The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 07-11-2012
Кайен Кайен е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 857
Благодари: 60
Получил благодарност:
352 пъти в 215 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране 4D

По повод 16млн цвята на Филипс в един форум беше написано: PHILIPS, please, name them!

А колкото до ЛАН-а в крушките, май идеята не е Вие да се свързвате, по-скоро ТЕ да се свързват с Вас.

Последно редактирано от Кайен : 07-11-2012 на 08:57
Отговори с цитат
  #32  
Стар 07-11-2012
Бай Джейсън Бай Джейсън не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 207
Благодари: 37
Получил благодарност:
102 пъти в 58 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Валчо, общите възклицания могат да се разглеждат не само в общ контекст. Постът на Дедал коментира пост за крушки, не за круши все пак. Или поне аз така го разбирам.
Ако ти имаш правото на коментар, същото има и Дедал, хайде, мен ме остави, свикнал съм все да ми се казва да си затварям устата, че всички останали разбират и аз никога и от нищо не отбирам. Още от същия тоя техникум, партийните секретарки ми бяха писнали до козирката.
Впрочем, всички багрила в химическите фотоматериали (негативно-позитивен и реверсивен процес) са жълто, пурпур, синьозелено. Сигурно съм адски демоде, ама що, по ягодите, тогава ни казваха, че тия били допълнителните цветове, а не основните, не знам. Много съм прост и тва си е. Но все пак имам теория, че колкото повече различни системи и названия се създават за едно и също нещо, толкова повече хора показват колко е различно всичко, дето всъщност е базирано на едно и също.
П.П. Не го възприемай като подмазване, ама иначе имам голям респект към нещата, които пишеш, да знаеш Това всичкото е за забавление все пак

Последно редактирано от Бай Джейсън : 07-11-2012 на 10:12
Отговори с цитат
  #33  
Стар 07-11-2012
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,945
Благодари: 3,693
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какво има да се коментира - поста е писан след друг , в който се описва как от три източника на светлина с цветове различни от използваните до сега във всички останали подобни устройства (ама го написах и аз ) , ще се визуализират всички останали цветове - честно казано искам да видя как ще стане на практика .Печата е нещо друго . А и Шарп също имат зелен пиксел , а не само червен ,син , жълт .
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
apple, бизнеса, влезе, крушки


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нови "облачни" услуги от "М-Тел" за бизнеса ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 21-10-2011 01:48
Пакет от "облачни" услуги за бизнеса от "М-Тел" ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 27-06-2011 16:51
Не изхвърляйте старите ел крушки Васил Дъра-Бъра 0 08-01-2011 10:57
Успех в Бизнеса Ники Дъра-Бъра 12 05-10-2009 00:38
KidsCo влезе и в гръцкия пазар berks Новини 0 28-05-2009 20:02


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.