The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > За форума > Искам !

Искам ! Място да споделите какви промени желаете - нови раздели, емотиконки, смяна на вашия ник или др.

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #13  
Стар 16-11-2015
Digital + Digital + не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Nov 2015
Местоположение: София
Мнения: 16
Благодари: 17
Получил благодарност:
7 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянБГ Вижте мненията
Яворе аз питам за да си спестя 2 седмици четене на 5 форума а не защото ме мързи. Накрая пак ще си реша проблема сам както стана и със настройките на Астрата за която бях пуснал тема. За тебе всеки който попита ли е трол ? Има ли един свестен човек в тоя форум да каже:Илияне иди и си купи ей тоя модел и ще работи със модулите Мтел,Виваком без да имаш проблем. аз ако имах пари за VU+ от 500 лева нямаше да ви питам изобщо. Масово онлайн магазините са заредили с GOLDEN INTERSTAR и имат по 3-4 модела от читавите марки дето не са ми в бюджета . Четох за тоя модел и ядовете дето има със софтуера около него GOLDEN INTERSTAR VOYAGER 2
Дайте ми аналог на тая пръчка дето работи стабилно и няма да ви занимавам повече с глупости. Другото което гледам е тоя модел EDISION PICCOLLO 3in1 Plus CI и пише ,че има Ci+ съпорт ама как работи в действителност ? Търся си чисто нов приемник с 2 години гаранция а не спукан от гледане и префлашване без гаранция.
EDISION PICCOLLO 3in1 Plus CI работи с CI+ модулите на Виваком, на Мтел, както и с CI+ модула и картата на NTV+. Също така работи с карти на близу, мсат и други които ползват conax - директно в четеца на приемника, а за Грифин работи пак през CI слота с карта и CAM модул Грифин.

Ако мислиш да махнеш вивакомския и да гледаш/стримваш пак виваком от линукс приемник няма да се получи това което искаш. От друга страна приемниците без линукс не са особено добри при стрийминга
__________________
www.satshop-bg.com - Магазин за сателитни системи и компоненти.
Приемници, Конвертори, Антени, DiSEqC ключове, Мултиключове
Hellas Estates - Продажба на недвижими имоти в Гърция

Последно редактирано от Digital + : 16-11-2015 на 14:32
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
какво, ми, полезно, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какво се случва на тор?! BULLET ДИРЕКТНИ ИЗЛЪЧВАНИЯ 3 15-11-2012 14:52
Полезно за LG LCD TVs Valio ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 10-12-2011 20:48
Какво е отворен код и с какво е различен Rabin ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 14 23-05-2011 11:05
Какво е това същество и за какво се бори?! Иван Атанасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 10 28-12-2010 23:41
DB 800 HD какво искаме от него и какво той може !? koko313 DREAMBOX 21 07-06-2010 19:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.