The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 05-03-2013
АйЕсПи АйЕсПи не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Мнения: 4
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Unhappy LG Smart TV 3D ready model 37LM6205 ПРОБЛЕМ

Здравейте, току що се регистрирах във форума с цел да споделя своя проблем от последните часове свързан с телевизора, чийто марка и модел съм написал в заглавието. Нека карам по същество.
Проблемът е в това, че след като го купих днес и си го закарах вкъщи, включих го в тока след това свързах HDMI кабела на цифровия приемник и цифровата телевизия си тръгна отма, но след известно време докато си разцъквах в менюто с приложения си включих и лан кабела в тв-то за Интернет и влязох във Фейсбук, тук идва и частта с проблема. При пускането на Фейса ме предупреди, че трябва да се обнови за да мога да вляза, съгласих се аз и започнаха да зареждат едни проценти, оставих го и отидох за малко в другата стая. След 1-2 мин. се връщам и го гледам изгаснал и му премигва долу в дясно деодчето, след което изгасна и това бе края. Какво ли не опитвах да направя за да го подкарам, но уви, изключих го от тока и изчаках известно време - не става, изключих и HDMI-я на приемника, свързах лаптопа чрез HDMI след това с RGB кабела и с това не стана, изчетох всички ръководства и наръчници, рових се из форумите(включително и тук).

Смятам да го върна утре в магазина и да го погледнат.
Пиша тук с надеждата да ми дадете надежда, че не е нещо сериозно, а някоя моя глупост по невнимание, за да не се налага да си усложнявам живота. Приемам всякакви съвети и предложения.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 06-03-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Отиваш в магазина, без да обясняваш какво си му разрешавал да прави, нищо! Казваш пуснах го, работи 15мин. и после загасна. Нося ви го, искам нов. Чисто нов е, ще го пишат дефектен и толкова. Взимаш си новия и не правиш ъпдейти. Ъпдейти с флашка през USB, поне според мен. И то в краен случай. Ако си работи коректно, хич не го закачай.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
АйЕсПи (06-03-2013)
  #3  
Стар 06-03-2013
Аватара на Kosme
Kosme Kosme не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Местоположение: Нowhere City
Мнения: 256
Благодари: 128
Получил благодарност:
40 пъти в 33 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от АйЕсПи Вижте мненията
Здравейте, току що се регистрирах във форума с цел да споделя своя проблем от последните часове свързан с телевизора, чийто марка и модел съм написал в заглавието. Нека карам по същество.
Проблемът е в това, че след като го купих днес и си го закарах вкъщи, включих го в тока след това свързах HDMI кабела на цифровия приемник и цифровата телевизия си тръгна отма, но след известно време докато си разцъквах в менюто с приложения си включих и лан кабела в тв-то за Интернет и влязох във Фейсбук, тук идва и частта с проблема. При пускането на Фейса ме предупреди, че трябва да се обнови за да мога да вляза, съгласих се аз и започнаха да зареждат едни проценти, оставих го и отидох за малко в другата стая. След 1-2 мин. се връщам и го гледам изгаснал и му премигва долу в дясно деодчето, след което изгасна и това бе края. Какво ли не опитвах да направя за да го подкарам, но уви, изключих го от тока и изчаках известно време - не става, изключих и HDMI-я на приемника, свързах лаптопа чрез HDMI след това с RGB кабела и с това не стана, изчетох всички ръководства и наръчници, рових се из форумите(включително и тук).

Смятам да го върна утре в магазина и да го погледнат.
Пиша тук с надеждата да ми дадете надежда, че не е нещо сериозно, а някоя моя глупост по невнимание, за да не се налага да си усложнявам живота. Приемам всякакви съвети и предложения.
Колега имам същия телевизор само че е 42LM620S не е с 5 накрая модела, а S . Направих му същия ъпдейт през лан всичко си мина коректно при мен. Изгасна си след като даунлоадна фирмуъера и стоя така няколко секунди - след това "изгря". Мисля че си за сервиз.
__________________
Offset-120 см., LNB Hirschmann 0.3db, Amiko DM3800, Golden Interstar XPEED LX1, TV Samsung 55H6410, LG 42LM620s
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Kosme за този полезен пост :
АйЕсПи (06-03-2013)
  #4  
Стар 06-03-2013
АйЕсПи АйЕсПи не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Мнения: 4
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Thumbs up

