв ?
Отделно , че за Филипс от няколко години е трудно да кажеш ,че е Филипс и в който форум в Европа да влезеш е пълно с "доволни" клиенти - основно от софтуера и качеството на изработка ...
Бла, бла, бла .... Ако си се прецакал и наскоро си си взел Full HD вместо Ultra HD, явно си се прецакал , но не го преиначавай като разумен избор
Прецакания си е прецакан, а другия друг

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Морски, и не забравяй като си взимаш 40 инчовия модел с него да си поръчаш и един бинокъл, ако нямаш запаси от бинокли от професията вкъщи, де
Цец0, май бъркаш 4К с HD Ready
То е както Канада и канализация
Ако е за смартфон, какво би избрал, само не казвай Нокия.
Давай за телефоните, другото го остави на останалите

Последно редактирано от yavor1 : 09-07-2015 на 17:22
Отговори с цитат
  #54  
Стар 09-07-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Сам си отговори Филипса е за 839лв, за повече пари вземаш Панасоник Фул НД
Май доста от пишещите не са виждали 4К матрица
Виж, никой не спори, че няма предимства. Като начало технологията тепърва навлиза, а в България кой знае кога ще се види такъв канал с нормално съдържание при оператор. Все си мисля, че за 4k, ще трябва сериозен процесор, та в тоя ред на мисли... ...Освен 4k матрица, съм виждал много Филипси и ако трябва за себе си да избирам, пак ще взема Панасоника, ако ще да не е 4k.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 09-07-2015
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз че често купувам тв е отделен въпрос ( като ми затрябва ще взема такъв) , но моето мнение за 4К (а и в частност за "Филипс") вече го казах ... Всеки си решава според възприятия и потребности (и бюджет) , ама и пусналия темата вече е взел решението (както винаги съвсем различно на предложенията) , та всичкото писане вече е без особен смисъл ...
Отговори с цитат
  #56  
Стар 09-07-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Цец0, май бъркаш 4К с HD Ready
То е както Канада и канализация
Ако е за смартфон, какво би избрал, само не казвай Нокия.
Давай за телефоните, другото го остави на останалите
Дали е HD Ready, дали е 4K 40-те инча винаги ще си останат 40 инча, това имах предвид когато си направих майтапа за бинокъла, но очевидно изобщо не загря майтапа.... И май пак много насериозно започнахме да се вземаме и да бъдем последна инстанция във всеки спор ми се струва... Така да бъде, варвай си и жив и здрав бъди
Отговори с цитат
  #57  
Стар 09-07-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Дали е HD Ready, дали е 4K 40-те инча винаги ще си останат 40 инча, това имах предвид когато си направих майтапа за бинокъла, но очевидно изобщо не загря майтапа.... И май пак много насериозно започнахме да се вземаме и да бъдем последна инстанция във всеки спор ми се струва... Така да бъде, варвай си и жив и здрав бъди
Не му знаем на колегата помещението, пак ще цитирам Дрим, който вместо 60" си взе 55" и споделя че е постъпил правилно ! Трябва да се обобщават мненията и да се направят съответните изводи, е ако това за теб е последна инстанция, ами така да бъде


Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Виж, никой не спори, че няма предимства. Като начало технологията тепърва навлиза, а в България кой знае кога ще се види такъв канал с нормално съдържание при оператор. Все си мисля, че за 4k, ще трябва сериозен процесор, та в тоя ред на мисли... ...Освен 4k матрица, съм виждал много Филипси и ако трябва за себе си да избирам, пак ще взема Панасоника, ако ще да не е 4k.
Офф, какви 4К предавания, по твоята логика трябва кинескопи да се купуват
Дори и на кабела да си пуснеш 4К тв-то ще е по-добре, по простата причина че има 4 пъти повече пиксели на мм2 и картината естествено ще е по-добра, алгоритъма за апроксимация не е кой знай какъв, но ефекта, както правилно сподели Дрим е потресаващ
Ти си си направил избора, друг също, но форума е за споделяне и указания за бъдещи купувачи , а те каквото си решат, но не е аргумент "пак ще взема Панасоника, ако ще да не е 4k" това е защита на твоя избор, което няма нищо общо с техническите параметри и световните иновации
Изказванията на някои колеги е мноого провинциално, от вида: Те такова животно нема, казал Вуте като видял жирафа

