The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #3271  
Стар Преди 4 дни
швепса швепса е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 481
Благодари: 80
Получил благодарност:
230 пъти в 139 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от archibal Вижте мненията
Странно как с каналите на Макс Спорт няма проблеми, а вечно с каналите на Нова
Ще имат съвсем скоро. Договора с а1 е изтекъл преди година. Виж сем. Да не говорим , че с maxsport1 нямат договор. До месец и те ще спрат ако не подпишат нов и не си платят за година назад с а1. Арабите ще доплатят спътника и ще го закарат на друга позиция преди да закупят ЮнайтедГруп.
Отговори с цитат
  #3272  
Стар Преди 4 дни
Аватара на Дзмей
Дзмей Дзмей не е на линия
Тотален наблюдател
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 161
Благодари: 80
Получил благодарност:
64 пъти в 28 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има нещо много гнило в цялата работа, защото аз лично си спомням Ники Дойнов как натърти в една централна емисия как "дружеството НЕ-О-САТ", (хубаво го провлачи, да не стане грешка), излъчвало програмите на Нова без да има право на това.

Въпросната случка беше преди повече от година, ако паметта ми не ме подвежда, (някъде около No cert драмата) , а може и по-отдавна да е било! И сега, аз, който съм просто потребител, очаквах още на следващия ден каналите да спрат, обаче те не спряха!

И така до онзи ден. Спряха и канали, които мен ме интересуват, а не мисля, че са на Нова (NG например) . И се питам, като не са имали Неосат права, Нова къде спаха толкова време и защо няма заведени дела?

Как става тоя номер да излъчваш на сателит толкова време съдържание без права, че и да продаваш допълнително спортен пакет, за който нямаш права??? 2024 година в ЕС! Това е абсолютно несериозно и аз няма как да повярвам, защото ще ги изядат с парцалите ако е вярно! Дори и само NG да е било!

Затова съм склонен да мисля, че Неосат няма как да са такива леваци и да допуснат такава грешка. По-скоро са трън в очите и не "пеят в хора". Да, бавят модулите вече 100 години, но подходиха с безпрецедентно качество и без договори, т.е с уважение към потребителя. Предложиха пакети с резонни цени и възможности за комбиниране както аз искам, а не някаква кифла да ми обяснява как това с това не може.

Нова и ьТв са компрометирани и удариха дъното още с уволнението на Ани Цолова и с изстрелването на едни рядко щастие в политиката.
__________________
1.9e Neosat, 2.4mCM, Triax TTW006; 13E 1.0mCM, Triax TTWD; 9e 80cm, Inverto BU; ZgemmaH9 twin, ZHD 210
Отговори с цитат
  #3273  
Стар Преди 4 дни
ceco2000 ceco2000 е на линия
без титла
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 553
Благодари: 295
Получил благодарност:
198 пъти в 144 поста
Сваляния: 154
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Мача е игран и преди. Който помни тотал тв това става и сега, тогава бяха бТВ сега нова. Какво стана с тотал, тотал щета.
Отговори с цитат
  #3274  
Стар Преди 3 дни
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,413
Благодари: 1,048
Получил благодарност:
1,053 пъти в 688 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Интересно как неосат са ощетените в случая. Представете си че каналите не са канали, ами сирене, Влизате в мандрата на чичо гошо, дето сиренето му струва 100 лв - той си решава колко да го продава - и вие му правите предложение, че ще му дадете 10 лв на кило, чичо гошо ви казва, че сиренето струва 100 лв , и ще ви го даде на 100 лв, а вие му казвате, не бе, аз ще ти дам 12 лв, и той пак ви казва, че сиренето му струва 100 лв щото е от шарената крава, ама вие - нее, ние сме от стара коза яре, и ви даваме 10 лв на килограм . Ама докато си говорим за това сирене, вие взимате от чичо гошо сирене без той да знае, и почвате да го продавате на 30 лв на клиентите си, и изведнъж чичо гошо се усеща че му крадете сиренето и ви спира кранчето, и вие викате, че сте жертва, щото неговото сирене за 100 лв не ви го дава за 10 лв... Кои сте вие, че ще казвате на чичо гошо колко да му струва сиренето ?