Добър вечер! Занесох го в магазина и след като се увериха, че проблемът е налице го взеха и казаха, че ще трябва да изчакам най-късно до другия четвъртък, защото нямали в наличност в града и ще трябва да пътува от София.
ПП: Колега как върви по принцип ТВ-то, доволен ли си? Интересно ми е и как се справя с възпроизвеждането на 3Д-то (то зависи и от самия филм и цаките де, но все пак... )
BTW цаките, които ги дават с тв-то добри ли са? Задавам всички тези въпроси, защото така и не успях да го тествам и да му се порадвам, а сега мога да се подготвя и да знам какво ме чака.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 06-03-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,954
Благодари: 3,709
Получил благодарност:
1,721 пъти в 1,137 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре си е 3Д-то , много е важно самия филм да е сниман в 3д и да е направен с добри 3Д ефекти , че повечето са пълна скръб . Така и така си го върнал , вземай поне 42" .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 06-03-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ооо, задължително 42, ако му позволява бюджета де.
Сега виждам, че е 37 инча. Ако в магазина имат по-голям, направо доплати и вземи 42-ка.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 06-03-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,954
Благодари: 3,709
Получил благодарност:
1,721 пъти в 1,137 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тя м/у 37" и 42"-я модел разликата е 50 лв .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 07-03-2013
АйЕсПи АйЕсПи не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Мнения: 4
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То хубаво, ама стената в кухнята не го позволява, а и стаята е малка. Идеално си пасва 37-цата, даже малко му е множко ама айде. Ако беше за хола, сигурно и 47 можеше да е ама някой друг пат. Умишлено си взех за кухнята, защото в хола а.к.а - спалнята не стоя, докато в кухнята а.к.а - всекидневната съм постоянно.

Последно редактирано от АйЕсПи : 07-03-2013 на 01:28
Отговори с цитат
  #9  
Стар 07-03-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Бутни някой шкаф или го премести
Сериозно - измери и ако можеш натъпчи по-големия. С 37 ще свикнеш точно за 10 дни и после ще ти малее.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 07-03-2013
Аватара на Kosme
Kosme Kosme не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Местоположение: Нowhere City
Мнения: 256
Благодари: 128
Получил благодарност:
40 пъти в 33 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от АйЕсПи Вижте мненията
Добър вечер! Занесох го в магазина и след като се увериха, че проблемът е налице го взеха и казаха, че ще трябва да изчакам най-късно до другия четвъртък, защото нямали в наличност в града и ще трябва да пътува от София.
ПП: Колега как върви по принцип ТВ-то, доволен ли си? Интересно ми е и как се справя с възпроизвеждането на 3Д-то (то зависи и от самия филм и цаките де, но все пак... )
BTW цаките, които ги дават с тв-то добри ли са? Задавам всички тези въпроси, защото така и не успях да го тествам и да му се порадвам, а сега мога да се подготвя и да знам какво ме чака.
Здравейте, в линка по долу помествам едно ревю на български на въпросната серия телевизори на LG тука с 47 инчо вариант.
http://televizorbg.blogspot.com/sear...9E%D0%A0%D0%98

не познавам автора на ревюто но явно LG марката като цяло не му се нрави...фен е на Panasonic.

Относно моето мнение телевизора е добър...с изключение, като че ли в десния край на зелен цвят (футболен терен) подсветката леко "поддава" има по светъл отенък.Всички други функции са си наред и е забавление наистина да го разцъкваш.
Относно 3д-то - Sky 3D UK, DE, IT се виждат прекрасно в 3D.
__________________
Offset-120 см., LNB Hirschmann 0.3db, Amiko DM3800, Golden Interstar XPEED LX1, TV Samsung 55H6410, LG 42LM620s
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
37lm6205, 3d, lg, model, ready, smart, tv, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продава се - Raspberry Pi - ARM GNU/Linux box model B slavi99 Приключили продажби 8 03-03-2013 18:04
Samsung Model : UE32D4000NW Nicky ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 6 05-02-2013 09:19
Проблем с 40" ES8000 Series 8 SMART Full HD LED TV кококо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 5 29-12-2012 13:17
Продава се - Raspberry Pi - ARM GNU/Linux box model B slavi99 Приключили продажби 3 11-09-2012 00:41
Viewers would support ITV pay model сат-инфо Новини 0 04-08-2009 12:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.