Последно редактирано от yavor1 : 09-07-2015 на 18:10
Отговори с цитат
  #58  
Стар 09-07-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Яворе, каква моя логика, какви си ги смучиш, без изобщо да съм имам нещо подобно предвид? Майтапа за 40-те инча го казвам, защото лично според мен този размер отдавна е прекалено малък, без значение от това предавания с каква резолюция гледаш на тях. Аз моя избор съм го направил още миналата година, когато това модерно 4К беше още бледа сянка. Добър, лош, избора е мой. За разлика от други хора съм далеч от принципа на доста хора, които купят ли нещо това стана задължително най-доброто на пазара.
Каквото си хареса човека, това да си купи.
Препоръчал си 4К, ок, не го е решил, не го е купил.
Но хайде не бъди толкова ехиден в коментарите си след това.
Няма нужда.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Цец0 за този полезен пост
yavor1 (09-07-2015), Дедал (09-07-2015)
  #59  
Стар 09-07-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Яворе, каква моя логика, какви си ги смучиш, без изобщо да съм имам нещо подобно предвид?
Чети по-внимателно, отговорил съм на два поста, теб не те засягам , камо ли логиката ти да коментирам, няма място за коментар защото не знаем за къде ще му е тв-то, не че в спалнята ми 42" ми малее, ама това е персонално решение.
Темата бе за 40" тв-та"Кой от двата Филипса ", почна се от 830лв и в един момент на 1500лв се достигна в стремежа на някои колеги да наложат собствения си избор и становище

Последно редактирано от yavor1 : 09-07-2015 на 18:42
Отговори с цитат
  #60  
Стар 09-07-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Не му знаем на колегата помещението, пак ще цитирам Дрим, който вместо 60" си взе 55" и споделя че е постъпил правилно ! Трябва да се обобщават мненията и да се направят съответните изводи, е ако това за теб е последна инстанция, ами така да бъде


Офф, какви 4К предавания, по твоята логика трябва кинескопи да се купуват
Дори и на кабела да си пуснеш 4К тв-то ще е по-добре, по простата причина че има 4 пъти повече пиксели на мм2 и картината естествено ще е по-добра, алгоритъма за апроксимация не е кой знай какъв, но ефекта, както правилно сподели Дрим е потресаващ
Ти си си направил избора, друг също, но форума е за споделяне и указания за бъдещи купувачи , а те каквото си решат, но не е аргумент "пак ще взема Панасоника, ако ще да не е 4k" това е защита на твоя избор, което няма нищо общо с техническите параметри и световните иновации
Изказванията на някои колеги е мноого провинциално, от вида: Те такова животно нема, казал Вуте като видял жирафа
Идея нямам защо, но приемаш всичко много лично и много навътре. Ми не съм съгласен с мнението ти и толкова. Не искам ти да приемаш моето. К'во толкова? Колегата каквото прецени ще си отсее и ще купи каквото реши. Що се палиш толкова, не знам... Кой в тоя форум има Филипс и е доволен, освен теб? Всеки ги плюе, само ти с това 4k...
Сериозно, колко колеги имат Филипс и им се струва нормален като бързина, менюта и т.н.?
Не е заяждане, питам! Преди да си се засегнал.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
двата, Кой, от, Филипса


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кой от двата е за предпочитане? кремена кънчева ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 21 25-11-2014 22:20
Кой от двата модела да избера ? Venlancellot ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 4 14-04-2013 20:15
Кой от двата е по-добър Змей ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 65 09-11-2012 23:38
кой от двата мотора гогатааа МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 2 12-02-2012 18:03
кой от двата HD приемника mimetomm HDTV дискусии 11 17-01-2011 19:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.