The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15-07-2013
И.Дим И.Дим не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Несъвместими NB2020A + LG 42LA691S ???

Преди 2 дена си взех промоцията от техномаркет, този телевизор (LG 3D LED 42LA691S) и подарък към него LG sound bar NB2020A. Обаче като ги свързах чрез единствения изход на sound bar-a (optical digital audio) неискат да работят заедно с телевизора. Или тонколонките на телевизора се чуват или sound bar-a. Никаде в менютата не намерих как да ги подкарам заедно да се чуват. Чакам идеи и съвети какво да правя.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15-07-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,954
Благодари: 3,709
Получил благодарност:
1,721 пъти в 1,137 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То целта е саундбар-а да замени мизерните колонки в тв (не че и неговите са нещо особено ) - нещо не мога да схвана идеята да работят едновременно - най-малкото ще има разминаване .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16-07-2013
Gena_Bs Gena_Bs не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 330
Благодари: 46
Получил благодарност:
84 пъти в 58 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Работят само колоните на ТВ или само Soundbar. Няма възможност за едновременна работа. Така, че няма несъвместимост!
Ако искаш по-силен или 5.1 ще се наложи да си купиш или домашно кино или receiver с озвучителни тела отделно. Друг вариант са активни колонки за PC, но евтините нямат безжично дистанционно. А дори и да имат такова, от това на ТВ няма да могат да се управляват.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17-07-2013
И.Дим И.Дим не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
То целта е саундбар-а да замени мизерните колонки в тв (не че и неговите са нещо особено ) - нещо не мога да схвана идеята да работят едновременно - най-малкото ще има разминаване .
Да, но се оказа, че "мизерните колонки" се чуват много по добре от soundbara по простата причина, че имам настройки за тях в телевизора т.е. 5-6 подбрани режима (кино,музика,игра и т.н.) + ръчен еквалайзер. А soundbara е по силен като мощност спор няма, но качеството не е на ниво.

В другата стая имам един по стар самсунг който свири заедно с уредбата и няма разминаване в звука, но е свързан с коаксиална двойка.
Все още немога да проумея как немогат да свирят заедно, и за какво са я направили тази промоция изобщо. Какво да я правя тази пръчка сега като не ми върши работа.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17-07-2013
kad kad не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 5
Благодари: 10
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте , имам 42 LG LM 660S,купен преди нова година на промоция заедно със LG sound bar , но при мен няма проблем да си пусна звука заедно или поотделно, регулира се от малкото дистанциооно и си работи перфектно,пробва ли от малкото дистанциооно ?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
42la691s, lg, nb2020a, Несъвместими


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.