The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 31-10-2011
svetlio92 svetlio92 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Samsung LE-32D450

Здравейте , преди няколко дена си купих гореспоменатия телевизор , доволен съм , но имам няколко въпроса ..
Първият е , мога ли да гледам DVD филм от флашка ? като цяло пробвах самият филм тръгва , но не мога да бутам нищо в менюто на филма , не мога да наглася субтитри и ... така нататъка . Та питанката ми е , може ли изобщо от флашка да се гледат двд филми , пробвах и на компютъра и всичко си е наред с менюто
Другият ми въпрос е свързан със звука , значи свързал съм телевизора към домашна система 5+1 , усилвателят е Sony , когато гледам телевизия си изкарва звук и всичко е наред , но когато пусна филм или музика от флашката няма звук от колоните на уредбата, ии въпроса ми е това може ли да се оправи и как точно ако може
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31-10-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега :
1. Прочети си упътването на ТВ и виж какви формати чете и дали плеъра поддържа такова меню за ДВД филмите . И защо го гледаш така ?!
2. Как и с какъв кабел е вързан ТВ -то към това Сони , а то какви декодери има за звук ?
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31-10-2011
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlio92 Вижте мненията
Здравейте , преди няколко дена си купих гореспоменатия телевизор , доволен съм , но имам няколко въпроса ..
Първият е , мога ли да гледам DVD филм от флашка ? като цяло пробвах самият филм тръгва , но не мога да бутам нищо в менюто на филма , не мога да наглася субтитри и ... така нататъка . Та питанката ми е , може ли изобщо от флашка да се гледат двд филми , пробвах и на компютъра и всичко си е наред с менюто
Другият ми въпрос е свързан със звука , значи свързал съм телевизора към домашна система 5+1 , усилвателят е Sony , когато гледам телевизия си изкарва звук и всичко е наред , но когато пусна филм или музика от флашката няма звук от колоните на уредбата, ии въпроса ми е това може ли да се оправи и как точно ако може
Благодаря предварително
Как си вързал сонито,че и мен ме интересува?Ползваш оптичния изход на тв-то и в оптичния вход на домашното кино ако има такъв или аудио ляв и десен канал или по друг начин.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31-10-2011
svetlio92 svetlio92 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В единия крае е евробукса , която влиза в тв-то , а другия с чинчове , който влиза в усилвателя , то по-точно е ресийвър . Използвам такъв кабел , защото с него бях преди на стария телевизор и ....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31-10-2011
svetlio92 svetlio92 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като цяло не съм сигурен дали това е правилният кабел , но понеже взех телевизора преди няколко дена и не сам се занимавал мн мн с него ... но май ще трябвя да се вземе друг за да използвам оптичните букси.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31-10-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlio92 Вижте мненията
В единия крае е евробукса , която влиза в тв-то , а другия с чинчове , който влиза в усилвателя , то по-точно е ресийвър . Използвам такъв кабел , защото с него бях преди на стария телевизор и ....
Този кабел за това става , но за другото - не ! Търси ново решение за да ползваш оптиката на ТВ -то - друг подходящ ресивър или система за дом.кино с цифров оптичен вход ! Има из форума оферти , ако не ти се дават много пари за ново !

Има и друг вариант - с конвертор за звука като това - http://www.fiio.com.cn/product/index...&MenuID=020302 , но това е временно решение ! Има и по-скъпи варианти за истински многоканален звук !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "

Последно редактирано от civica : 31-10-2011 на 20:24
Отговори с цитат
  #7  
Стар 01-11-2011
svetlio92 svetlio92 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ахъм .. Благодаря
Отговори с цитат
  #8  
Стар 01-11-2011
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlio92 Вижте мненията
В единия крае е евробукса , която влиза в тв-то , а другия с чинчове , който влиза в усилвателя , то по-точно е ресийвър . Използвам такъв кабел , защото с него бях преди на стария телевизор и ....
Аз направих същото но към един активен уфър за да има и бас.На тв програмите и 20 филма плейвани през юесби проблем нямаше.Когато пуснах един концерт на куин уфъра нямаше сигнал а тв-то си свиреше.Просто не пускаше тв-то аудио сигнал през скарта.Каква е причината тв-то да обработва сигнала а да не го дава през скарта?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 01-11-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А на този концерт какъв е бил звука ?
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #10  
Стар 01-11-2011
svetlio92 svetlio92 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сега пробвах HD филм на който пише че звука е 5+1 , но пак никакъв звук през усилвателя .. не знам какво защо така и се чудя дали да вземам оптичен кабел , дали с него ще стане.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
le, samsung


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
SAMSUNG UE-40D7000 или SAMSUNG UE-46D6510 Илиян Коев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 73 01-01-2013 21:16
SAMSUNG UE46D6100 Iliyan N ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 34 15-10-2012 09:10
Проблем с LED TV Samsung АЗЗ ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 26 12-10-2011 09:26
Samsung PS43D450 Кодо Въпроси и отговори 4 08-09-2011 13:39
samsung dsb-s305g гопето ДРУГИ 2 12-03-2011 09:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.