ВАЖНО - Абстрахираме се от цената на НОВА - не е тя важната в случая. Като не ти отърва цената, не пускаш канала, а не го крадеш и взимаш пари за него - с тази компенсация неосат доказват, че най-малкото са взимали по 1.20 на месец за тези канали!
Няма как да е така примера със сиренето е неудачен
Нова не излъчва само съдържание а и реклами че и музика новата дойна крава.

Нова иска бройка клиенти на таз бройка определя цена + цена за ХД съдържанието, нищо че оператора не ползва СД мазлоча.
Нова е собственост на юнаитетгруп който е собственик на виваком
Виваком се изгаври с клиентите на Булсатком /и останалите придобити оператори/ и им дигна цените на базата на какво?
При така създалия се отлив на клиенти те се наливат при единствената алтернатива на безсрочни договори за сат телевизия Неосат
Така УГ решава да ги фалира и да си ги върне клиентите, или поне така си мисли
Не го прави това с А1 само заради малоумните им спортни канали, ама що и те да не се махнат.
КРС КЗП спят дълбок сън, както и при дъмпинговите цени от 3 лева на месец.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на 111111 за този полезен пост :
Глаголица (Преди 2 дни)
  #3275  
Стар Преди 3 дни
dwes dwes не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Пирдоп
Мнения: 25
Благодари: 3
Получил благодарност:
5 пъти в 3 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 0
Talking

С това си поведение нямя да привлекат повече абонати а на против ще възродят селските кабеларки де им не дреме и пускат FTA на DVB-C всичко де свалят от BIX
__________________
Edision Piccollino LED/Click 100-23.5e,36e,42e/Click 65-39e/Samsung UE32EH5000
Отговори с цитат
  #3276  
Стар Преди 3 дни
милстан милстан е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Местоположение: Ямбол
Мнения: 288
Благодари: 195
Получил благодарност:
100 пъти в 73 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dwes Вижте мненията
.. селските кабеларки де им не дреме и пускат FTA на DVB-C всичко де свалят от BIX
Как се сваля от BIX без договор с телевизията, може и налични.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на милстан за този полезен пост
111111 (Преди 1 ден), uplevel (Преди 3 дни)
  #3277  
Стар Преди 3 дни
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Трябва да имаш договор за 1 от телевизиите предоставяни през BIX, за да свалиш целият мултикаст. Отделно има достатъчно други доставчици, които ще ти предоставят целият мултикаст, ако си платиш за свързаност с тях, не е много сложно.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
uplevel (Преди 3 дни)
  #3278  
Стар Преди 3 дни
Сателайт Сателайт не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Мнения: 160
Благодари: 6
Получил благодарност:
19 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От Петъка насам телефоните не се вдигат изобщо, да не би Заяков сега мисли да обяви в несъстоятелност дружеството.Много тъпо ще е честно казано, ако последва съдбата на Тотал Тв, а абонатите които са предплатили изгарят и те , дано не е така!
Отговори с цитат
  #3279  
Стар Преди 3 дни
Аватара на бендо
бендо бендо е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: София
Мнения: 2,293
Благодари: 1,421
Получил благодарност:
556 пъти в 391 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз мисля,че на спътника ша пъкне нов играч
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на бендо за този полезен пост
demmlik (Преди 1 ден), uplevel (Преди 3 дни)
  #3280  
Стар Преди 3 дни
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,285
Благодари: 124
Получил благодарност:
628 пъти в 329 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Трябва да имаш договор за 1 от телевизиите предоставяни през BIX, за да свалиш целият мултикаст.
Искаш да кажеш , че понеже всеки има договор с бнт и може да си вземе всичко останало ??? Сериозно ли си вярваш , че става точно по този начин ?
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mistor за този полезен пост
111111 (Преди 1 ден), милстан (Преди 2 дни)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
neosat, БЪЛГАРИЯ, Да, Може, Нов, Оператор, появи, се, скоро


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 120 (15 членове и 105 гости)
arko, dodo_pv, jilino, kirov, Lyubo8306, marto, milenjs, ogibo, vasilstf, баисар, венко12, гледамтв, Ламерът, Трънката, Ченгел

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператор за IPTV user235 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 17 17-02-2022 19:47
Кой оператор ползвате? d.ivanov Дъра-Бъра 13 09-06-2012 00:01
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.